Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:30 25.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Е аз тъкмо се надявах , че българинътнови [re: Dobrata]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано28.06.01 00:27



е започнал да става европеец, то пък дойде царя-бащица.
И се видя колко много ни липсват 500-те години цивилизация.
Няма наваксване.

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Ами какво да ти кажа, Иваненови [re: Kostadyn]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 11:48



HAHAHA HAHAHA, UMRIA TSIGANKATA DETO TE HVALESHE TA SAM ZAPOCHNAkak razbra ,che ne si be, prostak



Тема Re: Иване, гълъбе, ...нови [re: Hellen]  
Авторanon (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 19:15



хелън, защо злобееш така? ти си далче и не мжеш да направиш ясна равносметка на нещата. Костов се насра и затова го махнаха, това е- просто и логично. СДС водеше абсолютно злобарска кампания и народа си каза - ей, тоя щом го плюят, той е велик.
Истината е в гергьовден, жалко че не успяха.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Kostadyn]  
Авторбeбo (Нерегистриран)
Публикувано28.06.01 21:31



Същото съм го мислил и аз.Даже имам предложение.
За висшисти К-3
За преуспели българи К-3
За останалите К-0.5
За комунисти и царедворци-без право на глас.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: бeбo]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано29.06.01 01:11



Най-добре си стойте при 18%. И без това 4 от тях ви ги дадоха мъртвите души. Или идете в Латинска Америка, там са се укрили последните хитлеристи. Така е в демократичните страни -мнозинството определя кой да управлява. А подкрепените от малцинството се борят да спечелят доверието на мнозинството. Интересно ми е сегашните управляващи как ще го спечелят, щом се дръпват като настъпени жаби след всяка "молба" на НДСВ да спират приватизации и харчове и новоназначение. Явно вече не смеят да си равяват байрака и да газят лука, защото иде ден да се отчитат. Насреща им не е някакво служебно правителство, а подкрепено с над 50% от гласоподавателите. Пък и от чужбина вече намекват политиците да не се съмняват в Симеон II, ами да гледат да му помогнат в управлението - вж изявлението на говорителя на германските социалдемократи. Т.е. иде край на лъжите на сегашните властници и на слугите им. Те се дискредитираха пред собствената си нация, а с последните си измишльотини и клевети по адрес на новата политическа сила вече се дискредитират и в чужбина. Твоят ценз, Бебо, показва какви бебета подкрепят фашисткото управление на отиващите си от властта.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Dobrata (новак)
Публикувано29.06.01 20:08



Ти да не си от тези "изпитани марки", които са финансирани с парите на бившите комунисти, вкарвани в момента в България, за да се осъществи приватизацията, за която те мечтаеха и заради която тогава /1980 г./ бе направен този външен дълг от около $10 000? Понеже сега са останали от тези пари около $6 000 и трябва да се изкупи България, която си е "тяхна" /имаше опасност това да стане демократично/, затова те молят СДС да спре приватизацията. Не си ли светнат?



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Автор Dobrata (новак)
Публикувано29.06.01 22:33



под $10 000 разбирам 10 млрд., т.е. - 10 000 000 000!



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
АвторИзпитaнa мapka (Нерегистриран)
Публикувано01.07.01 01:42



Тц, не съм душичке, язък, хич не се и сетиха за мен комунистите. Те ако ме бяха финансирали, тук ли щях да седя и да се вълнувам кой управлява България? А ти се събуди и ще разбереш, че червени и сини винаги са си били едно малобройно, но агресивно формирование, а останалите хора само наивно са им делегирали право на управление и после правилно са им го отнели .
А , и не се заблуждавай: не съм " светнат", а съм светнатА ! Но не и заслепена, като тебе!



Тема Абе ти в 2 часа през нощта нямаш ли синови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано01.07.01 23:25



друга, по-приятна работа, та ни заливаш с плитките си разсъжденя.
Помисли по въпроса, може би хроничната ти злоба се дължи на нещо, от което би могла да се отървеш.

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Изпитaнa мapka]  
Автор Dobrata (новак)
Публикувано02.07.01 19:09



Не ти дадоха, защото не си била заслужила "марка". То и затова се хабиш сега и пенявиш, пък и към царя се обърна. На такива те не даваха, а само на проверени. Ти винаги ще си аутсайдер в този свят, който си си избрала!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.