Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 23.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Интересно как всички лумпени  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано23.06.01 22:35



се изпълниха със самочувствие по повод победата на С2.
Като че ли е дошъл Денят на Простаците и Профаните. Бият тъпана на селската си простотия. Неуспели нищо да направят с живота си, за което обвиняват всеки друг но не и себе си, сега си мислят че "Царя" ще им сипва в шепите направо от хазната.
Много скоро ще раберете че за малоумниците няма Видовден.
Нали така Мони

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Интересно колко много лумпенинови [re: Kostadyn]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 02:39



има в тая държава! Тъпото и некадърно управление създава много лумпени. Щом богоизбраните станат под 10%, а имащите право на мизерия - над 50%, лумпените слагат край на доволстващата власт. Нали така, господин Василев?



Тема Re: Интересно колко много лумпенинови [re: Изпитaнa мapka]  
АвторToчнo в цeлтa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 19:38



..



Тема Re: Интересно как всички лумпенинови [re: Kostadyn]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано25.06.01 00:07



A TI KVO SI NAPRAVIL BE DRISLIO, OT KADE ZNAESH KOI KOLKO E POSTGNAL V JIVOTA............



Тема Re: Интересно как всички лумпенинови [re: ivan]  
Автор Hellen ()
Публикувано25.06.01 16:19



Е ти щот' много си постигнал, затова сега седиш и се пенявиш пред компютъра, вместо да си гледаш работата.

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9



Тема Re: Интересно как всички лумпенинови [re: Hellen]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 12:45



ako za teb tova da sedish pred kompiytara i da si otbivash vremeto s prostotii e peniavane , togava peniaveneto neznam kakvo shte e ??????????Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор I SLED TOVA DA NE POVTARIAT GRESHKATA SI!!!!!! blagodaria ti za tova ,che s tva izrechenie prosvetli mozatsite na horata i rezyltata veche e na litse





Тема Иване, гълъбе, ...нови [re: ivan]  
Автор Hellen ()
Публикувано26.06.01 15:59



...Успокой се малко, недей тъй да се косиш, че ще вземеш да потрошиш клавиатурата, ценно държавно имущество, та после ще трябва да ходиш да молиш царедворците за безлихвен кредит да купуваш нова.

Успокой се!... Поеми си дълбоко въздух. Повтаряй си на глас "Кошлуков - премиер - Кошлуков - премиер - Кошлуков - премиер..." Е, хайде, олекна ли ти малко?

Hellen
==
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect." -- Mark Twain



Тема Re: Иване, гълъбе, ...нови [re: Hellen]  
Авторlina (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 16:21



е не си много умна; няма как да не се спомене.
защо държиш да се знае все по-добре и по-добре.
защо просто не се заемеш с някаква домашна работа, ако не можеш да напуснеш нивото на махленското подвикване по адрес на комшийката.
малко самокритичност...



Тема Re: Иване, гълъбе, ...нови [re: lina]  
Автор kavarmata (непознат )
Публикувано26.06.01 18:58



Защо се ядосваш бе Линче. При първия досег с компютъра взе да те избива на комшулък/по примера на ДПС/.



Тема Re: HELLEN DALABITSE, ...нови [re: Hellen]  
АвторlVAN (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 21:28



NI SA KOSI ZA MEN MA MOME, DISHAI OSHTE PO- DALBOKO, ZASHTOTO VECHE NA CHELO VI E NE KOITO I DA E .......a samata LUDA KRAVA



Тема Re: HELLEN DALABITSE, ...нови [re: lVAN]  
Автор kavarmata (непознат )
Публикувано26.06.01 21:32



Ваньо, Ваньо не си вече актуален както и да го гледаш.



Тема Re: HELLEN DALABITSE, ...нови [re: kavarmata]  
АвторlVAN (Нерегистриран)
Публикувано26.06.01 21:52



VERVAI MI, VECHE HICH NE E AKTYALEN ,MA SHTO LI TOLKOZ GO GLEDATE............



Тема Re: HELLEN DALABITSE, ...нови [re: lVAN]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано27.06.01 01:06



Защото рефлексът на обслужващите го медии се е позабавил - само Ваньо ни показват. Макар че на него това не му харесва МАЙ.
Много здраве ви от Костов, медии!



