Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 02.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Софиянски иска оставка на Костов  
Автормaнaмaн (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 18:24



Ако вече не сте разбрали - Софиянски е поискал оставката на Костов.
Един човек да се осмели да каже нещо- дето цял народ го чака.
Аман от болшевишко управление.
Еи - казвам ви честно - откак минаха изборите все едно дейде втори 10 ноември за мен. Костов е вече в историята.
Не искам да го критикувам - той бе малкото необходимо зло на хората и свърши много добри и не толкова добри неща - важното е че ги свърши.
Сега да видим ще си замине ли като достоен човек или ще удължи агонията.



Тема Не разбирам...нови [re: мaнaмaн]  
Автор Hellen ()
Публикувано21.06.01 18:51



...защо говориш от името на целия народ? Аз например смятам, че загубата на изборите не се дължи на лошо ръководство на СДС, а на ореола, с който част от българите възвеличиха царя. Който и да беше начело на СДС, нямаше да може да промени резултата. Така че не виждам защо Иван Костов трябва да поема отговорност за резултат, който не е негова вина и не смятам, че в момента за СДС е добре той да се оттегля.

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9



Тема Re: Софиянски иска оставка на Костовнови [re: мaнaмaн]  
Авторsage (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 19:11



Ухиленият кмет от доста време се беше прицелил в премиерското място, но като разбра че няма да го огрее, реши да си го изкара на някого. И на кого - на този който го направи това което е (спомнете си колко сили хвърли Костов през 1995 за избирането на Софиянски).
Морал: Истинската стойност на хората се проявява в трудни времена. Поне тази полза ще имаме от изборите - да видим кой колко струва.



Тема Re: Софиянски иска оставка на Костовнови [re: мaнaмaн]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 22:44



Много си прав. Само малко си забравил, че по логично е да се иска оставката на Софиянски, работещ рамо до рамо с бивши и сегашни комунисти.



Тема Re: Софиянски иска оставка на Костовнови [re: мaнaмaн]  
АвторDobrata (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 23:08



Софиянски е един от хората, допринесли за лошия имидж на ОДС. Той е пряко отговорен за безпардонната приватизация и продаване на общински имоти на територията ня София /случая Берберян и др./. Но всички негативи отидоха при Иван Костов. Момченцето обяви на миналите кметски избори, че този мандат му е последен и сега вече ще работи за себе си. Само, че събитията го изпревариха. Опитва се да се нагоди, но аз съм сигурна, че т.н. "Цар" няма да го направи премиер, а той само си отсече клона, на който тежеше повече, все пак. Желая му успех и знам, че нормалните хора няма да се подведат.



Тема Re: Софиянски иска оставка на Костовнови [re: Dobrata]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано22.06.01 08:46



Само една изречение - предателите си остават винаги предатели !!!



Тема Re: Софиянски иска оставка на Костовнови [re: мaнaмaн]  
АвторMisho (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 10:34



Не се наемам да съдя кой е прав - Костов или Софиянски. Но все ми се струва, че подобно нещо не се прави по такъв начин. Мисля, че оставката на Костов е преди всичко вътрешнопартиен проблем и следваше въпросът да се постави на партийно заседание, а не на пресконференция и то от общинския пресцентър. Ако е бил с нещо несъгласен, Софиянски или е трябвало да го каже открито още преди изборите или да изчака вътрешнопартийните обсъждания и тогава да говори. Защото сега прилича най-вече на измиване на ръцете (и лицето) за пред новата власт.

Освен това, Софиянски, като опитен политик, би трябвало да е наясно, че едно подобно изказване само ще провокира процесите на разцепление в СДС и ще отвори широко вратите на разните Бисеровци и Цоневци.





Тема Re: Софиянски иска оставка на Костовнови [re: мaнaмaн]  
Авторивa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 11:32



Който гроб копае другиму, сам пада в него
Нар.мъдрост



Тема Re: Софиянски иска оставка на Костовнови [re: ивa]  
АвторPaдo (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 12:13



Този случай е друг - ще паднат и тримата:
1. Костов
2. Стоянов
3. Софиянски
Налице са всички предпоставки за разцепване на СДС.
Според мен този процес е благоприятен за България.



Тема Re: Софиянски иска оставка на Костовнови [re: мaнaмaн]  
Автор Pantarey ()
Публикувано22.06.01 12:33



Разбира се,че ще я иска. Така като гледаш имали на пръв поглед някой друг в СДС да замести Костов? Освен това Софиянски си каза преди последните кметски избори,че това му е последен мандат и , е трябва да поработи и за себе си, като, че ли до сега е спал.
Игрите дето ги играят политиците, изобщо не са ясни на хората, затова у нас е пълно с предположения, мнения, но сме далеч от истината.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.