Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 14.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Неговото величество се отказа...нови  
Автор Kpиc (Арбитър)
Публикувано13.06.01 15:06



... от участие в шоуто на Слави. Много жалко. С нетърпение очаквах да видя как НЯМА да отговаря в ефир на многобройни въпроси от личен, политически, икономически и т.н. характер.
На живо.
Пред огромна публика.
Щеше да загуби някой и друг процент от гласовете на електората си. Тези с интелигентност над средната.

Жалко наистина!



Тема Re: Неговото величество се отказа...нови [re: Kpиc]  
Автор Pitanka_ (непознат)
Публикувано13.06.01 15:18



а с отказа си за участие може да загуби повече...


... всъщност дали остана някой с интелигентност над средната, който да гласува за Национално движение Симеон ІІ?



Тема Re: Неговото величество се отказа...нови [re: Pitanka_]  
Автор Kpиc (Арбитър)
Публикувано13.06.01 15:38



Въпросът ти е реторичен, предполагам? :)



Тема Re: Неговото величество се отказа...нови [re: Kpиc]  
Автор Traveler (tarsesht)
Публикувано13.06.01 16:04



Beshe yasno ot samoto nachalo, che S2 shte otkaje da uchastva v shouto na Slavi. Nali shte mu se naloji da otgovaria na konkretni vaprosi, a ne samo da govori prazni prikazki za chudesa sled 800 dni i nov moral v politikata na zavalen bulraski. Samo deto moralat mai hich go niama sred kandidat deputatite mu, koito oshte predi izborite vzeha da se karat pomejdu si. A inache triabva sas sajalenie da otbeleja, che tezi s inteligentnost pod srednata sa silno preobladavashto mnozinstvo v BG i zatova NSD2 moje i da specheli tezi izbori. Togava dupe da ni e yako!



Тема Re: Неговото величество се отказа...нови [re: Kpиc]  
Автор Hellen ()
Публикувано13.06.01 16:11



Защо ли хич не се изненадвам? Величеството щеше да губи по процент доверие на всеки зададен въпрос (не казвам "на отговорен въпрос", щото той нямаше да може да отговори тъй или иначе).

Но царедворчетата му пък са приказливички, за сметка на което.

Боже, пази България!



Тема Re: Неговото величество се отказа...нови [re: Hellen]  
АвторPhD (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 17:03



Ide mi takava maina da vi teglja, shtoto prostotiite vi krai njamat. "S inteligentnost nad srednata"?-Ami vijte mi nicka, ne e izsmukan ot prastite!
Samo deto ne sam gazolizec , i nishto na nikoi ne dalja.
Fakti za upravlenieto na Kostov:
Zapochnah rabota 12.`96
Sled hiperinflazijata zaplatata mi stigashe, che i otgore.Plashtah naem v Sofia v razmer na 10% ot neja, na chastna kvartira. Predi godina plashtah 40% ot sashtata za naem na obshtejitie.
Da ne govorja za drugite neshta...
Napraviha ni na opitni zaicheta-haide da ne otvarjam temata chujbina!



Тема Много ти е хубав ника! [re: PhD]  
Автор Hellen ()
Публикувано13.06.01 17:24



...И аз си имам такъв. Но не си го вея като ... като ... абе не си го вея насам-нататък. Щото ако на един ник ми остане да ги крепя самочувствието...

Боже, пази България!



Тема Re: Много ти е хубав ника!нови [re: Hellen]  
Автор dzver (чатър)
Публикувано13.06.01 19:40



daj mu na ludia znachka, hellen ;))))

da se zakichi - da e shtastliv... i 30000 leva zaplata (15$) da si plashta naema
(1.5$), da si hrani decata (1.5$) i da spestiava (12$)

hihihi :))

А пекарят се подсмива,
лакомец глава затрива.



Тема Re: Неговото величество се отказа...нови [re: PhD]  
АвторTony (Нерегистриран)
Публикувано13.06.01 19:44



Momchenze, ako s disertazijata si ne mojesh da si iskarash hljaba i da si platish naema, znashi tja nishto ne struva. Kato ja razvjavash iz forumite na neta zenata i njama da se povishi. Po-dobre si razmurdaj mozucheto.



Тема Novo PhDнови [re: PhD]  
Автор Traveler (tarsesht)
Публикувано13.06.01 20:52



Mai shte triabva pone oshte edno PhD da napravish dokato ti doide akala v glavata, a moje bi i niakolko post-doca sled tova. Inteligentnostta ne se izmerva chrez pridobitite nauchni stepeni i zvania. Taka che kakvo da ti obesniavam. Glasuvaj za NSD2 i skoro s 100% ot zaplatata si nito obshtejitieto shte mojesh da si platish, nito hranata.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.