Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 03.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За повервалите....нови  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано18.06.01 09:50



Не върви да ви наричам съграждани-доказахте,че не сте граждани....Нито сънародници върви-и народ не сте...Всъщност даже не знам какви сте-ама най приличате на някакви безгръбначни- може би сте най-близо до медузите...
Браво!Да ви е честита победата!
Ами сега накъде?
Ха,да ви видим сега колко чините...
Щото като поизтрезнеете,може и да осъзнаете,че оттук нататък отговорността е за вас-на всички,които повервахте в една колосална лъжа...
Ама,айде,да не ви развалям победата-ще го направя,като "му дойде времето".Всъщност "новият морален коректив" ще ви я развали по-рано от мен...ВЕРВАЙТЕ МИ!!!
Да ви е честито,ЦАРСКИ ШУТОВЕ!!!

Вервайте ми...


Тема Re: За повервалите....нови [re: Bepвaйтe ми]  
Автор Aurora (клявка)
Публикувано18.06.01 12:12



те дори не знаят сега накъде...нищичко не знаят - хвърлиха се като слепци в тъмното и чакат пържолите от небето...



Тема Re: За повервалите....нови [re: Aurora]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано18.06.01 12:20



...по-лошото е,че ще хвърлят и нас...а и цяла България.......
какво да ти кажа...на мислещите хора им се плаче още отсега.....на немислещите ще им се доплаче в близките 800 дни...но за тях не ми е жал-не заслужават...
Даже съжалявам,че споменах думата "отговорност"-шутовете затова са шутове,защото им е позволено да казват и правят всичко...и няма как да я разберат...

Вервайте ми...


Тема Re: За повервалите....нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторXyever (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 12:28



Тежко, тежко...

Българинът за сетен път доказа, че политическото му съзнание се люлее някъде между политическата апатия и политическият идиотизъм



Тема Re: За повервалите....нови [re: Aurora]  
Авторsdk (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 12:31



mnogo si prav za naroda.
mislia che mu dojde vremeto i nie da pomislim v koia posoka da xvanem
s toia narod maj ne ni svyrzvat mnogo neshta
niama dostoen bulgarin koito rano ili kysno da ne e bil predaden, oplut ili ubit ot syshtia tozi narod za kogoto e posvetil zivota si. samo niakolko primera
Levski, Botev, Stambolov ........................
spisyka moze da go prodylzite no i tezi sa dostatycho za da pokaze kolko struva



Тема Re: За повервалите....нови [re: Xyever]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано18.06.01 12:34



...вино дайте...
не вярвах,че може да има чак толкова заблудени политически ИДИОТИ
Май ще се окаже вярна приказката,че българинът е умен,но българите са тъпи....но това се получава,когато масата реши,че не са граждани,а овце и поданици....
но....да им честито...ще ги съди историята...

Вервайте ми...


Тема Re: За повервалите....нови [re: sdk]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано18.06.01 12:37



1 българин-юнак
2-ма българи-чета
3-ма българи-чета с предател...
Май това казва всичко...

Вервайте ми...


Тема Re: За повервалите....нови [re: Bepвaйтe ми]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 12:45



Напряво не е истина просто как е възможно такава идиотия???!!!
За сетен път поведението на българите ме накара да направя аналогия с кучето на Павлов. ОБещеват му некви измислени безлихвени заеми и пържоли и той грабва бюлетинка - бяла с две жълти ивици и тичка да си зачерни бъдещето. А като изяде пържолите??? А като похарчи 5 000 лв. ( защото лесните пари лесно и бързо се харчат) ??? А тогава накъде?? Ще вземе тиганите и ще иде да вика оставка, нали?
На рамо си ги носете и царя, и пазарджишката комсомолка, и оня с правите лопати. Срамота!




Тема И още чакат: [re: Aurora]  
Автор Mag (дърто момче)
Публикувано18.06.01 12:46



5000 лева даром;
1500 лева средна заплата и
500 лева средна пенсия

ФАБРИКАТА ЗА ИЛЮЗИИ заработи отново с пълна сила!!!!!!!!!!!


Никога не е късно да станеш за резил!


Тема Re: За повервалите....нови [re: Bepвaйтe ми]  
Автор Aurora (клявка)
Публикувано18.06.01 12:47



забелязал ли си като се върнеш назад в историята - тъпо племе сме и това е то, винаги сами си забиваме ножа
сега ни се смее цяла Европа и въобще цял свят - на първи страници сме както снощи Симеон щастлив предрече, но на първи страници на чуждия печат с иронични думи, а една шепа хора като теб и мен ни е срам, но... няма значение...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.