Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 28.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Добро момиче,нови [re: mitkohr]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано06.07.01 01:22



Че що, аз да не би да съм на различно мнение от теб? Виждам и още как - само сигурно сме на различно мнение по въпроса КОЙ иска да я подпали тая Балканска война. Някой, на който Обединена Европа не му изнася и който въоръжава шиптарите. Но там нищо не може да се направи, затова по-лесно е да ни бъдат криви я руснаците, я сърбите. Препоръчвам ти www.komentari.com - може да прочетеш нещо различно от официалните твърдения по въпроса.



Тема Re: скръндза със скрънза......пинтиянови [re: moni]  
Автор изпpocтял c вac (приятно прост)
Публикувано07.07.01 16:36



за пет мога да олижа надето или някоя царедворка...........за тоя ши трябва
да вдигнеш мизата бая на високо...............цигански гъз не се лиже лесно........
поне така се предполага от хигиенични съображения...........

на кой му пука


Тема Re: скръндза със скрънза......пинтиянови [re: изпpocтял c вac]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано07.07.01 17:36



Че проф. Чирков да не би да не е циганин? А ти им ....



Тема Брех, че антилигентен хакер!!!нови [re: Xлeбapoв]  
АвторДpyrия (Нерегистриран)
Публикувано09.07.01 19:29



Човека те предлага за награда а пък ти така.... Да няма вече второ 6-то?
Сега като почнат едни подозрения....
Не се сърди, че пиша 4 точки вместо правилните три



Тема Re: скъпo момиче... Нагриди я!!!!!!!!!нови [re: Dobrata]  
АвторДpyrия (Нерегистриран)
Публикувано09.07.01 19:42



Мони, ако при такива дълбоки чувства не й дадеш тия 5 лева, значи си абсолютно коравосърдечен. Не погубвай една истинска любов!!!
Досега се колебаех м/у нея и яхнията... а-аа, такова, как беше... А - кавармата, ама вече знам за кого ще гласувам. Даже съм готов да фалшифицирам изборите заради нея!!!!! Дай й ги, бе, моля те



Тема Re: скъпo момиче... Нагриди я!!!!!!!!!нови [re: Дpyrия]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано09.07.01 19:54



Благодаря, изчервих се от радост и удовлетворение за признанието! Ако аз печеля, то направо ги прехвърлете по сметката на Негово Величество THE SECOND като благотворителен жест, подпомагащ бъдещите 800 дни!



Тема Re: Добро момиче,нови [re: Dobrata]  
АвторДpyrия (Нерегистриран)
Публикувано09.07.01 19:55



Точно така! Царят е комунист! Не, всъщност той е фашист същи. Дори съм чувал, че убива пилетата преди да ги изяде. И свинското го яде умряло.Да-а!
И освен това е левскар. Представяш ли си?!

Мони, пак ти казвам:Дай й парите, щото иначе ще си имаш работе с мен!!!
Р.S.Даже от добре осведомени источници знам, че царя се къпе гол и е организирал покушението срещу папата и октомврийската р-я.Да не говорим за разпъването на Христос



Тема Re: Добро момиче,нови [re: Дpyrия]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано09.07.01 19:59



Но това изобщо не е вярно, защо клеветиш човека? Аз нямам обвинения към него, напротив, подпомагам го - това не е рушвет. Не разбирам откъде толкова злоба у теб към мен, да не би да завиждаш за глупавите 5 лв.? Нали вече ги дарих?



Тема Няма такова нещо!!!нови [re: Dobrata]  
АвторДpyrия (Нерегистриран)
Публикувано10.07.01 19:38



Добричке, не се впрягай толкова! Аз не мога да испитвам към теб лоши чувства. И как бих могъл, след като не се познаваме?Виж как ме манипулираш.Караш ме да се оправдавам за неща, които не са верни!Ти да не си мислиш, че нямам приятели седесари. ПовЕрвай ми - политиката не е нещо заради което да си разваля отношенията с когото и да било. Въпреки, че съм убеден монархист винаги съм готов да се вслушам в противоположното мнение. Най-малкото защото не се имам за най-умния на света. Не мога да приема единствено слепия фанатизъм и затова се пазя от него. И точно поради тая причина се чувствувам неловко когато иначе интелегентни хора биват дълбоко заблудени. Не приемам за нормално умни хора да не виждат елементарни неща.Лустрото с което ни мажеха очите не е толкова идеално. Под него направо прозират и тъпи грешки и откровени злоупотреби. Моля те престани да вярваш на клишетата за трудния път, за непопулярните мерки и жертвеното агне. Костов и сие направиха толкова много глупости, че мога да ти говоря с часове. Не ме разбирай погрешно! Не го отричам изцяло. той (те) наистина свършиха доста работа, но баланса не е в тяхна полза.
P.S.Не се впрягай толкова ама наистина мисля че водиш в конкурса:-)



Тема Re: Няма такова нещо!!!нови [re: Дpyrия]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано11.07.01 20:39



Не съм се впрегнала нито за миг, а и съм горда с премията! Аз не съм фанатик, жалко, ако така изглеждам. Аз просто не понасям неправдата, която се случва с България, за което съм сигурна, че и ти ще разбереш рано или късно. Знам колко фалове направи СДС /аз въобще не съм член на СДС/, но пътят, по който тръгна България беше правилния /естествено за мен, защото си мечтаех за Европа, НАТО и демокрация/, не знам за другите. Аз не съм богата - работя за една мижава заплата, ако мога и нещо допълнително /в събота и неделя/, с тези пари се справям някак си, но не се оплаквам.
Сега за подмяната - според мен /но не само/ става подмяна на пътя на България - това исках да обясня, ако мога и ако ме разберат. То ще се види. Отвратих се от подмяна на чувства, интереси и политически убеждения в хора около мен! Винаги съм мислила, че камъкът си тежи на мястото!!! Рано или късно, ако си прав - признава се, ако не - пак се отсъжда, но смяна на позиции в един цял народ, това за мен значи безпринципност. Сега пак ще добавя /с риск да ми дадеш по-голяма награда от Мони, който ми е приятел/ - уважавам Иван Костов, защото има принципи! Втези дни това се чувства много добре. Ако той беше гузен като други или нагаждач, щеше да се държи различно. Той каза: "Само мъртъв ще влезна в това правителство!". И пак повтарям - не търсете в него кокошкарски интереси и кражби на дребно! Неговата цел беше България да влезне в Европа с цената на всичко /глад, мизерия, корупция, но тя е нормална, и всичкш други негативи/. Не обичам сладки приказки да галят ушите ми и в това време страната ни да се връща по предназначения си план /Планът Огнян Дойнов и КГБ - изнесените пари в служба на "тях", а не на "нас"/
Не съм фанатичка- с обич - Добрата!
P.S. Наградата си е моя!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.