Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 29.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Воля да загубим изборите!нови  
АвторИвaн Kocтoв (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 14:30



Крайно време е да слезем от политическата сцена и да направим място на хора, които са по-умни и по-малко подценяват интелекта на обикновенния българин. В крайна сметка, никой от нас, даже петите ми братовчеди няма да остане гладен и жаден, и той и жена му и децата му, че даже и внуците му.
Това дето щели да ни съдят са празни приказки - как ще ни съдят, като прокуратурата и съдебната система са наши и ще бъдат наши поне още 5 години. Да ви е честито новото управление, аз излизам в заслужен отдих в ЮАР при Пенчо Купадински - с него сме стари приятели, знаем се от години.






Тема Re: Воля да загубим изборите! [re: Ивaн Kocтoв]  
Авторel (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 14:43



Ей, г-н Х , дето се подписваш с името на друг, голям мухльо си , щом не можеш да кажеш нещо от свое име за Иван Костов. Щом не ти стиска, трай си. Колкото до това, дали ще предава властта или не, надяваме се да има демократични избори и тогава ще се види. А ти си гласувай за когото си искаш и не се дръж като пубертет!!!



Тема Re: Воля да загубим изборите!нови [re: Ивaн Kocтoв]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 15:42



Ще полудея вече от полуграмотни хора, който пишат тук. Само за 30 мин. открих около 30 правописни грешки. Направо ми се иска да си нашаря монитора с червена химикалка. Пише се Кубадински, а не Купадински. Поне като се представяш за Иван Костов, опитай се за говориш и пишеш толкова правилно , колкото и той. Срамота!!!



Тема Извинявай Ванче, явно всички в СДС го знаете Пенчонови [re: Baня]  
АвторИвaнчo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 15:53



Виждам, че си запозната с челния опит на другарите КуБадински и другите знайни и незнайни войни на БКП. Интересно дали сега сините хунвейбини като теб се замислят за подобен вариянт за идеологичния си лидер Командира?



Тема Re: Извинявай Ванче, явно всички в СДС го знаете Пенчонови [re: Ивaнчo]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 16:14



Драги ми Смехурко,
1. Вариант се пиша с "А" , т. е. вариАнт, а не вариЯнт. ( добре е да го запомниш)
2. Това, че знам как правилно се изписват имената на сегашните и бившите партийни личности, не е причина да имам конкретна политическа принадлежност, още по - малко симпатия.
3. Ти като си написал правилно "хунвейбини ", това означава ли, че им симпатизираш? Или просто обичаш китайския комунизъм?




Тема Драга Ванче, надявам се ...нови [re: Baня]  
АвторИвaнчo (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 16:23



... че като получиш документ, започващ с думите
"Заповед за уволнение" (в случай че др. Костов спечели изборите),
надявам се че това ще ти помогне да достигнеш душевен страстовръх (иначе казано оргазъм), понеже е написано напълно според правописа :))))

разбира се, дребнавите заяждания изобщо не са ти присъщи, но може ли все пак да ти обърна внимание, че е по-важно не как, а какво си написала. Тук всеки пише бързо, а аз не съм професионална машинописка и нямам време да се връщам ако натисна грешния клавиш :)



P.S. Покорни извинения ако съм наранил естетическото ти или други чувства с лошия си машинопис

Твой Иванчо



Тема Re: Драга Ванче, надявам се ...нови [re: Ивaнчo]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 17:31



Уважеми господин Костов,

Не мога да се светна ти какъв се явяваш? И от позицията на какъв щи ми гадаеш дали ще ме уволняват или не. Да нямаш способности на гадател? Или по - скоро психоаналитик, защото много лесно определи, че не са ми присъщи
" дребнавите заяждания "?! Напротив много са ми присъщи даже, особено в правописа съм особено дребнава. И знаеш ли защо? Защото само като видиш как един човек пише, т.е. грамотно или не, ти стават ясни много работи. Не се обиждай, но е така. Вероятно при теб е било печатна грешка , а не правописна ( надявам се да правиш разлика между двете :-)) Ако не ти е ясно ще ти поясня.
А иначе ме хвърли в голям размисъл как точно ще ме уволниш точно ти. Да нямаш някаква власт над моя работодател :-)))))))))) Много ме резвесели!

ТВоя Ваня



Тема Глас от моргатанови [re: Ивaн Kocтoв]  
АвторПeнчo Kyп/б/динckи (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 17:46



Скъпи деца, макар че гушнах букета, все още ви гледам от рая /рая не е в ЮАР, там е Веска Меджидиева/.

Радвам се, че така успешно продължавате по моя път. Това новия морал и почтеността във всичко по наше време се наричаха "морален кодекс на строителя на комунизма".

Е, не може Симеон да се сравни с моя вожд Тато, но буржоазното влияние явно му се е отразило зле. Иначе като обща идея го докарва.

Бъдете здрави. Петилетката - за 800 дни!



Тема Re: Глас от моргатанови [re: Пeнчo Kyп/б/динckи]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 17:58



За по - малко от 800 дни дори!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.