Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Стига сте ревали!!  
Авторoutrage (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 08:53



Уважаеми седесари, стига сте плакали на умряло. Както Костов каза - за всяка партия има моменти в които печели, има моменти в които губи. Според мен изборите са изцяло положителни, тъй като българския народ доказа не своята тъпота, а своята зрялост. Че има ли държава в света, където положението да е толкова лошо и управляващата партия да спечели изборите?? Това си е политическо самоубийство.

По-добре се запитайте дали няма паралел между поведението на СДС сега и това на БСП преди 4 години - ни дума за допуснатите "грешки". Признатият грях е половин грях нали? Какво се получи с БСП, които идиотски твърдяха че нямат грешки? Защо тогава СДС загуби по същия катастрофален начин, по който загуби БСП преди? Със сигурност не заради гигантските си заслуги!

А всички тези, които заплашват да заминат в чужбина - не ставайте смешни!!! Нима по времето на Костов не заминаха всички, които имаха тази възможност? Защо приказвате глупости? Твърде много поддръжници на СДС ни даваха акъл от САЩ, Швеция, Холандия и т.н. Те защо заминаха след като СДС и Костов бяха на власт? Ако някой твърди, че останал само защото СДС били на власт, то тогава той е пълен лъжец и демагог!

На победителите - честито!
На победените - внимавайте да не станете като БСП!
На Георгьовден - много жалко!



Тема Re: Стига сте ревали!!нови [re: outrage]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано18.06.01 08:59



Кой реве бе, нещастник ? Реването ще бъде само след няколко месеца, под управлението на царчето. И ше реват всички, но дано да не е с кървави сълзи...



Тема Ето от такива хора нямате нужда!нови [re: Xлeбapoв]  
Авторoutrage (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 09:03



Като теб - параноици, които рисуват апокалиптични картини. Отново нещо, което страшно ми напомня за БСП през 1997 г. и реваншистките им настроения. Малката разлика между СДС и БСП на тези избори ясно показва, че хората ви оценяват по един и същи начин.



Тема Re: Може ли да ми кажете?нови [re: outrage]  
Авторbrumbar4 (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 09:18



Това демагогия ли е?
1. Г-н Костов каза, че няма гражданско общество в България, след кото то не е гласувало за него...
2. На въпроса за резултатите от изборите отговори - "Глад народен - глас Божии".
Е? Гражданско общество ли сме...или народ? Следва ли да има разлика?

Поздравления за позицията на този, които написа темата..а на другите двама мога да кажа само, че през тези 4 години, пред посолствата всяка нощ и сутрин имаше опашки от хора от всичси слоеве на обществото - живея наблизо и ги виждах...вервайте ми!



Тема Re: Може ли да ми кажете?нови [re: brumbar4]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано18.06.01 09:39



"едно ще кажа и свърша,
не сме народ, а мърша ..."

знаеш кой го е казал ! Не е Костов.



Тема Re: Стига сте ревали!!нови [re: Xлeбapoв]  
АвторПoнaзнaйвaщ (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 09:42



Нещастник комунистически! Ти се гордей с фамилията си, но ако се погордееш още ще взема да обявя фамилията Хлебарови какви длъжности заемаха в апарата на ЦК на БКП преди 1989 година. Кой от тях къде тръгна да учи и какво лайно се върна. Народа учеше и преди и след 10-ти в България - вие учехте в Германия. Като гледам сте станали и СДС-ри!!!



Тема Re: Стига сте ревали!!нови [re: Пoнaзнaйвaщ]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано18.06.01 10:01



Бъркаш мой човек - в рода ми няма нито един комунист ! За това пък има двама на паметника на жертвите на комунизма пред НДК ! Е, с такова "наследство" в биографията мислиш че щяха да ме пуснат да уча в Германия ? Имаше един комунист в София, Петко Хлебаров, но той не е от нашия род. А седесар не съм станал - бил съм винаги !



Тема Говори за себе си!нови [re: Xлeбapoв]  
Авторoutrage (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 10:12



г-н Хлебаров, който се отнася с неуважение към народа няма право да му лепва такива епитети. Поне вашият лидер имаше доблестта да каже "Глас народен - глас Божи!". Явно той наистина е най-добрия политик в настоящия състав на СДС, но в селото на слепите и едноокия е цар!
Това, че българите не са слепи го доказаха вчера - успехите ви бяха оценени по достойнство, но по достойнство бе преценен и напредъка на България по избрания от всички нас път. Одобрили - 18 %, неодобрили - 43 % (електората на БСП и ДПС не го включвам в сметките, тъй като гласува на друг принцип).
А що се отнася до еуфорията, която вие толкова споменавате, странното е че такава еуфория почти не се забелязва. Всички - както гласоподавателите, така и победителите в изборите съзнават, че това е един сериозен договор между народа и управляващите. Няма я тази еуфория от 97-а, защото хората са по-зрели.



Тема Re: Говори за себе си!нови [re: outrage]  
Автор Xлeбapoв ()
Публикувано18.06.01 10:31



Това по-горе (ако не знаеш, де) го е казал Петко Славейков !



Тема Re: Ето от такива хора нямате нужда!нови [re: outrage]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 10:55



БСП още дълго ще си остане с тази оценка, но за СДС само времето ще покаже доколко е правило грешки. Убедена съм, че СДС ще се върне да управлява, времето и събитията ще определят кога ще стане това. Трудна нация, труден път, иска се много мъжество, за да и помогнеш и Иван Костов доказа, че има голям потенциал да работи за доброто на България. Който няма доблестта да признае това, не е честен дори и пред себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.