Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема напред към нищото...нови  
Автор Aurora (клявка)
Публикувано18.06.01 12:04



"...винаги има два изхода - единият е назад към миналото и комфорта на смъртта, а другият напред към нищото." /Х.Милър/

ако не споделям докрай песимизма на Х. Милър, то ми дайде поне 1 причина, за да не се страхувам от неизвестността, на която ни обрича един чужденец и компания от ксенофили, бояджии и жалки клакьори...



Тема Ами...нови [re: Aurora]  
Автор Яceн *;o) (ентусиаст)
Публикувано18.06.01 12:11



Теоритично ИМА шанс НДС2 да си седят в гащите и да не правят големи глупости. Да продължат политиката на Костов и да не ни върнат назад.

Другата възможност е в търсенето на отговора "Какво ВСЪЩНОСТ ще правим с това мнозинство?" да забравят, че след 800 дена наивността и безпросветността ще си посика обещаното. И когато на масата няма нищо полу-грамотните да се обърнат в друга посока.

Но при всички положения ни чакат интерсни времена. МНОГО интерсни. От ония, за които се говори в китайската поговорка...



Тема Re: Ами...нови [re: Яceн *;o)]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано18.06.01 12:29



Ясене,честно да ти кажа-предпочитам да скучая...
Щото тия "интересни времена" ще ни върнат светлинни години назад....
Аз лично вече си сложих в стаята лист с надпис 1/800....и ще го сменям всеки ден...сещаш се защо...
и ако в деня,в който стане 800/800 не е станало това,на което поверваха почти 2 милиона.... абе,аз вече неведнъж споменах барикадите.

Вервайте ми...


Тема Re: Ами...нови [re: Яceн *;o)]  
Автор Aurora (клявка)
Публикувано18.06.01 12:32



знаеш ли, от вчера в главата ми се върти един древноиндийски афоризъм, който гласи следното: царете са като планините: неравни, твърди, високи, укриват долните хора и привличат хищниците

гледайки пресконференцията на царя и дружината му все това си мислех...около него толкова хищници, че страх скова сърцето ми...а този Кошлуков преди 11 години крещеше с пълно гърло СеДеСе, а след това СДС го изпратиха да се обучава в Америка на техни разноски...сега ще ми се прави на пръв царедворец...а и само той ли?

а че полу-грамотните повярваха на полу-грамотните е неоспорим факт.

интересни времена, но ако ги наблюдаваш отдалеч, Ясене:)



Тема В този смисъл е и поговоркатанови [re: Aurora]  
Автор Яceн *;o) (ентусиаст)
Публикувано18.06.01 12:53



Нещо от сорта:
"Да не дава господ да живеем в интересни времена" :)))



Тема Re: В този смисъл е и поговоркатанови [re: Яceн *;o)]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано18.06.01 14:27



Едно е интересно,друго е правилно...

Вервайте ми...


Тема Здрасти, Auroraнови [re: Aurora]  
Автор Kpиc (Арбитър)
Публикувано18.06.01 14:51



Няма да коментирам темата. От вчера развих силно отвращение към този клуб. Ох, ама гледа ли пресконференцията?! Величеството НИЩО не каза. Не довършваше изреченията, объркваше се по средата!
И в интервю пред CNN (част от него, публикувана в "24 часа") на въпроса:

"Ще се включите ли активно в българския политически живот след изборите?"

отговаря:

"Аз съм много прагматичен и не съм голям мечтател. Всичко е в ръцете на хората по един демократичен начин."

Просто да ти се доповръща!!!


И нещо забавно. Идва в секцията ми поредния гласоподавател. Поглеждам - Ричард Груев. И след като гласува, под смаяния поглед на застъпниците, аз питам високо "А мога ли поне да скандирам ШУ-МА-ХЕР! ШУ-МА-ХЕР!". Човекът ме погледна с неодобрение и си излезе.



Тема Е-е-е-е--е-е,нови [re: Kpиc]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано18.06.01 15:04



...трябвало е да викаш "Френцен"...все пак жълтото е печелившия цвят....:-))))))))))))))
Но Джордан поне играят честно.....а не "емоционално"...

Вервайте ми...


Тема ХА-ХА!нови [re: Kpиc]  
Автор Яceн *;o) (ентусиаст)
Публикувано18.06.01 15:25



Шумахер!!!:)))
Капия си ти!:)))



Тема Не ща Френцен!нови [re: Bepвaйтe ми]  
Автор Kpиc (Арбитър)
Публикувано18.06.01 16:24



Не ща жълто!

Специално във Формулата съм твърдо за червените.
Което е коренно противоположно на политическите или футболните ми пристрастия

Всиииичко хубаво на този свят...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.