Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Има ли някой който наистина вярва че за 800 дни...нови  
АвторЦ-lce (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 00:26



ще се оправим? И изобщо кой от тъпите съветници на Симеон му вкара тая цифра в главата. Извинете, моля, но как я мислите вие тая работа? Не, сериозно, дали има някой в Бг, който наистина да вярва в това? И откъде, ако не е тайна, ще дойде този целия нацинален продукт, че да получаваме големи заплати, при положение, че ТЪПИЯТ БЪЛГАРИН ВСЕ ОЩЕ ГО МЪРЗИ ДА РАБОТИ и само се ослушва някой да свърши работата? Нека не се лъжем - ако не работим - няма пари. А всички много добре знаете, че българина е ЕКСПЕРТ ПО ОПЛАКВАНИЯТА - все пари нямало, работа нямало, нам кво си нямало - аз отворих с 500лв магазин преди половин година и сега все още работя и същевременно ходя на училище. Имам пари да ям и не се оплаквам на никого. Работа нямало! Създайте си бе!



Тема Re: Има ли някой който наистина вярва че за 800 дни...нови [re: Ц-lce]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано21.06.01 00:48



Има! Цаля би трябвало сам да си вярва , ама като четох във вестника днеска какви глупсоти ръси наляво и надясно когато реши да проговори ... не знам. Според него нищо не трябва да се казва на медиите, респективно на хората, и колкото по-малко знаем толкова по-добре. Разсъждава по диктаторски и с нетърпение чакам момента когато повервалите ще разберат истината и ще го натирят отново в изгнание. Да, точно тея дето гласуваха за него ще го изгонят, не тея дето гласуваха за БСП и СДС.

Владимир Василев
-------------------------
Реалността сме ние!


Тема Re: Има ли някой който наистина вярва че за 800 дни... [re: Ц-lce]  
АвторOne (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 12:10



Taka si e. Bulgarina znae samo da si klati krakata i da chaka ot gore da mu doide blagpdenstvieto. Ama ne stava taka. Na vsqkude po sveta za da iskarvash mn pari, trqbva i da se trudish mnogo. A shto se otnasq do bezraboticata...sus sredno obrazovanie i bez vruzki vednaga si namerih rabota. Taka che, koito ima zhelanie, mozhe i rabota da si nameri.



Тема Re: Има ли някой който наистина вярва че за 800 дни...нови [re: Ц-lce]  
АвторMisho (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 12:25



Би трябвало поне част от гласувалите за него да вярват. Аз лично съм много скептична в това отношение.

А що се отнася до работата - имаше на времето един виц за социализма: "ние ги лъжем, че работим - те ни лъжат, че ни плащат". Моето лично мнение е, че много от хората, гласували за НДСВ, гласуваха от носталгия по онова време (или поне по първата част от вица, защото какво по-добро от това да ти плащат добре, докато ти лъжеш, че работиш), когато всички имаха някаква работа и получаваха някакви пари. "Лошото" на свободното общество е, че, за да си добре, трябва сам да се погрижиш за себе си и да мислиш с главата си. Сега за сега нашият народ не се справя много добре в това отношение. Затова и си търси месия от вън, на бял кон и с вълшебна пръчица.





Тема Re: Има ли някой който наистина вярва че за 800 дни...нови [re: hopeless2]  
АвторEL (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 12:39



За съжаление не си прав, че гласувалите за Царя ще тръгнат да го гонят. Една част от гласувалите за него са бизнесмените, които ще са доволни, а другите за които пишеш не са способни на такива реакции, никой не ги обединява, а те самите не могат да бъдат активни граждани, поради което и гласуваха за този , който им обеща да им даде. Така мисля и ми е мъчно. Не съжалявам, че мръзнах през 1997 г, ама колко пъти ше оправяме бакиите в тази държава? Жалко за страната ни, ама нали си имаме поговорка "Глас народен, глас Божи!!" Господи защо ни наказваш!!!!



Тема Re: Има ли някой който наистина вярва че за 800 дни...нови [re: Misho]  
АвторToй e (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 12:49



Аз вярвам че не за 800 - аз за 200 - 200 дни можем да се оправим.
За целта трябва да стартират 3-4 крупни проекта:

Например Жилища за младите
Пътища,
Проекти за държавна поръчка към замеделските производители
Фондовата борса

И накрая: Конфискация на незаконно придобитите имоти в полза да държавата - всеки , които е построил замъци и дворци - да доказва че си е плащал данъците - съобразно размера на придобитото от него имущество.

ето как ще финансирате набързо 2-3 такива проекта



Тема Re: Има ли някой който наистина вярва че за 800 дни...нови [re: Toй e]  
Авторdemokrat (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 12:58



samo s mnogo rabota ]e se oprawim i bog da doide burzo shte izbiaga. Takiva ovce niama nikude. da wiarvat na car-pudar.



Тема Re: Има ли някой който наистина вярва че за 800 дни...нови [re: demokrat]  
АвторYossarian (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 14:10



Ех той-е, той-е....в теб мойто момче виждам един нов Александър Стамболийски...едър, мустакат, енергичен и с размах...що в този ред на мисли не въведем и всеобща трудова повинност, а?



Тема Жилища за младите?!?нови [re: Toй e]  
Автор Hellen ()
Публикувано21.06.01 15:25



От твоите уста - в божиите уши, както се казва. Само дето за да построят жилища за младите, царедворците ще трябва да вземат мангизи отнякъде (освен ако младите не предпочитат да живеят във вече съществуващите Виетнамски общежития). А откъде царедворците ще вземат пари? От бюджета ли? За сметка на какво? От подкупи ли? Или ще си напечатат, както Виденов преди някоя и друга година?

Или пък ще продадат няколко черноморски курорта на руската мафия, за да финансират благородното начинание?

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9



Тема Re: Има ли някой който наистина вярва че за 800 дни...нови [re: EL]  
Авторoптимиcт (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 15:36



А може би царските привърженици ще започнат да организират Симеоновски съботници за доброволен труд в полза на държавата! :)
Така де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.