Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 04.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Простите хора...нови [re: Dobrata]  
Автор Hellen ()
Публикувано19.06.01 16:28



Простите хора не обичат някой да е по-умен от тях и да му личи. Иван Костов е интелигентен и това се вижда. Следователно колкото повече някой го мрази, толкова повече доказва собствената си тъпота.

Hellen
==
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect." -- Mark Twain



Тема Re: Простите хора...нови [re: Hellen]  
Авторlrving Washington (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 17:18



Офффф, стига сте ревали моля Ви!
И на мен ми харесва Костов, но все пак тук горим за политик, не за оперен певец приключващ кариерата си, който заслужава цветя, сълзи и благодарности.
Това му е (беше) работата - да бъде министър-председател и да го мразят.
Спомнете си за Хелмут Кол - какво направи за Германия, за обединението и т.н. и накрая го изритаха като куче заради няколко жалки милиона в черната каса ....



Тема Re: НАИСТИНА ЛИ НИКОЙ НЕ КАЗА ДОБРА ДУМА ЗА КОСТОВ?нови [re: Dobrata]  
АвторБaбa ви (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 18:07



И аз мисля, че аплодисментите към Костов на неговата пресконференция бяха най- истинското нещо в последния месец.
Всички други мръсни подмятания от всички стани - и от с2, и от Първанов ще се забравят.
И нещо което не се е случвало след нито едни избори - тишината. Толкова смълчана София не съм виждала след нито едни избори.
Такова мълчание имаше и след една катастрофална загуба от едно първенство по футбол ( за съжаление не съм фен на тази игра , но когато играе български отбор гледам - и затова не помня точно кой мач беше) но нали това е любимата игра за българите - и тогава те възприеха тази загуба като катастрофа - и имаше същата тишина .
Благодаря на Иван Костов за стоицизма му и за това, че издържа толкова години без да изгуби самообладание. Моля се да намери сили да продължи да е политик, защото ще имаме нужда от хора като него. Заради всички, които му вярваме, защото пак ще бъде необходим. Имам вяра, но не вервам на повервалите в хора, които нищо не са направили и не са били до нас през всичките трудни години. А той беше тук, тук е и сега и ще бъде тук и утре!



Тема Re: НАИСТИНА ЛИ НИКОЙ НЕ КАЗА ДОБРА ДУМА ЗА КОСТОВ?нови [re: Dobrata]  
АвторЧичo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 18:36



Добричке,
Иван Костов едва ли има нужда от нашето съжаление. Той е сериозен политик с вече многогодишен опит и утвърден международен авторитет. Това го признават всички - не само неговите симпотизанти, но и сериозните му критици и опоненти.
За съжаление в изборна обстановка се се носят както облаци тамян и неумерено славословене, но така се леят и потоци кал.
Иван Костов, по-точно коалицията ОДС, която той представя, заздрави държавността в България в периода, когато страната ни приличаше на разграден двор. Само това да е заслугата му и тя е достатъчна да затвърди името му на един от най-градивните политици в съвременната история на България.
Чичо



Тема Re: 820996 сме!...нови [re: Hellen]  
Авторkavarmata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:12



Да 800 000 които изхранват 200 000 безработни, 2 000 000 пенсионери и 100 000 непълнолетни. Съберете броя на пълнолетните и кажете колко са излъгани да гласуват за "администираните мафиоти" откраднали България???



Тема Re: НАИСТИНА ЛИ НИКОЙ НЕ КАЗА ДОБРА ДУМА ЗА КОСТОВ?нови [re: Dobrata]  
АвторDobrata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 19:30



Благодаря на Чичо, Баба и Кака ми, с които си говорихме тези дни! Явно фамилията ни е единна! Аз започнах тази тема онази вечер и бях отчаяна от простотията, арогантността и безхаберието на някои, но разбарах, че съм грешила. "Ние", както също някой от ваз се изрази сме живи и няма да се дадем. Сега искам ДА СЕ ИЗВИНЯ НА ИВАН КОСТОВ, ако сме го обидили! Ние не го съжаляваме /той не няма нужда да бъде съжаляван/, а ни боли заедно с него и преживяваме всичко заедно с него. Аз го моля да намери сили в себе си да прости на тези, които не го разбраха, защото това рано или късно ще стане.



Тема Re: НАИСТИНА ЛИ НИКОЙ НЕ КАЗА ДОБРА ДУМА ЗА КОСТОВ?нови [re: Чичo]  
АвторDobrata (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 21:48



Чичко, пак прочетох твоето мнение и пак се убедих, че искам да имам чичо! Моят почина преди десетина години. Благодаря ти!



Тема Re: НАИСТИНА ЛИ НИКОЙ НЕ КАЗА ДОБРА ДУМА ЗА КОСТОВ?нови [re: Dobrata]  
АвторБaбa ти (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 07:30



НЕ Е ВАЖНО НИКОГА ДА НЕ ПАДАШ, ВАЖНОТО Е ВИНАГИ ДА НАМИРАШ СИЛИ ДА СЕ ИЗПРАВИШ СЛЕД ТОВА
Винаги ще има хора, добричка.
Истинските приятели се познават не тогава, когато си на върха (независимо какъв ), а когато загубиш всичко.
За нас важното е ,че оставаме приятели, не сме станали по-лоши, оставаме свободни, можем да мислим с главите си, имаме бъдеще!



Тема Re: Само 830059 сте!...нови [re: Hellen]  
АвторБeзpaбoтeн (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 12:06



Прекомерните претенции по принцип драстично се различават от действителността!

Скромността краси човека!



Тема Re: ОЦЕНКАТА Я ДАДОХА ИЗБИРАТЕЛИТЕнови [re: ДA]  
АвторБeзpaбoтeн (Нерегистриран)
Публикувано20.06.01 12:10



Всичко друго е алюзия.
Подкрепена с ВЯРА (по комунистически).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.