Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 10.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Нито един реален процент за СДСнови  
АвторHaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 14:49



Резултатите показват ,че вота за ОДС е изцяло клиентелистки-тоест за тях гласуваха само тези които грабиха през последните 4 години и искат да продължават да грабят ,както и реститутите естествено.

Да ви пикая на успехите във външната политика,след като в резултат на вашата вътрешна такава много хора умират от глад.



Тема Re: Нито един реален процент за СДСнови [re: Haблюдaтeл]  
Автормaя (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 15:07



Тъпак



Тема Евала, брат ми!нови [re: Haблюдaтeл]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 15:09



Само за едно бих искал да те помоля: би ли ми дал адреса и телефона на поне един умиращ от глад в България, за да мога да му изпратя колет с провизии?



Тема Наблюдателю....нови [re: Haблюдaтeл]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано18.06.01 15:11



...нито съм грабил,нито съм реститут...просто мога да мисля сам...и не ми се налага да разчитам на чужда помощ,като някои (за мисленето)....но без външна политика,вътрешна просто няма да има... но на някои ви е трудно да го разберете....

Вервайте ми...


Тема Re: Евала, брат ми!нови [re: Aндpo]  
Авторrpaждaнka (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 15:32



наистина ли можеш да изпратиш провизии на всички гладуващи хора? Тук в нашия град са толкова много.Ела и ги виж.



Тема До Андро [re: Aндpo]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 15:43



Умиращите от глад или просто недохранените просто нямат телефони, защото нямат с какво да си платят сметките. Обяснявам толкова подробно не защото се надявам да го проумееш.



Тема До верврайте ми.нови [re: Bepвaйтe ми]  
Автормнeниe (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 15:45



А ти можеш ли да проумееш, че без вътрешна политика няма да има кой да прави външна. Знам че не можеш.



Тема Re: До верврайте ми.нови [re: мнeниe]  
АвторEL (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 16:09



А ти знаеш ли, че човекът който доведе новия икономически екип, г-н Спас Русев, живееш в Лондон, гушна 35мил. от Агенцията за помощи от чужбина. Така че, сегашният активист на Царя, забравил за гладуващите (а топрез 90-92 година имаше наистина такива, защото магазините бяха празни) сигурно ще се погрижи за гладуващите, вервай си, може да ти е по леко. THINK!!!



Тема Re: До Андронови [re: мнeниe]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 16:20



Ами те още римляните са го казали - Всеки сам е ковач на собствената си съдба. Така че нека "бедстващите" не обвиняват правителството, царя или президента за нищетата си, а да се постараят сами да променят съдбата си. Иначе цял живот ще стоят в гората до счупената си каруца и ще викат "Невольоооо, невольоооо, къде си да ми помогнеееееш...."



Тема Re: Евала, брат ми!нови [re: rpaждaнka]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 16:29



И кой е твоят град, darling?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.