Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:52 27.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Защо няма да гласувам за СДСнови  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 14:50



1. Zashtoto standarta na jivot v stranata izobshto ne e po-visok ot vremeto, kogato vzeha vlastta.
2. Zashtoto ne namaliha danucite.
3. Zashtoto ne znam kude mi otivat parite, koito chestno i potchetnno dava za danuci, socialni osiguryavane i pensionno osiguryavane.
4. Zashtoto si plashtam zdravnoto osiguryavane, a kogato otida na lekar chakam polovin chas da mi populvat dokumentite i me preglejdat za 5 min.
5. Zashtoto utre ako se razboleya seriozno znam che nikoi nyama da me lekuva kakto tryabva i gospod da mi e na pomosht.
6. Zashtoto 4 godini ne pushana 2-ri GSM licenz, blagodarenie na koeto cenite na MobilTel sega sa: za SIM karta i GSM s 3 (!!!) godishen dogovor - 200 marki, za 1 min razgovor - 1 marka i polovina plus mesechnata taksa v koyato ne se vkluchvat nikakvi minuti. Za sravnenie v Germania za 45 marki poluchavash GSM sus SIM karta i razgovorite sa 0.20 marki na minuta. Za razlikata v standartite, koyato pravi razlikata v cenite oshte po ujasna, nyama da spomenavam.
7. Zashtoto susipaha Balkan (kosveno, prodavaiki go na kompaniata predlojila nai-golemia podkup)
8. Zashtoto skapaha Varnenska korabostroitelnica. V momenta tam rabotyat nyakolko golemi chastni firmi s izvestni sobstvenici, koito polzvat suorajeniata na firmata absolutno bezplatno za chasten koraboremont!! 3000 dushi ostanaha bez rabota - tova sa 3000 danukoplatci!!!
9. Zashtoto poluchavam zaplata kolkoto edin deputat, obache ne moga da si kupya kola kato negovata (daje ne moga i da si mechtaya)
10. Zashtoto ne iskam da se maham ot Bulgaria i ne mi e vse edno dali shte produljim taka.
11. Zashtoto ne mi se chaka 20 godini za da vidya realno podobryavane v standarta za jivot.
12. Zashtoto ne vidyah mistur 10 procenta v zatvora.
13. Zashtoto turga za zdravnata kasa go specheli moshennicheska firma, a zagubiha chestni BULGARSKI firmi s mnogo po-niski ceni, koito predlagaha mnogo poveche i nai-vajnoto - parite shtyaha da ostanat v bulgaria!
14. Zashtoto bankata iska da i dam pari za da mi dade pari.
15. Zashtoto durjavnite slujiteli se durjat taka syakash ne az im plashtam zaplatata na tyah, a te plashtat moyata
16. Zashtoto doverieto mi v policiata spadna dvoino po vreme na Ivan Kostov. V momenta ne znam dali ot prestupnicite da se strahuvam poveche ili ot samozabravilite se chengeta!
17. Zashtoto ubieca na 3-te momicheta poluchi prisuda za nyakolko meseca, a ubieca na Eleonora (zashtoto e chenge!) nyama da poluchi takava (ili shte e simvolichna



Тема Re: Защо няма да гласувам за СДСнови [re: someone]  
АвторJedai (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 15:02



Не каза за кого ще гласуваш.



Тема Re: Защо няма да гласувам за СДСнови [re: Jedai]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 15:07



За Георгьовден-ВМРО



Тема Защо ще гласувам за царя.нови [re: someone]  
АвторJedai (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 15:27



1. Защото е една добра алтернатива на управляващите, които имаха досега политически монопол. А аз монополисти не харесвам начело с БТК и Мобилтел.
2. Защото изгони от листите си хората със съмнително минало, начело с Венцислав Димитров. Един пример как трябва да се действа с ченгетата и корумпираните без да чакаме с години за доказателства.
3. Защото ме интересува бъдещето ми в България а не някъде другаде.
4. Защото е мъдър и ерудиран човек.



Тема Re: Защо няма да гласувам за СДСнови [re: someone]  
Авторfwx (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 16:09



i ne kaza zashto za tqh



Тема Защото ми споделят възгледитенови [re: fwx]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 16:20



Най-вече защото твърдо се противопоставиха на опитите на СДС да наложи монопол върху Интернета (и като връх на нахалството - сега те не били го сложили, ами били го махнали!!!). И второ защото са едиствените, които не ги е страх от гнева на селяните и им е ясно, че приоритетите трябва са във високите технологии (компютри, комуникации), а не в селското стопанство и тежката металургия.



Тема Гласувай за царя!нови [re: Jedai]  
Авторlntellnside (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 16:29



1. Ако спечели той няма да е алтернатива на СДС. Той ще е монополист. Поради същата причина поради която и СДС беше (спечели изборите).
2. Значи Венцито е недостойния, всичките Сикаджии, Висаджии са достойни, а. Той го изгони, но каза че се е разделил с достойни хора, май. Оня от сектата на Муун и той ли е от достойните или проф. Крафт а?
3. Това не мога да го коментирам това си е твой проблем.
4. По кои дела на царя съдиш че е мъдър. Може би по мъглявите му изказвания, или по бягството от журналисти, или по-екипа който се събра около него. Дай ми някакъв пример за неговата мъдрост и ерудираност.



Тема Защо няма да гласуваш за СДС?нови [re: someone]  
Автор Hellen ()
Публикувано12.06.01 18:58



Значи като гласуваш за ВМРО-Гергьовден и те като дойдат на власт, и Любен Дилов-Червен като стане министър-председател, и като оправи Варненската корабостроителница (точка осма от жалбите ти), на тебе ще ти стане гот?

Вземи се в ръце, моля ти се! ;-) И мисли с главата си, по възможност.

Hellen
==
"Един от недостатъците на това да дадеш на хората право на свободен избор е, че те могат да направят погрешния избор." -- Одо, DS9



Тема Re: Защо няма да гласувам за СДСнови [re: someone]  
Авторsage (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 19:23



Е, това е класика! Пасквил в 17 части - или голословни обвинения,
или откровени лъжи, или всеизвестни неща, с които никого няма да впечатлиш.
Нямам време за всичките ти писания, но за да ти докажа, че си необективен, мога да ти светна, че тарифата на Mobiltel е 12 импулса/минута * 0.06 лв/импулс = 0.72 лв (не е малко, но не е марка и половина, a ?);
или че през февруари 1997 се стачкуваше за 40$ заплата (и това изглеждаше безумно), а днес средната заплата, макар и ниска е все-пак над 100$;
много добре си спомням, че "Балкан" беше с огромни дългове, източен и технически фалирал далеч преди 1997. Пускането на убиеца на Елеонора е на съвестта на правораздаването - там партии нямат думата (ако си чувал нещо за разделение на властите)... Ако искаш да оплюеш някого, можеш да съчиниш и 117 основания(вкл. четирите годишни времена и международното положение), някои от тях може да бъдат и обективни, но престараването
няма да ти придаде убедителност.



Тема Re: Защо ще гласувам за царя.нови [re: Jedai]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано12.06.01 19:55



2. Oh, shto li ne mojesh da dadesh drug primer? 50% ot kandidatite si tryabvashe da izvadi za dalech po-vajni defekti, kato naprimer naglost, neprikrito nekadyrie i t. n.
3. Lele, kolku si naiven.
4. Lele, kolku si typ, shtom toy za teb e mydyr i erudiran.

(za 1. komentar neam :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.