Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:58 30.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема !!!S2CheckList Site!!!нови  
Автор Яceн *;o) (ентусиаст)
Публикувано21.06.01 16:04



Здравейте значи!

На мен ми омръзна да съм третиран като електорална единица, да ме лъжат и манипулират, да ме убеждават, че истината и фактите са различни неща!

Точно по тая причина направих страницата

.
Тя съдържа някои от най-важните обещания направени от политическата сила спечелила изборите на 17.06.2001. Много внимавах всичко да бъде желязно защитено с факти и цифри. Поиграх си да намеря статистически данни, сравнявах различни източници. Търсих цитати от основните личности на НДСВ. Въобще - подходих сериозно и се надявам, че се е получило добре.

Смея да твърдя, че в момента има едно добро начало за да се създаде един списък с ангажиментите, с които народните избранници сами се нагърбиха.

Моля ви да дадете своят принос, като:
- Проверите съществуващите данни и предложите корекции, ако е необходимо.
- Предложите нови точки към списъка. Форматът за предложения се намира на сайта.
- Ме информирате, ако някое от обещанията се изпълни или провали.
- Дадете предложения за интерфейса и оформлението.

Надявам се, че моето усилие ще помогне да дадете наистина обективна оценка на управляващите, когато наистина му дойде времето!:)

P.S. Thanks goes to dzver, za mnogoto predlozeniq...

Редактирано от Яceн *;o) на 21.06.01 16:05.



Тема Опс...нови [re: Яceн *;o)]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано21.06.01 16:17



Яхуу-то нещо трябваше да помисли, ама сега е добре...


-------------
Ясен *<;о)


Тема Re: !!!S2CheckList Site!!!нови [re: Яceн *;o)]  
Авторчичo Caвa (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 17:13



Здравете, Ясен!

Посетих страницата Ви. По връзките влязох в страницата на НДСВ. От там поисках да се запозная с биографиите на екипа на Симеон Сакскобургготски, но в страницата или няма нищо или публикуваните биографични данни са толкова постни, че просто нищо не значат. (За да не съм голословен вижте CV на професор Огнян Герджиков и сам ще се убедите колко дълбоко се е автозаконспирирал.) Това ме наведе на мисълта да Ви предложа да направите страница с биографиите на членовете свитата. Не искам да бъда разбран погрешно. Не става въпрос за омаскаряващи биографични материали, а за проста и обективна фактология. Разбирам, че това е много трудно, но се надявам вашият интусиазъм да не е мимолетен.

Приветствайки Вашата инициатива искрено се надявам тя да бъде подкрепена от други знаещи и можещи млади хора.

Желая Ви успех.



Тема Re: !!!S2CheckList Site!!!нови [re: Яceн *;o)]  
Авторлeля ви (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 18:45



Браво деца! вече го популяризирам. ще свърши работа!



Тема Проблемът е...нови [re: чичo Caвa]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано21.06.01 19:01



.. че всъщност нямам толкова време. И не познавам добре личностите на България.
А това означава ровене из вестници и т.н. С тази страница се хванах, защото
цифри се намират лесно. Трудно да се оспорват примерно 4.34% растеж и то обявен от МВФ, нали?

А биографиите - всеки може да тълкува сивите факти като иска.
Hа тази страница ми се ще да има максимум обективизъм и факти и минимум място за двуяко тълкуване...


-------------
Ясен *<;о)


Тема Re: !!!S2CheckList Site!!!нови [re: Яceн *;o)]  
Автор Hellen ()
Публикувано21.06.01 19:04



Ясене, много хубав и полезен сайт си направил! Трябва да го популяризираме, за да могат хората да следят едно към едно какво се обещава и какво е свършено.

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9



Тема Но би могло...нови [re: Яceн *;o)]  
Автор Hellen ()
Публикувано21.06.01 19:14



...да публикуваш биографични данни за царедворците, ако ти ги пращаме, нали? Особено като излязат списъците на новите депутати, с извинение, ще можем да събираме информация за всеки от тях.

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9



Тема samo otchasti! [re: лeля ви]  
Авторpolk.Boris Drangov (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 19:31



NDS2 dori nito edno ot obeshtaniata da ne izpalni, srednostatisticheskiat bulgarin shte udari dve rakii na gladno i shte kazhe: "Abe izluga ni i toia, ama vse pak ostava utehata, che svalihme Ivan Kostov ciganina (geja, komisaria.....) " . Tochno taka govoriha za Filip Dimitrov navremeto, kogato pri Berov i Videnov im izgoriaha parite i naistina im se e... mameto. Nagledah se !

No vse pak da vidim, ako izpalni pone ot tri dve, pak shte mu svalia shapka na Simeoncho !



Тема Но да...нови [re: Hellen]  
Автор Яceн *;o) (луд за черпене)
Публикувано22.06.01 00:01



... би могло. Всъщност не е проблем самото правене на сайта.
За нещо функционално и изчистено от свирки и звънчета ще отиде 1-2 дена макс.
Но от друга страна има вече такъв сайт -

. Поддържа го dzver. Струва ми се, че може там да се продължи с биографиите на депутатите, с извинение разбира се. :)


-------------
Ясен *<;о)

Тема Obeshtaniata prodalzhavat da valjat!нови [re: Яceн *;o)]  
АвторPolk.Boris Drangov (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 21:08



Koeto ne e losho, stiga da se osushtestviat pone 70-80% ot tiah :


http://www.banker.bg/MasterHead.html?Head1




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.