Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:42 29.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Hora,nedeite taka...  
Автор Kleiber (poznat)
Публикувано20.06.01 11:51



Vigte,gospoda,predi da opluvate neshto novo,vse pak trjabva da izcakame da vidim kak deistva...Inace se prevruchtame v komunisti...Ne e li taka?
Simeon 2 e edin bezkraino inteligenten covek,no dali chte se spravi v tazi idiotska situazia tuk,vremeto chte pokage...Nedeite taka priburzano da si pravite generalni izvodi,molj vi...A lumpeni kato Mr.43% suchto ne mi haresvat...

music...


Тема Re: Hora,nedeite taka...нови [re: Kleiber]  
Автор Aндpo ()
Публикувано20.06.01 12:25



Откъде съдиш, че С2 е "безкрайно интелигентен"? Та той дори няма висше образование - учил е една година във Военно училище в Щатите...

БКП и ЦСКА -
кочините на света!


Тема Re: Hora,nedeite taka...-успокойте се...нови [re: Kleiber]  
Автор Bepвaйтe ми (новак)
Публикувано20.06.01 12:33



...това е последния ми постинг...
Съжалявам за някои мои доста крайни изказвания,от които е нормално някои да се почувстват обидени-но съжалявам не за смисъл на думите,които употребих,а за самите думи,защото вероятно съм обидил хора,които не ги заслужават.
Просто си позволих емоциите да вземат връх над разума...
Обяснявам за последно мнението си:
1.Мисля,че на изборите беше направена огромна грешка и която грешка ще се наложи на всички ни да изплащаме...
2.Яд ме е,че хората повярваха на човек,дошъл от другия край на света.И не вярвам той и екипа му да могат да изпълнят обещанията си дори на 1%.
3.Опасявам се,че по същия начин след някоя и друга година ще бъде поставен въпросът за възстановяване на монархията...и още повече от това,че въпросните 43% сега,ще станат 51 на въпросния референдум...
4.Яд ме е,че прочутите 5000 лв. и други голословни обещания превърнаха доскорошните граждани в поданици.
5.Щем,не щем ще ни се наложи наистина да изчакаме и да видим (в тази връзка,ако екипът на Симеон наистина успее и извади България от дъното и България остане РЕПУБЛИКА-аз лично ще се появя точно тук,в този форум и ще призная,че съм сгрешил).
6.Ядосах много хора с темата за барикадите.
Идеята ми никога не е била да правим барикади самоцелно и безсмислено само защото СДС загуби изборите.Идеята ми беше,че ако бъдещите управници се издънят,наистина ще има такива...не съм склонен с толкова лека ръка да се откажа от постигнатото,а именно промяната в съзнанието на хората. С това,че през зимата на 97-ма осъзнахме,че "върховния суверен" има правото да си поиска обратно гласуваното доверие,ако то е останало излъгано...
7.Яд ме е затова,че от два месеца всички говорят за "цар" и се обръщат към Симеон с "Ваше Величество".Просто няма такова нещо.Към настоящият момент г-н Сакскобургготски е нищо повече от лидер на убедително спечелилата изборите политическа сила.
8.Яд ме е и затова, че мнозинството предпочете (за пореден път) предизборните обещания.Когато през 97-ма СДС дойде на власт беше казано:Трудно ще е.И тогава същото това мнозинство отговори:Добре,нека е трудно,но с цената на общите усилия да направим нещо...

Ами,май-това е.
Но нека спечелилите отсега осъзнаят,че оттук нататък отговорността е изцяло тяхна и още отсега ще ги замоля да не са първите,които ще започнат да хленчат,когато разберат,че прави сме били тези около 20%,а не 43-те...
Още веднъж се извинявам за крайните си и остри реплики...прав си-да изчакаме и ще видим...

Вервайте ми...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.