Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 19.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Dokazahte go!  
АвторEmigrant (Нерегистриран)
Публикувано17.06.01 23:51



Dokazahte edna istina, koito vsichki tuk znaiat, no az vse ne moga da priema - che v BG ostavat samo tapite, marzelivite i nekadarnite. Dnes uspiahte celokupno da me ubedite!
Vseki narod zaslujava sadbata si. A umniat chovek barzo razbira, che kogato ne moje da promeni sveta, moje da promeni sobstveniat si jivot.
A na skapite saotechestvenici - duhaite supata.



Тема Re: Dokazahte go!нови [re: Emigrant]  
Авторalle (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 00:03



мНОГО ВЕ моля и да не се изказвай непотготвен - и ако си от СДС ... да ти го натресе



Тема Мий си чиниите и си трай,нови [re: Emigrant]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано18.06.01 00:04



бе комплексар

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Dokazahte go!нови [re: Emigrant]  
Автор hopeless2 (опитен вълк)
Публикувано18.06.01 03:08



Ами точно така си е. И всичко си е напълно заслужено, до последната гадост дето се случва в България.

Владимир Василев
-------------------------
Реалността сме ние!


Тема Re: Dokazahte go!нови [re: Emigrant]  
АвторDobrata (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 04:12



А Вие, миейки там чиниите, защо се интересувате тогава от нас? Ние сме тези, които оставаме и това, за което говорите си е на наш гръб, т. е. - да се преборим с тъпотията. Но и за Вас - не очаквайте особени прегръдки на идване, както и тези, които идват сега отнякъде. Няма да им е лесно, още повече, че ние не сме си ги избрали, а Вашите тъпи родители може би.



Тема Re: Dokazahte go!нови [re: Emigrant]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 09:30



DA TAKA E NIE SME EDIN PRODAJEN TAP I MARZELIV NAROD, ZA POREDEN PAT DOKAZAHME CHE BALGARIA E SELSKA DARJAVA PALNA S NEGRAMOTNITSI.

SRAMUVAM SE DA SE NAREKA BULGARKA
NEZASLUJAVAME NISHTO OSVEN OTNOVO DA STANEM NIAKOI GUBERNIA.
AKO IMAM VAZMOJNOST DA SE MAHNA OT TOZI SHIBAN NAROD STE GO NAPRAVIA

A VIE EMIGRANTI NE MILEITE ZA BULGARIA TIA NE ZASLUJAVA



Тема Аре, аре!нови [re: hopeless2]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 14:06



Като ви знам какви сте българите в чужбина... Прочутото "изтичане на мозъци" не е нищо друго освен "изтичане на боклуци", така че недей да ни даваш акъл от гъза на географията. А иначе вярно е казано: тъп народ - слаба държава! Ама какво можем да искаме от хора, които на първите свободни избори през 1990 сами си избраха комунистите, и то с 52%, които после пуснаха над 1 милион гласа за Жорж Ганчев и които все още чакат с отворена уста от небето да почнат да падат печени пъдпъдъци.



Тема Prav e Emigrantнови [re: alle]  
АвторMBA (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 16:46



Mnogo e prav... mnogo.. za suzalenie.
Chestito vi uravnenie s bezrbroi neizvestni.
Chestit v car i Stoyan GAnev... i Ilia ... i vuobshte...



Тема Re: Dokazahte go!нови [re: MlMl]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано18.06.01 17:00



Хм, никой не избира родината и родителите си, не забравяй това. И аз не се гордея, че съм българин, ама ако ида в Германия примерно, това няма да ме направи немец, а поредния безотечественик. Освен това съм живял 2 години в чужбина и знам какво е - недейте вярва много-много на ония, дето се хвалят как са преуспели на Запад - обикновено са го добутали до обслужващ персонал, и то от най-ниска степен, ама говорят как се били уредили.



Тема Re: Dokazahte go!нови [re: Aндpo]  
Автор dzver (чатър)
Публикувано18.06.01 18:50



искаш да кажеш, че трябва...

надежда всяка тука да оставим?

след като ще ме управлява българо-руската "дружба", какво друго ми остава, освен да се надявам, че в някоя бяла държава ще ме оценят добре? В БГ нещата не вървят на добре. Днес се видях с колеги от университета - нямаше интелигентен човек, който да не сподели моето разочарование от изборния резултат (може би съм си подбирал приятелите по партиен признак хехе).

Преценката ми е субективна, но според мен всенародния тест за интелигентност показа - към два и половина милиона тъпаци.

А пекарят се подсмива,
лакомец глава затрива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.