Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано03.07.01 21:09



За Бесове Ленин е казал, че е най-талантливото отрицание на революцията. А, колкото за това, че е основоположник на криминалния роман - по скоро на психо-трилъра с Престъплание и наказание, а още по-точно за първи път читателят почва да вижда събитията през очите и съзнанието на един престъпник. Достоевски наистина е велик. Иде ми да си го препрочета. Жалко, че нямам време. Дали харесваш Достоевски си беше малко като тест за зрелост. Браво.
Започвам да си мисля, че има известни проблясъци при теб. Мисли, мисли и не вземай всичко на готово от книгите и не го пренасяй 1 към 1 в живота. Нещата са много по-сложни.
Сега, нещо по-простичко - вярно ли е, че твоят
ръст - 169 см (+- 3 см);
тегло - 46 кг (+- 3 кг);
години - 23 (+- 3 г);

ревнива си,
амбициозна,
..................
(има и още)



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Moss]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 01:58



Ако се съмняваш, че са по-малко, значи просто не искаш да видиш истината. 4,5% гласуваха с подвеждащите бюлетини на другите коалиции с царското име. А освен тях , вЕрвай ми , 50% от гласувалите са ОДС и 50% от гласувалите за БСП са ЗА Симеон. (Дано не се излъжат ПАК , но това значи, че и Господ да дойде, ще сме все в задния двор на цивилизацията)



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 02:06



YES of course, darling! Не съм била "заслужила" марка нито на червените, нито на сините. В партийно отношение заслугите ми са 0 и наистина там съм абсолютен аутсайдер. За разлика от теб може би:) Мисля, че е жалко да си хабя живота, служейки на партийни клики. Но това всеки го решава за себе си.
И не злобея, но наистина побеснявам в 1 случай - когато абсолютната наглост е в комбина с абсолютната глупост. Нямам предвид теб, но ако се сетиш коя комбина имам предвид, замисли се дали не казвам нещо основателно
(Жокер: не е задължително тая комбина да е в една личност, може и да са две в комбина!)
Ха да видя умничко ли си



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
АвторAмa виe cтe kaтo в 76 (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 02:17



Големи скици сте, като ви гледам(без да искам, сори), с тия пазарлъци кой какво да каже за да го обича другия
Защо просто не вземете да се обичате, по- приятно е, и вместо да спите в мрежата, пробвайте друг вариант!!!
Нема лошо, животът продължава!



Тема Re: Интересно колко много лумпенинови [re: Изпитaнa мapka]  
Авторdreamer (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 02:22



Ами точно това се случи в Б-я на изборите, не някакво си чудо дето уж не знаели как да го нарекат. Затова се радвам. С всеки избор българите стават все по-добри. Така се учи демокрация, не от книжки. Студентите още преди четири години казаха на Костов тогава да внимава в картинката и ако се провали ще го свалят. Това и направи българския гражданин. Не прощава, макар да е търпелив.



Тема Re: Настръхва ми косатанови [re: Dobrata]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано04.07.01 02:31



от тая идея за Сатаната у нас(не че не ми е минавало през ума през последните 12 години от живота ми, че и сега) Но все пак имам едно опасение, че Симеон е княз Мишкин, а не ти - иначе уважавам републиканските ти идеи, само не се прави на Робеспиер. Знаеш ли как е пледирал за гилотинирането на Луи 16? Казал е: "Ние осъждаме на смърт не човека , а краля!" Да, но го е отнесъл човека. Не искам да падат глави в пряк и преносен смисъл само защото някой се е родил с титла. Републиката е едно нещо, а революционния бяс - съвсем друго. Да почакаме , ще видим кой какъв е.



Тема Re: Интересно как всички лумпенинови [re: Kostadyn]  
АвторEBPOПEEЦ (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 23:28



ПРАВ СИ ПРИЯТЕЛЮ В БЪЛГАРИЯ ИМА 90%ЛУМПЕНИ И 10%НОРМАЛНОМИСЛЕЩИ ХОРА ТАКАВА Е ИСТИНАТА



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано13.07.01 17:24



Чак сега прочетох това твое съобщение, но отговарям със закъснение:
1. Ръст - 168;
2. Тегло - около 60 кг. /ти искаше да ме изкараш някоя скумрия/
3. Години - не се казва, но там някъде + /-/.
Друг път не питай по т. 3 жени /затова ти препоръчах Александър Дюма/. Радвам се, че и ти обичаш Достоевски - и аз нямам време за него напоследък, а той трябва да се препрочита периодично. Обади се - Добрата.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Dobrata (член)
Публикувано13.07.01 17:31



Не съм умничка, признавам си го, Марчице и ми прости, ако съм била груба. Днес имам малко време за по-подробен преглед и затова ти отговарям със закъснение. Не съм искала да те обидя, аз също не служа на никого - просто си имам мнение. Разбира се, че не е задължително мненията ни да съвпадат, даже е по-добре, ако не съвпадат.
Твоя - Добрата.



Тема Re: Интересно как всички лумпенинови [re: ivan]  
АвторДpyrия (Нерегистриран)
Публикувано14.07.01 00:42



Абе, глупак! Ти да не си го видял как се насира? Или това е единствения ти достъпен начин на изразяване?Ако имаш нещо да кажеш - кажи го! Ама ми писна да зареждам цели страници, за да видя мозичната поллюция на някой дръвник. И аз мога да се изразявам цветисто!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.