Тема Re: HELLEN DALABITSE, ...нови [re: Изпитaнa мapka]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано27.06.01 14:01



che te moje i huia na sokolov da vi pokazvat ,triabva li da go gledate??????????



Тема Bravo Kostadine,a kvo stava s "Radko" ?нови [re: Kostadyn]  
Автор patriot (новак)
Публикувано27.06.01 16:01



Neshto se poizgubihte Radkovci ,da ne sa vi arestuvali?



Тема Ами какво да ти кажа, Иваненови [re: ivan]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано27.06.01 23:48



поне не съм простак като теб

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Още не са , ама оттатък и без това е горещонови [re: patriot]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано27.06.01 23:50



Чуват се от време на време

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Интересно как всички лумпенинови [re: Kostadyn]  
Автор Dobrata (непознат )
Публикувано27.06.01 23:58



Наистина дойде часът на простаците и профаните, но ти не се притеснявай от това. Твоя - Добрата!



Тема Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано28.06.01 00:12



Защото ми писна да почваме от нищото.
Понякога действително се замислям дали избирателното право не трябва да се обвързва с образователен ценз. Не ми харесва тълпата простаци периодично да връщат държавата в първи клас

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Kostadyn]  
Автор Dobrata (непознат )
Публикувано28.06.01 00:18



Ще Ви кажа, Вие сам правите избора си, т. е. - имате свободна воля. Аз много отдавна говоря за духовното възпитание на българиа.



Тема Е аз тъкмо се надявах , че българинътнови [re: Dobrata]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано28.06.01 00:27



е започнал да става европеец, то пък дойде царя-бащица.
И се видя колко много ни липсват 500-те години цивилизация.
Няма наваксване.

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Ами какво да ти кажа, Иваненови [re: Kostadyn]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 11:48



HAHAHA HAHAHA, UMRIA TSIGANKATA DETO TE HVALESHE TA SAM ZAPOCHNAkak razbra ,che ne si be, prostak



Тема Re: Иване, гълъбе, ...нови [re: Hellen]  
Авторanon (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 19:15



хелън, защо злобееш така? ти си далче и не мжеш да направиш ясна равносметка на нещата. Костов се насра и затова го махнаха, това е- просто и логично. СДС водеше абсолютно злобарска кампания и народа си каза - ей, тоя щом го плюят, той е велик.
Истината е в гергьовден, жалко че не успяха.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Kostadyn]  
Авторбeбo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 21:31



Същото съм го мислил и аз.Даже имам предложение.
За висшисти К-3
За преуспели българи К-3
За останалите К-0.5
За комунисти и царедворци-без право на глас.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: бeбo]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 01:11



Най-добре си стойте при 18%. И без това 4 от тях ви ги дадоха мъртвите души. Или идете в Латинска Америка, там са се укрили последните хитлеристи. Така е в демократичните страни -мнозинството определя кой да управлява. А подкрепените от малцинството се борят да спечелят доверието на мнозинството. Интересно ми е сегашните управляващи как ще го спечелят, щом се дръпват като настъпени жаби след всяка "молба" на НДСВ да спират приватизации и харчове и новоназначение. Явно вече не смеят да си равяват байрака и да газят лука, защото иде ден да се отчитат. Насреща им не е някакво служебно правителство, а подкрепено с над 50% от гласоподавателите. Пък и от чужбина вече намекват политиците да не се съмняват в Симеон II, ами да гледат да му помогнат в управлението - вж изявлението на говорителя на германските социалдемократи. Т.е. иде край на лъжите на сегашните властници и на слугите им. Те се дискредитираха пред собствената си нация, а с последните си измишльотини и клевети по адрес на новата политическа сила вече се дискредитират и в чужбина. Твоят ценз, Бебо, показва какви бебета подкрепят фашисткото управление на отиващите си от властта.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Dobrata (новак)
Публикувано29.06.01 20:08



Ти да не си от тези "изпитани марки", които са финансирани с парите на бившите комунисти, вкарвани в момента в България, за да се осъществи приватизацията, за която те мечтаеха и заради която тогава /1980 г./ бе направен този външен дълг от около $10 000? Понеже сега са останали от тези пари около $6 000 и трябва да се изкупи България, която си е "тяхна" /имаше опасност това да стане демократично/, затова те молят СДС да спре приватизацията. Не си ли светнат?



