Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 28.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Икономистите в екипа на СДС са coolнови  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 14:21



Нека някой (ако знае) да ми отговори каква е професионалната квалификация на икономистите от екипа на СДС? За тези от царското движение разбрах, че са били сътрудници в Мерил Линч и други големи и уважавани консултантски фирми (кой знае защо това трябваше да ме убеди, че са неморални??!!!)
Обаче, не разбрах каква е била кариерака на Костов, Радев, Нейков преди да влязат в парламента? Какво са постигнали в частния бизнес?



Тема Re: Икономистите в екипа на СДС са coolнови [re: someone]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 14:26



Obshto vzeto, za razlika ot Radev i Neikov, koito poeha edna skapana darjava prez 1997 g. i ia poopraviha malko, tezi niakolko naduvkovci sa drebni chinovnici v London. Ima dosta po-umni i kadarni ot tiah v USA and UK, samo che tezi trimata sa dosta ambiciozni i nagli. Primer: nimaha poniatie ot pensionno osigurivane:)



Тема Re: Икономистите в екипа на СДС са coolнови [re: someone]  
Авторивa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 14:34



Екипа на Костов стабилизира България / дори и с минуси в управлението/,
докато сегашния екип на Симеон се връщаше в България само за комисионни



Тема Ако ще говорим за комисионни, Костов и сие са царенови [re: ивa]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 14:38



Примери, колкото искаш.



Тема Re: Иве, защо не обясниш какво точно са ...нови [re: ивa]  
АвторБeзpaбoтeн (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 15:17



стабилизирали в България?
Може би собственото и на най-близкото си обкръжение материално и финансово състояние?
Но моля те бъди по-конкретна, без общи приказки!



Тема Re: Иве, защо не обясниш какво точно са ...нови [re: Бeзpaбoтeн]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 15:19



Стабилизираха ни на дъното - и то не те, а валутния борд и МВФ



Тема Може ли аз да кажа ... [re: Бeзpaбoтeн]  
Автор CKИTниk (уморен)
Публикувано12.06.01 15:21



Осигурена и стабилизирана е безработицата. Особено за такива като теб!



Тема Значи са големи ...нови [re: someone]  
Автор CKИTниk (уморен)
Публикувано12.06.01 15:23



... икономически специалисти ...



Тема Re: Иве, защо не обясниш какво точно са ...нови [re: someone]  
АвторEL (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 15:27



Ето ти пример : заплатата ми по време на Жан Виденов спадна в доларово изражение от 400 на 80, а от три години заплатата ми в долари е 600 - това достатъччно ли ти? За мен това е голям стимул да работя и да гласувам за досегашното управление. Чудеса няма , икономика и държава бавно се стабилизират и развиват. Да не мислиш, че йапонското или корейското чудо са станали за 1-2 години? Поинтересувай се. А безработицата е най-големия проблем във всички развити страни.



Тема Re: Иве, защо не обясниш какво точно са ...нови [re: Бeзpaбoтeн]  
АвторEL (Нерегистриран)
Публикувано12.06.01 15:29



Не съм от обкражението на управляващите и ти казвам, че положението наистина е стабилизирано.
Ето ти пример : заплатата ми по време на Жан Виденов спадна в доларово изражение от 400 на 80, а от три години заплатата ми в долари е 600 - това достатъччно ли ти? За мен това е голям стимул да работя и да гласувам за досегашното управление. Чудеса няма , икономика и държава бавно се стабилизират и развиват. Да не мислиш, че йапонското или корейското чудо са станали за 1-2 години? Поинтересувай се. А безработицата е най-големия проблем във всички развити страни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.