Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:26 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема от тези които виждат бъдещето  
Авторtrevojna (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 10:01



чух,че мисията на царя е да остане дълго на Балканите. Той ще е владетелят. Няма да влезем в НАТО. Ще имаме свой много тежък кръст.Симеон ще стане деспотичен и алчен да владее сам. Ще ни направи проблем с Гърция. Ще се опита да присъедини Македония. Тежко ни заради властолюбието му.



Тема Re: от тези които виждат бъдещетонови [re: trevojna]  
Автор Kleiber (poznat)
Публикувано20.06.01 11:00



Mislj,che ne ste suvsem prava...Ne mogem da gadaem kakva shte e politikata na Simeon 2.Tova shte pokage budeshteto...No neka ne zabravjame,che toi ima evropeisko mislene,koeto tolkova mnogo lipsvashe na Kostov i sie...

music...


Тема Re: от тези които виждат бъдещетонови [re: Kleiber]  
Авторtrevojna (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 12:45



каво значение има мисленето му сега? Берлускони например каза че ще гласува ПРОТИВ, влизането ни в Европейски съюз,ако Симеон е на власт. Кои ли ще са другите?



Тема Re: от тези които виждат бъдещетонови [re: trevojna]  
АвторCattlekiller (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 12:48



Ne mislia, che Berluskoni e tozi, koito shte mi opredelia za kogo da glasuvam. Ako takiva kato nego ni tretirat kato aborigeni i ot tiah zavisi prisuediniavaneto ni - majnata im.



Тема Re: от тези които виждат бъдещетонови [re: Cattlekiller]  
Авторtrevojha (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 12:57



не ме разбрахте Страните членки на Европейскя съюз ще трябва да гласуват за приемането ни при тях.Един вече е против...



Тема Re: от тези които виждат бъдещетонови [re: Cattlekiller]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано20.06.01 13:18



Mi ako naistina STE aborigeni? Po tozi vypros ne si li se zamislyal?



Тема Re: от тези които виждат бъдещетонови [re: trevojna]  
Автор Kloriane (заплесната)
Публикувано20.06.01 13:36



Ми той Берлускони си е малко националист .... вкара 4 - 5 националисти в правителството. Незнам какво сте очаквали, да ни приеме с радост. Но да видим и него колко ще го издържат неговите не аборигени. Пък и как да го харесва царя, като и двамата са избрани заради торбите с лъжите и обещания за благоденствие.



Тема Поглед в бъдещето.нови [re: trevojna]  
Автор Hellen ()
Публикувано20.06.01 16:14



Тъкмо сутринта си мислех колко би ми било гот, ако не можех да видя какво ще стане със страната през следващата година-две. Щях да си тъна в блажено невежество, да се радвам, че "царя си дойде", да си мечтая за петте хиляди кинта, дето ще ни ги раздават другия месец. Хайде, ако не е другия, да е по-другия, за да стигнат за море... Ignorance is bliss...

А сега стоя и се ядосвам, че царедворците ще продадат морските ни курорти на руснаците, за да могат да вземат някой лев и да изпълнят предизборните си обещания, ще качат инфлацията и като осерат каквото могат, ще се разбягат като раци от държавата. Изобщо, погледът в бъдещето си е неприятно нещо.

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.