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Автор Dobrata (новак)
Публикувано29.06.01 22:33



под $10 000 разбирам 10 млрд., т.е. - 10 000 000 000!



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 01:42



Тц, не съм душичке, язък, хич не се и сетиха за мен комунистите. Те ако ме бяха финансирали, тук ли щях да седя и да се вълнувам кой управлява България? А ти се събуди и ще разбереш, че червени и сини винаги са си били едно малобройно, но агресивно формирование, а останалите хора само наивно са им делегирали право на управление и после правилно са им го отнели .
А , и не се заблуждавай: не съм " светнат", а съм светнатА ! Но не и заслепена, като тебе!



Тема Абе ти в 2 часа през нощта нямаш ли синови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано01.07.01 23:25



друга, по-приятна работа, та ни заливаш с плитките си разсъжденя.
Помисли по въпроса, може би хроничната ти злоба се дължи на нещо, от което би могла да се отървеш.

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Dobrata (новак)
Публикувано02.07.01 19:09



Не ти дадоха, защото не си била заслужила "марка". То и затова се хабиш сега и пенявиш, пък и към царя се обърна. На такива те не даваха, а само на проверени. Ти винаги ще си аутсайдер в този свят, който си си избрала!



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 21:57



EEEEEEEEEe, уж си добро момиче, но защо искаш непременно да клъвнеш Изпитана мартка. Би трябвало да се вслушаш в умните неща, които пише.
Ех, жениии, жении
Ние мъжете се псуваме, че и се поступваме, пък вие се клъввате. Ама хич не си поплювате.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 22:01



....Насреща им не е някакво служебно правителство, а подкрепено с над 50% от гласоподавателите
....
Посмали манго.... са казали хората. :-)



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 22:02



....Насреща им не е някакво служебно правителство, а подкрепено с над 50% от гласоподавателите
....
Посмали манго.... са казали хората. :-). Пък я кажи кои стои че нещо ми се губи ....



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано02.07.01 22:11



И аз мога да псувам по мъжки, но не е изискано. Особено с новите времена, които се задават. Ще трябва да се замислиш по-скоро ти, който определено получаваш премия за царски ... - лизец от мен. Искам да ти напомня /и да ти помогна/, че на обноски /царски/ можеш да се научиш донякъде от романите на Александър Дюма - баща. Препрочети си ги, защото ще ти трябва, аз си ги знам обноските. Но демократичните! Ядосана съм ти, защото точно си мислех, че просветваш!



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 22:28



на обноски всеки може да се научи. Както ми препоръчваш, било достатъчно да се прочете една книжка. Как обаче да се научим да оценяме, да мислим, да вземаме правилни становища и решения. Това май е по-трудно. Че, за какво ли ни е това ако си имаме командир - нали той може, нали той имал волята. Е аз съм големия простак дето няма обноски, а ти дето си чела Дюма можеш ли да мислиш колкото мен? Можеш ли да напишеш поне 5 положителни качества на Симеон ? Ама наистина да ги напишеш и да им повярваш че са тези и тези.

А колкото до това, че не съм защитил едно момиче, което е писало нещо приятно за мен. Никога няма да го направя за сметка на друга дама.
Не се сърди. Пак си те обичам.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано02.07.01 22:37



Не една книжка, скъпи, а те са доста много. Това е френската класика и ти я препоръчах, защото ще ти трябва в бъдеще. То е и полезно и приятно - "Тримата мускетари" - 4 тома, "Граф Монте Кристо", "Кралица Марго", "Човекът със желязната маска" и т.н. и т.н. Но аз обожавам Дюма _почти колкото теб/
Знам, че ме обичаш, ти си свързан с мен! Ако и идеологически прогледнеш, направо се получава! Твоя - Добрата!



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 22:44



Какво ще кажеш - ти да ме научиш на обноските, пък аз тебе на останалото.
Първо напиши 2 + качества на Симеон. После ще помислим заедно за още (защото има още многооо). Хайде, напиши ги тук !



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано02.07.01 22:51



Той има дадености, но това за мен не са качества:
1. Царско наследство;
2. Живял е при други обстоятелства, в друга страна и се е научил малко на обноски.
Оттук нататък, времето ще ни покаже, дали той има повече качества, защото дотук не ги е показал. Дай Боже да има!
За всичко останало договорката си остава - твоя Добрата!



