Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 05.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Имам един въпрос...нови  
Авторzak (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 17:09



В началото, преди изборната кампания, Симеон каза в едно интервю по телевизията, че влизането в НАТО не трябва да е преоритет за България, т.е. "не му е сега времето", защото не сме подготвени икономически за това. После в Париж каза, че най-важното в момента е присъединяването ни към НАТО и ЕС... Ако някой може да ми каже, на какво се дължи това обръщане на 180 градуса, ще бъда много благодарен... НО обосновано!!!



Тема Re: Имам един въпрос...нови [re: zak]  
Авторoптимиcт (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 18:50



Много е просто. Човекът иска да стане цар. И обещава това, което е актуално. Просто видя нагласите тук и се ориентира какво да говори. Но времето на обещанията мина. Сега ще трябва да се изпълняват.



Тема Re: Имам един въпрос...нови [re: zak]  
АвторMislitel (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 18:51



Kato mu dojde vremeto shte razberesh... kato vidish pravitelstvoto shte razberesh... abe vsichki vsichko shte razberem... Vervaj mi



Тема Re: Имам един въпрос...нови [re: Mislitel]  
АвторGOST (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 18:58



... и той е следния:
Вие да не ходите на неделно училище?
Там ли си ги учите така под калъп.



Тема Re: Имам един въпрос...нови [re: zak]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 20:40



Не беше ориентиран човека. Повече ме притеснява ако така започне да прави пируети по време на управлението си. Това вече е опасно, а Симеон е хитър, кото лалугер.



Тема Re: Имам един въпрос... [re: kavarmata]  
Авторzak (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 08:48



Ама той ми се струва, че още не е ориентиран...!! Особено, като го гледах на пресконференцията в НДК, след изборите... Той не само не е ориентиран.. Той просто НЕ Е В ЧАС... И ми се струва, че Симеон не е хитър.. Просто прави онова, което му кажат. А като се има предвид, кои са около него, мисля, че резултата е ясен.. Или поне - ще ни стане ясен.. Болезнено ясен...



Тема Re: Имам един въпрос...нови [re: zak]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано21.06.01 09:20



Моят отговор е: на Симеон някой му дърпа конците /интересното кой е човека в сянка/и той свири по нечия свирка. Първоначално е трябвало да каже срещу НАТО, после са се корeгирали и Симчо се обевява зя НАТО. Такова ще бъде и управлението му, дано не съм права.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.