Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 25.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Симеон....изплува от някъде  
АвторДжecи (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 18:10



Хитро ама много хитро ЯХНА отчаянието на народа,обгради се с доста СЪМНИТЕЛНИ И НЕПРИЯТНИ гладни самозванци,ЗАОБЕЩАВА ИЛЮЗОРНИ ЦЕЛИ,пари и благодеенствие.САМОЗАБЛУЖДАВАХ СЕ че за 10 години българина все пак е култивирал минимална политическа култура,НО УВИ,нов парадокс-следват нови бъдещи пропилени години-ВОТ ЗА МОНАРХИЯ.Симеон казва, че въпроса за монархия не е на дневен ред,МНОГО ЯСНО, че утре няма да стане но....вдругиден.ВНУКЪТ НА ЛИСИЦАТА знае как се раздават карти и КАК СЕ ДОИ НАРОД.САМО НИЕ ИСТИНСКИТЕ БЪЛГАРИ САМИ СИ ГО ИЗВИКАХМЕ,сега балона на обещанията е все още надут,следват кадрови смени,ПРОМЯНА НА ЗАКОНИ.Всъщност благодарение на интернет искам ДА МУ КАЖА КАКВО МИСЛЯ ЗА НЕГО ОЩЕ ОТ ПЪРВИТЕ МУ ПОЯВЯВАНИЯ-говори зле,не е достатъчно ерудиран,българския му е архаичен,показва липса на едно ДОСТА ЦЕНЕНО мъжко качество-ДОБЛЕСТТА ,КОГАТО ТЕ ПИТАТ ДА ОТГОВОРИШ КАТО ГЛЕДАШ В ОЧИТЕ,завоалира и редките и безмислени отговори, когато БЛАГОВОЛИ да отговори,ТОВА -ВЕРВЕЙТЕ МИ е смешно и неубедително,защото не е баща ми та да му вервам.Страхува се от дебати ГОЛЕМИЯТ ВСЕЗНАЙКО,дето нищо АМА НИЩО НЕ КАЗВА.И НАКРАЯ-НЕ ВЕРВАМ ЧЕ МУ ПУКА ЗА БЪЛГАРИЯ,пука му за финансовото осигуряване на ГОЛЯМАТА МУ ФАМИЛИЯ..................................................ВЕРВАЙТЕ ................ми мое нищожество



Тема Re: Симеон....изплува от някъденови [re: Джecи]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 18:17



Защо се притесняваш за неща, които са се случили. Нашите родители и приятели са решили така. Освен това защо се страхуваш от монархията като дявол от тямян. Наистина ли решаваш, че Симеон е следващия монарх - просто не е задължително.



Тема Re: Симеон....изплува от някъденови [re: kavarmata]  
АвторДжecи (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 18:20



Защото самия цар изглежда и звучи нелепо,поне за мен това са очевидни неща.



Тема Re: Симеон....изплува от някъденови [re: Джecи]  
Автор dzver (чатър)
Публикувано18.06.01 18:27



Споко, Джеси, и нашето време ще дойде.
Дори нямам предвид отново да се върне времето на СДС, имам предвид ние да сме добре ;-)

под ние - разбирам интернетърите :) млади и не съвсем, интелигентни и не съвсем, образовани и не съвсем... но в общи линии хубава част от българския народ.

Само дето това наше време се отлага май с 4 години... или ако се повтори логиката след Беров да идва Жан - с 6 години...

ех

не е лесно :(

А пекарят се подсмива,
лакомец глава затрива.



Тема Re: Симеон....изплува от някъденови [re: kavarmata]  
АвторPitman (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 18:38



Защото приятелю, когато стане задължително ще е късно.... И защото Когато пред теб застане някой, които мълчи и не казва какво се очаква да ти се случи, на теб ти остава да си мислиш най-лошото....



Тема Re: Симеон....изплува от някъденови [re: Pitman]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 19:28



За да не стане задължително и безвъзвратно са необходими страшно много усилия на които сме способни и вече не бива да оставяме всичко на политиците и безпрекословно да им верваме!!!



Тема Re: Симеон....изплува от някъденови [re: dzver]  
АвторДжecи (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 19:47



Голямата ми страст- интернет ми помага да понеса по-леко подобни удари от нас самите срещу нас самите.Но...да си призная се надявах искрено на един по-обмислен вот.Какво ни отличава от западняците,в много случаи те са не толкова информирани като повечето от нас,но Поне когато става дума за ИКОНОМИЧЕСКИ ПОКАЗАТЕЛИ,си правят добре сметката.



Тема Джеси ,след три месеца го гоним от двореца и от Бънови [re: Джecи]  
АвторГoнимrocлeдтpимeceцa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 02:48



и от България.Спокойно.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.