Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:13 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Всъщност лошо ли е НДС2 да спечели...нови  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано15.06.01 08:59



...пълно мнозинство?
Ами май не! Даже е много добре! Така ще могат бързо-бързо да се окалят, бързо да ги свалим след 12-18 месеца и да продължаваме нататък. Щото още от сега си представям воплите:
"Ами ний горките, само 118 места взимахме...
Те турците нали коалиция бе...
Па сега отговорността е обща...
Ами то с тоя валутен резерв от мижави 3,5 млрд. щ.д. какво искате да направим...
Па после нали СДС с техните 65 места спират всичко...
И тая тъпа България, дето само криви макарони продават в магазините...
И тия тъпи българи дето нищо не разбират от акции и облигации и изобщо не ги бай-ват..."

Затова - печелете, улъжете се, усе.ете се, че да действаме.
Не ми се губят още 7-8 години в половинчати изхвърляния на боклука, четвъртити служебни правителства и двоични коалиции...

Пълната победата е най-краткия път към пълния памперс!



Тема Re: Всъщност лошо ли е НДС2 да спечели...нови [re: Яceн *;o)]  
Авторlntellnside (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 12:35



Значи аз съм на същото мнение. Само че да нямат пълно мнозинство. Да не могат да сътворят някоя гениална глупост. Иначе в момента за СДС е по-добре да мине в опозиция. Има прекалено много негативи натрупани на тяхната сметка. А и така ще се даде възможност веднъж за винаги да се разбие мита за царя - спасител. Единствения проблем на Костов е да удържи групата да не се разцепи.



Тема Всъщност си напълно прав!!!нови [re: Яceн *;o)]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 13:21



Сегашното положение на ОДС е христоматиен пример за самозабравяне и последващите го резултати :) Да ти припомня, че ОДС имаше 52 % през 97-ма, сега с труд скалъпват 20%, почти колкото БСП.





Тема Излиза, че царят умишлено е напълнил движението...нови [re: Яceн *;o)]  
Автор dzver (чатър)
Публикувано15.06.01 15:06



с неподходящи хора. Направил го е, за да не спечели пълно мнозинство ;-)

друга гледна точка:
добре че царя се заобиколи с неподходящи хора, иначе щеше да вземе 90% от гласовете и да ни разгони фамилията.

А пекарят се подсмива,
лакомец глава затрива.



Тема Re: Всъщност лошо ли е НДС2 да спечели...нови [re: Яceн *;o)]  
АвторCattlekiller (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 15:56



Това, че за такива като теб е по-добре България да затъне само и само Царя да изчезне от политиката е ясно. Лошото е, че такива като Муравей вече ви дадоха сигнала за атака, преди още Симеон да е дошъл на власт.
Интересно ми е да чуя как ще коментираш изявлението на Муравей, че ще изкара хората на улицата при загуба на ОДС.



Тема Аз лично съм против...нови [re: Cattlekiller]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано15.06.01 16:02



... да се кара грип на крак. Така може усложнения да се получат, пак да повтори...
За това, като ще се боледува да се боледува!
Лягаш за 7 (или 800) дена, минава к'вото минава и почваш на ново!



Тема Данови [re: Яceн *;o)]  
АвторTapиkaт нa дpeбнo (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 16:04



Да.
Няма друг начин...
Другото ще е агония...
:)



Тема Re: Аз лично съм против...нови [re: Яceн *;o)]  
АвторCattlekiller (Нерегистриран)
Публикувано15.06.01 16:08



Очевидно си на мнение, че докато ти мине трябва да си пъхаш мократа глава във фризера, че току виж се окаже, че не си болен. На това ми прилича лечението тип Муравей.



Тема Re: Всъщност лошо ли е НДС2 да спечели...нови [re: Яceн *;o)]  
Автор Dobrata (непознат )
Публикувано15.06.01 16:11



Всъщност, Ясене, много е страшно НДС2 да спечели. Зад движението, ползващо Симеон II за параван стоят бившите комунисти, изнесли над 6 млрд. $ в периода 1980-1989 г. Те сега искат да изперат тези пари, връщайки ги в България чрез това мафиотско движение. Иван Костов и СДС ги бяха изгонили и затова ги боли. На пръв поглед - нека да се върнат мръсните пари, нали? Но това ще доведе до пълна икономическа и политическа зависимост за страната за много години напред и сещате се от кого... Така, че - "Сбогом, Демокрация, сбогом ЕС, сбогом НАТО и сбогом на Свободна България!" Може би този път завинаги. Замисляли ли сте се за това?



Тема Ох, знам аз, знааам...нови [re: Dobrata]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано15.06.01 16:21



Ама виж сега. Така и така печелят - т.е. всичко това, което казваш, ще стане.
Но поне да е сигурно, че няма как да се измъкнат от отговорността.
Тъпунгелите безпаметни съвсем са забравили, че преди Костов да срита Мултигруп като краставо куче, захарта беше 1,50 килото. Преди 4 години!!! Сега колко е - май около лев. Та това ни чака. Но то ще се случи независимо с колко спечелят мутрите...

Ама не бой се - аз няма да им помогна на групарите! Че после как ще гледам хората в очите?! :)

Аз така - от отчаяние си търся успокоение! :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.