Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 16.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zlobeite,sedesari!нови  
Автор43% (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 11:31



Krai vednug zavinagi sus SDS.Kakto i malkite deza znajt,99% ot sedesarite sa neuspeli komunisti.Nai-mnogo me kefi,che drugarj Kostov izduha supata.
Molj se gorechto nikoga povece SDS na vlast.VIE DORAZSIPAHTE BULGARIA!
Nai-nakraj naroda napravi pravilnij izbor.Blagodarj vi!



Тема Немаш проблем, ей сега почваме!нови [re: 43%]  
Авторlntellnside (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 12:16



Eто сега ще си отхапя пръстите от злоба. Сега ще си раздера лицето. Леле колко добре злобея. Само един проблем. Повече злоба от царедворците едва ли мога да изкарам. Я се вижте бе. Кръжите като лешояди над Костов. Че той не е умрял бе. А пък вие още нищо не сте направили. Ще поживеем, ще видим. Гледайте да не инфрактясате от емоции само. Или да пропуснете падането на благинките от небето.



Тема Re: Zlobeite,sedesari!нови [re: 43%]  
Автор Edna (тя която)
Публикувано19.06.01 12:37



На цар - гуру, му требе народ - куку!



Тема не бъркай злобата с....нови [re: 43%]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано19.06.01 12:40



отчаянието...
отчаяние от това,че българите се оказаха много,ама наистина много глупави...
отчаяние от това,че сега ще бъде съсипано направеното...
отчаяние от това,че "народът" направи най-погрешния избор...
Но,Бога ми,моите деца няма да бъдат поданици...
А що се отнася до СДС-само след 100 дни вие първи ще завиете Костов да се върне,за да лепи това,което ще счупите...

Вервайте ми...


Тема Re: не бъркай злобата с....нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторValeria (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 15:40



Бреей, само ти се оказа мъдрец.... Глупак!

Комплексирано човече, какви деца?! ...Чикиите пред компютъра няма да ти помогнат в тази насока. Стани от атрофиралия си задник, отвори широко прозорците, за да влезе малко светлина и чист въздух, откъсни се поне за малко от този компютър и излез навън, в реалния свят!



Тема Ей-сега!нови [re: 43%]  
Автор Hellen ()
Публикувано19.06.01 15:49



Ей-сега се втурвам и почвам да злобея! ;-)

Ти май не разбираш, че това, нашето, не е злоба, а *съжаление* към вас - поданиците, дето гласувахте със задниците, а не с главите си. Само след няколко месеца ще видите какво ще се случи - тогава ще *викате* СДС да ви дойде на помощ и да ви измъкне от батака, в който завряхте държавата.

Hellen
==
"Щом се окажеш на страната на мнозинството, значи е дошло времето да спреш и да се замислиш." -- Марк Твен



Тема и аз те обичам....нови [re: Valeria]  
Автор Bepвaйтe ми (новак)
Публикувано19.06.01 16:13



в момента съм в офиса...
мерси за загрижеността,но сексуалния ми живот е напълно нормален....

Вервайте ми...


Тема Re: Ей-сега! [re: Hellen]  
АвторGOST (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 16:18



А ти понеже в момента си от страната на малцинството не смяташ изобщо за нужно да си използваш главата.

Ако трябва да те чакаме да станеш мнозинство за да помислиш, по-добре да не ни се налага.



Тема Re: Zlobeite,sedesari!нови [re: 43%]  
АвторЧичo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 16:21



Много прибързано съдиш, дете мое. Но радостта ти е разбираема за млад и отскоро помнещ човек.

Някои от кандидат-царедворците вече станаха известни. Боя се, че когато станат известни и останалите, ще бъдеш доста разочарован да узнаеш колко чифта гащи са изтъркали значителна част от тях по събранията на БКП и ДКМС като техни активисти.

Качеството на всеки нов парламент след Великото народно събрание спада. За поредното спадане на качеството силно ще допринесат не само неопитните новоизлюпени политици. Те не са проблем. - Наистита, неопитни са, но който е кадърен ще се реализира. Проблем ще представлява една значителна група от вече изявени неудачници в политиката, за която НДСВ е последен шанс за реализация. Сам ще се убедиш.

Чичо



Тема Не се разстройвай излишно!...нови [re: GOST]  
Автор Hellen ()
Публикувано19.06.01 16:39



Стой и дишай дълбоко. Едно... Две... Три... Повтаряй на глас "Емил Кошлуков - премиер - Емил Кошлуков - премиер - Емил Кошлуков - премиер"...

По-добре ли се чувстваш вече? Няма нужда да ми благодариш.

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.