Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 21.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Имам предложение!!! Нека бъдем...нови [re: Яceн *;o)]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 15:16



Предлагам ти да започнем "на чисто". В какво състояние приемат държавата и за сметка на какви средства успяват да изпълняват обещанията си . За сметка на върнати външни дългове. За сметка на "амнистирани мръсни пари". За сметка на увеличаване на държавния дълг. За сметка на изразходван натрупан държавен резерв или др....



Тема Re: Имам предложение!!! Нека бъдем...нови [re: Яceн *;o)]  
Авторbaracuuda (Нерегистриран)
Публикувано24.06.01 19:53



tupo e da mu se brojkat obeshtanijata. kakto znaem te ne znachat nishto. ne mislja, che njakoi gi priema naseriozno. tova beshe chast ot naj-uspeshnata predizborna kampanija v Bulgarija.
----
bez njakoi ot nemoralnite trikove kato tozi s obeshtanijata tip ''nishto ne vi obeshtavam, NO eto vi tuka malko da se radvate'' toi njamashe da specheli izborite!
----
V momenta kakvoto i da se kaze za carja, njama da e vjarno, zashtoto toi oshte nishto ne e napravil. Ili kakto se izrazjava samija toi, neka go ocenim ''kogato doide naj-podhodjashtija moment''



Тема Re: Имам предложение!!! Нека бъдем...нови [re: baracuuda]  
Автор Mihail :) ()
Публикувано24.06.01 21:29



Аз до колкото знам, царят вече се отмята от обещанията си. Мисля, че го чух по телевизията днес, но може и да го е заявил по-рано.

Тези обещания са чиста глупост и аз мисля, че много от гласувалите за него дълбоко в себе си го съзнават. Те не са гласували водени от логиката и мисълта и затова на симпатизантите на С2 не им е пукало, че ги лъжат. А може би сами са искали да бъдат излъгани. Искали са поне за малко да вярват в чудеса. И го направиха. Повярваха на щуротиите на С2.

А това, че С2 прилича повече на изкуфял мънкащ старец отколкото на сериозен политик няма никакво значение. Хората си искат тато, който да ги пази от лошия капитализъм, да им намери работа, да им финансира бизнеса, да увеличи пенсиите, да накаже лошата и некадърна администрация и т.н.



Тема Re: ...предприсъединителни фондове...нови [re: dzver]  
Автор Mihail :) ()
Публикувано24.06.01 21:47



В края на интервюто Николай Василев казва, че един от методите на финансиране на бизнеса е по-доброто използване на предприсъединителните фондове.

Всъщност това дали тези фондове ще бъдат използвани и усвоени зависи най-вече от самите бенефициенти на помощта. Поне така е със SAPARD. Ако някой иска пари по SAPARD трябва да представи проект и да намери пари да го финансира. След като проектът е завършен бенефициента получава 50% от инвестицията, стига разбира се да не е излязъл извън предварително договорения бюджет. Както може всеки да се досети, усвояването на парите зависи от предприемчивостта на бизнесмените. Не виждам как точно Василев си представя, че като вземе властта ще накара хората да станат по-придприемчиви и по-ловки бизнесмени, за да получат реално повече пари.
Не съм сигурен дали изобщо е наясно, дори и най-бегло, за какво става дума когато се говори за предприсъединителни фондове. Така че, това са празни приказки - не виждам никаква конкретна идея освен голо заявление, че ще използва по-добре фондовете.

Типично за царските хора! Ще минат месеци, ако не години преди тези хора да започнат да разбират нещо от управление на държавата. Ако изобщо успеят някога. С такива експерти ...



Тема Re: Имам предложение!!! Нека бъдем...нови [re: Mihail :)]  
Автор dzver (чатър)
Публикувано24.06.01 23:16



padenie

dnes yavor dachkov beshe pokanil psihiatur
za da analizira izborite :)

"narodut e guzen. nikoj ne se radva ot izbornia rezultat"

А пекарят се подсмива,
лакомец глава затрива.



Тема Re: Имам предложение!!! Нека бъдем...нови [re: dzver]  
Автор farma (непознат )
Публикувано24.06.01 23:29



i wse pak nahalstvoto si ima granici-
iavor i doktor na naroda dokara
e ga ti bezochieto



Тема Re: Имам предложение!!! Нека бъдем...нови [re: farma]  
Автор dzver (чатър)
Публикувано25.06.01 19:00



ne e nahalstvo, a gavra
ama narodyt si go zasluji :)

А пекарят се подсмива,
лакомец глава затрива.



Тема Re: Имам предложение!!! Нека бъдем...нови [re: dzver]  
Автор kavarmata (непознат )
Публикувано25.06.01 20:07



Направих голямо усилие да следя разпокъсаната и удължена мисъл на доктора, но не успях. За съжаление той каза дори по-малко и от величеството през последните седмици.



Тема Re: Имам предложение!!! Нека бъдем...нови [re: kavarmata]  
Автор dzver (чатър)
Публикувано25.06.01 23:35



koj doktor?

А пекарят се подсмива,
лакомец глава затрива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.