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 23:03



Много добре. Не мислиш ли, че е човек, който има сташен поглед в/у нещата - точна и вярна преценка на ситуацията. Усет за бъдещето, усет за развитието на политическата конюнктура. Поне за мен - нестандартни, но ефективни и точни решения. Винаги с 1 ход преди другите....... Няма да пиша повече (има още много)


какво ще кажеш да препочетеш Достоевски
Братя Карамазови, Престъпление и наказание, Идиот, Играча на рулетка, Бели нощи ....... всичко

Това ще ти помогне много да разбираш хората и събитията

Коя договорка остава ?



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано03.07.01 00:03



Той няма верен поглед напротив, защото нищо не ни казва, поне на мен. Вие там може и да си знаете/не съм посветена/. Не ме закачай на тема Достоевски, защото ми е много добре познат. Но неговите романи нямат много общо с действителността в България в момента. ... Или може би имат? Като философско мислене. Какво ще кажеш за Великия инквизитор - самия Сатана, чиито представител видждаме току-що у нас? Но не ти препоръчвам страданията на Разколников след това невинно престъпление!!! Аз може би се виждам като княз Мишкин /и много като мен/ - прав си Достоевски е велик и от него също можеш да се научиш на обноски, но те са по-скоро робски. Ти сам ме попита за "Бесове" - това са т.н. "декаденти", но знаеш ли, че всъщност не Артър Конан Дойл, а Достоевски се счита за основоположника на криминалния роман точно с "Бесове"? Та може би това ни се разиграва. Но няма да приема ролята от "Унижените и оскърбените" - т.е. - примиренчеството, при което благородниците имат винаги право. Помисли, щом четеш!



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 21:09



За Бесове Ленин е казал, че е най-талантливото отрицание на революцията. А, колкото за това, че е основоположник на криминалния роман - по скоро на психо-трилъра с Престъплание и наказание, а още по-точно за първи път читателят почва да вижда събитията през очите и съзнанието на един престъпник. Достоевски наистина е велик. Иде ми да си го препрочета. Жалко, че нямам време. Дали харесваш Достоевски си беше малко като тест за зрелост. Браво.
Започвам да си мисля, че има известни проблясъци при теб. Мисли, мисли и не вземай всичко на готово от книгите и не го пренасяй 1 към 1 в живота. Нещата са много по-сложни.
Сега, нещо по-простичко - вярно ли е, че твоят
ръст - 169 см (+- 3 см);
тегло - 46 кг (+- 3 кг);
години - 23 (+- 3 г);

ревнива си,
амбициозна,
..................
(има и още)



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Moss]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 01:58



Ако се съмняваш, че са по-малко, значи просто не искаш да видиш истината. 4,5% гласуваха с подвеждащите бюлетини на другите коалиции с царското име. А освен тях , вЕрвай ми , 50% от гласувалите са ОДС и 50% от гласувалите за БСП са ЗА Симеон. (Дано не се излъжат ПАК , но това значи, че и Господ да дойде, ще сме все в задния двор на цивилизацията)



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 02:06



YES of course, darling! Не съм била "заслужила" марка нито на червените, нито на сините. В партийно отношение заслугите ми са 0 и наистина там съм абсолютен аутсайдер. За разлика от теб може би:) Мисля, че е жалко да си хабя живота, служейки на партийни клики. Но това всеки го решава за себе си.
И не злобея, но наистина побеснявам в 1 случай - когато абсолютната наглост е в комбина с абсолютната глупост. Нямам предвид теб, но ако се сетиш коя комбина имам предвид, замисли се дали не казвам нещо основателно
(Жокер: не е задължително тая комбина да е в една личност, може и да са две в комбина!)
Ха да видя умничко ли си



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
АвторAмa виe cтe kaтo в 76 (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 02:17



Големи скици сте, като ви гледам(без да искам, сори), с тия пазарлъци кой какво да каже за да го обича другия
Защо просто не вземете да се обичате, по- приятно е, и вместо да спите в мрежата, пробвайте друг вариант!!!
Нема лошо, животът продължава!



Тема Re: Интересно колко много лумпенинови [re: Изпитaнa мapka]  
Авторdreamer (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 02:22



Ами точно това се случи в Б-я на изборите, не някакво си чудо дето уж не знаели как да го нарекат. Затова се радвам. С всеки избор българите стават все по-добри. Така се учи демокрация, не от книжки. Студентите още преди четири години казаха на Костов тогава да внимава в картинката и ако се провали ще го свалят. Това и направи българския гражданин. Не прощава, макар да е търпелив.



