Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 04.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ne, horata sa prekaleno prosti za tova!нови [re: Polk. Boris Drangov]  
Автор Bepвaйтe ми (непознат)
Публикувано18.06.01 10:10



За съжаление е точно това,което изглежда...

Вервайте ми...


Тема Re: Около 820996 сте!нови [re: hopeless2]  
АвторБeзpaбoтeн (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 11:07



Вижте на http://demetra.parliament.bg/res/2001/mkb.htm



Тема ОЦЕНКАТА Я ДАДОХА В ЗАЛАТАнови [re: EДИH]  
АвторДA (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 22:46



Не знам дали забелязахте колко време продължиха аплодисментите към Иван Костов в началото на пресконференцията. Те бяха десетократно повече от тези на предишната пресконференция, където се явиха победителите! Все едно искаха да го изкарат на бис!

Ето това е истинската и неподправена оценка, дадена от качествени хора, които разбират за какво става дума. Всичко останало е несъществено.



Тема Re: ОЦЕНКАТА Я ДАДОХА В ЗАЛАТАнови [re: ДA]  
АвторLUBO (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 23:02



JALKO SAMO CHE OTSENKATA YA DADOHA EDINSTVENO V ZALATA!!!DANO KOSTOV PRODALJI DA BADE LIDER NA SINITE!I DANO SOFIYANSKI SE OTLYUSPI,VIDYA SE CHE E MEKUSHAV I LIGAV!!!NO ZNAYTE EDNO - HORATA BARZO SHTE SE USETYAT,SDS NYAMA DA SEDI DALGO V OPOZITSIYA,VERVAYTE MI!!!

NAPRED KAM PARLAMENTARNI IZBORI 2002 (A ZASHTO NE I PO-RANO)



Тема Като си безработен отде взе пари за PC,че и за нетнови [re: Бeзpaбoтeн]  
АвторЦ-lce (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 00:51



А?



Тема Re: Za Kostovнови [re: Dobrata]  
АвторEmigrant (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 00:52



Ne sum protiv choveka Kostov no tochno po negovo vreme se nalozhi da napusna stranata. Rabotih i v durzhavnite strukturi i pomnja kolko 'radikalni' bjaha njakoj ot negovite merki i tezi ne negovite hora. V techenie bjah i na dosta dalaveri makar che mozhe bi toj da ne e bil v techenie na tjah mozhe bi suznavase aragantnosta i alchnosta na horata si no ne uspja da se protivopostavi. Plesnicata kojato poluchi e zasluzhena edno pravitelstvo se izmerva s vutreshnata si politika a tja za suzhelenie be na dosta nisko nivo. Inache choveka Kostov mi be simpatichen. Umna lichnost s obshto vzeto dobur za politicheskij a zhivot na stranata moral. Ne smjatam che i zarja bi promenil neshto v porochnija put v kojto se vurti B-a i zatova sledja subitijata samo otvun a milsja che predpolagam kato povecheto Bulgari kakvoto i da prikazvat obichah stranata si.



Тема Re: Za Kostovнови [re: Emigrant]  
Автор _Andrea_ ()
Публикувано19.06.01 00:57



Добра оценка си направил , разумна.



Тема Re:нови [re: LUBO]  
АвторEДИH (Нерегистриран)
Публикувано19.06.01 02:58



Много ми се иска да ти вервам. Въпроса е колко време ще му требва на тоя народ да се усети. Защото ако Симеон вземе да раздава кебапчета под една или друга форма като навремето Жан Виденов, може да си управлява една петилетка и после пак да остави държавата на нула.

Иначе и на мен ми се иска колкото се може по-скоро да се народа да изтрезнее, макар че аз знам че щом акъла досега не му е дошъл, никога няма да му дойде.

Кой каквото сам си направи, никой не може да му го направи.

Тоя електорат никога, ама никога няма да се научи да си вади поуки, не само от чуждия опит (който никога няма да си направи труда да проучи), а даже и от своя - това е!



Тема Re: НАИСТИНА ЛИ НИКОЙ НЕ КАЗА ДОБРА ДУМА ЗА КОСТОВ?нови [re: Dobrata]  
Автор ROJEN ()
Публикувано19.06.01 03:20



Horata mrazjat silnite lichnosti. Tuk, v Balgaria, tazi neponosimost e oshte po-ostra. Ivan Kostov e izkljuchitelen chovek. Prisastvieto mu i respektat, koyto vsjava u vsichki, dori u nay-golemite si protivnitzi e tova, koeto ne mojaha da mu prostjat.
Edinstvenata mi nadejda e, che njakak shte uspee da se sahrani. Toy e oshte MNOGO nujen na Balgaria!!!



Тема 820996 сме!...нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор Hellen ()
Публикувано19.06.01 16:21



Обаче по-готините осемстотин хиляди! Във всеки случай не сме жалки безработни.

Hellen
==
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect." -- Mark Twain




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.