Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:13 27.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 21:57



EEEEEEEEEe, уж си добро момиче, но защо искаш непременно да клъвнеш Изпитана мартка. Би трябвало да се вслушаш в умните неща, които пише.
Ех, жениии, жении
Ние мъжете се псуваме, че и се поступваме, пък вие се клъввате. Ама хич не си поплювате.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 22:01



....Насреща им не е някакво служебно правителство, а подкрепено с над 50% от гласоподавателите
....
Посмали манго.... са казали хората. :-)



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 22:02



....Насреща им не е някакво служебно правителство, а подкрепено с над 50% от гласоподавателите
....
Посмали манго.... са казали хората. :-). Пък я кажи кои стои че нещо ми се губи ....



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано02.07.01 22:11



И аз мога да псувам по мъжки, но не е изискано. Особено с новите времена, които се задават. Ще трябва да се замислиш по-скоро ти, който определено получаваш премия за царски ... - лизец от мен. Искам да ти напомня /и да ти помогна/, че на обноски /царски/ можеш да се научиш донякъде от романите на Александър Дюма - баща. Препрочети си ги, защото ще ти трябва, аз си ги знам обноските. Но демократичните! Ядосана съм ти, защото точно си мислех, че просветваш!



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 22:28



на обноски всеки може да се научи. Както ми препоръчваш, било достатъчно да се прочете една книжка. Как обаче да се научим да оценяме, да мислим, да вземаме правилни становища и решения. Това май е по-трудно. Че, за какво ли ни е това ако си имаме командир - нали той може, нали той имал волята. Е аз съм големия простак дето няма обноски, а ти дето си чела Дюма можеш ли да мислиш колкото мен? Можеш ли да напишеш поне 5 положителни качества на Симеон ? Ама наистина да ги напишеш и да им повярваш че са тези и тези.

А колкото до това, че не съм защитил едно момиче, което е писало нещо приятно за мен. Никога няма да го направя за сметка на друга дама.
Не се сърди. Пак си те обичам.



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано02.07.01 22:37



Не една книжка, скъпи, а те са доста много. Това е френската класика и ти я препоръчах, защото ще ти трябва в бъдеще. То е и полезно и приятно - "Тримата мускетари" - 4 тома, "Граф Монте Кристо", "Кралица Марго", "Човекът със желязната маска" и т.н. и т.н. Но аз обожавам Дюма _почти колкото теб/
Знам, че ме обичаш, ти си свързан с мен! Ако и идеологически прогледнеш, направо се получава! Твоя - Добрата!



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 22:44



Какво ще кажеш - ти да ме научиш на обноските, пък аз тебе на останалото.
Първо напиши 2 + качества на Симеон. После ще помислим заедно за още (защото има още многооо). Хайде, напиши ги тук !



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано02.07.01 22:51



Той има дадености, но това за мен не са качества:
1. Царско наследство;
2. Живял е при други обстоятелства, в друга страна и се е научил малко на обноски.
Оттук нататък, времето ще ни покаже, дали той има повече качества, защото дотук не ги е показал. Дай Боже да има!
За всичко останало договорката си остава - твоя Добрата!



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: Dobrata]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано02.07.01 23:03



Много добре. Не мислиш ли, че е човек, който има сташен поглед в/у нещата - точна и вярна преценка на ситуацията. Усет за бъдещето, усет за развитието на политическата конюнктура. Поне за мен - нестандартни, но ефективни и точни решения. Винаги с 1 ход преди другите....... Няма да пиша повече (има още много)


какво ще кажеш да препочетеш Достоевски
Братя Карамазови, Престъпление и наказание, Идиот, Играча на рулетка, Бели нощи ....... всичко

Това ще ти помогне много да разбираш хората и събитията

Коя договорка остава ?



Тема Re: Само дано не става като през 96-анови [re: moni]  
Автор Dobrata (минаващ)
Публикувано03.07.01 00:03



Той няма верен поглед напротив, защото нищо не ни казва, поне на мен. Вие там може и да си знаете/не съм посветена/. Не ме закачай на тема Достоевски, защото ми е много добре познат. Но неговите романи нямат много общо с действителността в България в момента. ... Или може би имат? Като философско мислене. Какво ще кажеш за Великия инквизитор - самия Сатана, чиито представител видждаме току-що у нас? Но не ти препоръчвам страданията на Разколников след това невинно престъпление!!! Аз може би се виждам като княз Мишкин /и много като мен/ - прав си Достоевски е велик и от него също можеш да се научиш на обноски, но те са по-скоро робски. Ти сам ме попита за "Бесове" - това са т.н. "декаденти", но знаеш ли, че всъщност не Артър Конан Дойл, а Достоевски се счита за основоположника на криминалния роман точно с "Бесове"? Та може би това ни се разиграва. Но няма да приема ролята от "Унижените и оскърбените" - т.е. - примиренчеството, при което благородниците имат винаги право. Помисли, щом четеш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.