Тема Re: Настръхва ми косатанови [re: Dobrata]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 02:31



от тая идея за Сатаната у нас(не че не ми е минавало през ума през последните 12 години от живота ми, че и сега) Но все пак имам едно опасение, че Симеон е княз Мишкин, а не ти - иначе уважавам републиканските ти идеи, само не се прави на Робеспиер. Знаеш ли как е пледирал за гилотинирането на Луи 16? Казал е: "Ние осъждаме на смърт не човека , а краля!" Да, но го е отнесъл човека. Не искам да падат глави в пряк и преносен смисъл само защото някой се е родил с титла. Републиката е едно нещо, а революционния бяс - съвсем друго. Да почакаме , ще видим кой какъв е.



Тема Re: Интересно как всички лумпенинови [re: Kostadyn]  
АвторEBPOПEEЦ (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 23:28



ПРАВ СИ ПРИЯТЕЛЮ В БЪЛГАРИЯ ИМА 90%ЛУМПЕНИ И 10%НОРМАЛНОМИСЛЕЩИ ХОРА ТАКАВА Е ИСТИНАТА



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано13.07.01 17:24



Чак сега прочетох това твое съобщение, но отговарям със закъснение:
1. Ръст - 168;
2. Тегло - около 60 кг. /ти искаше да ме изкараш някоя скумрия/
3. Години - не се казва, но там някъде + /-/.
Друг път не питай по т. 3 жени /затова ти препоръчах Александър Дюма/. Радвам се, че и ти обичаш Достоевски - и аз нямам време за него напоследък, а той трябва да се препрочита периодично. Обади се - Добрата.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано13.07.01 17:31



Не съм умничка, признавам си го, Марчице и ми прости, ако съм била груба. Днес имам малко време за по-подробен преглед и затова ти отговарям със закъснение. Не съм искала да те обидя, аз също не служа на никого - просто си имам мнение. Разбира се, че не е задължително мненията ни да съвпадат, даже е по-добре, ако не съвпадат.
Твоя - Добрата.



Тема Re: Интересно как всички лумпенинови [re: ivan]  
АвторДpyrия (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 00:42



Абе, глупак! Ти да не си го видял как се насира? Или това е единствения ти достъпен начин на изразяване?Ако имаш нещо да кажеш - кажи го! Ама ми писна да зареждам цели страници, за да видя мозичната поллюция на някой дръвник. И аз мога да се изразявам цветисто!!!!!!!!!!



Тема Точно затова...нови [re: ivan]  
АвторДpyrия (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 00:45



... са такива резултатите от изборите. И вземи да си сложиш кирилица!



Тема Брях, брях!нови [re: EBPOПEEЦ]  
АвторДpyrия (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 01:11



Хубавото е, че има и по някой гениален като теб. Ама що не ни попросветиш и нас, простите, малко? Току виж сме поумняли...
Хайде! Благоволи да ни поръсиш с височайшата си мъдрост! Кажи поне още една-две думи. Мисли правилно над яицата (нас, малките) и ние ще пораснем големи и умни!
Справка:Р.Хайнлайн "Странник в странна страна"



Тема Re: Брях, брях!нови [re: Дpyrия]  
АвторДoвrata (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 02:43



Няма нужда, Градски!



Тема Az ste popitam prostichko...нови [re: Hellen]  
АвторAlfa (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 03:09



...a ti Hellen? Tuk li si gledash rabotata?



Тема Re: Интересно как всички лумпенинови [re: EBPOПEEЦ]  
АвторValeria (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 14:32



Спрете се малко бре хора! В последните години по-комунистически изказвания не съм чела..."В БЪЛГАРИЯ ИМА 90%ЛУМПЕНИ И 10%НОРМАЛНОМИСЛЕЩИ ХОРА ТАКАВА Е ИСТИНАТА"...



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано15.07.01 21:52



добре де, ама аз не съм те питал нищо толкова конкретно, само исках да разбера дали моите представи за жена, която скача 5.10 метра са верни (а би трябвало)? Нали не греша и за това, че обичаш предизвикателствата.

твоя мони - признавам малко логиката или представите ми ме подвеждат или има нещо ......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.