Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:01 26.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Защо няма да гласувам за СДСнови [re: someone]  
Авторsage (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 10:45



Некойси, ти явно не четеш не само това което ти отговарят, но и собствените си опуси. Иначе щеше да знаеш, че говорим за тарифи, а не за месечни такси: "za 1 min razgovor - 1 marka i polovina plus mesechnata taksa v koyato ne se vkluchvat nikakvi minuti" - това май ти го беше писал, а? И не ми говори за математика, щото на теб ти куца не само тя, но и всякакъв опит за умствена дейност. Бъди щастлив! Вервай!!




Тема Re: Prostite horaнови [re: Aндpo]  
Автор* (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 11:24



Простите хора дават прости и неверни обяснения.



Тема Re: Защо ще гласувам за царя.нови [re: Jedai]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано14.06.01 12:10



2. Syglasen.
3. Nikoga ne sym glasuval, nyama da glasuvam i sega.
4. Da. Ya ti vij kak si napisal "shto". I se zamisli umno li e da izmestvash temata do druga, stanala veche banalna do vtrysvane.



Тема Re: Защо няма да гласувам за СДСнови [re: someone]  
Автор dzver (чатър)
Публикувано14.06.01 12:55



18. zashtoto si nevyzmojno tup
19. zashtoto si nevyzmojno tup
20. procheti 18 i 19

А пекарят се подсмива,
лакомец глава затрива.



Тема Re: Защо няма да гласувам за СДСнови [re: someone]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 12:57



Още един умен човек! Браво! И аз ще гласувам за тях!



Тема Re: Защо ще гласувам за царя.нови [re: Jedai]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 13:01



За Симеон, че е умен и ерудиран, нямам какво друго да добавя. Но както се казва, по лоши от предателите няма. Я погледни Стоян Ганев. Кой го прати в ООН а? Защо се връща сега а? Май е свършил келепира? Кои са в листите на Симеон? Миналата година половината бяха на Българския Великден. На наш гръб. Сега къде са. Вчера папкат от СДС, сега са се наредили на масата послана от Симеон. Гади ми се от тях. Честна дума!



Тема Re: Защо ще гласувам за царя.нови [re: Potencialen emigrant]  
АвторJedai (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 13:10



1 и 2 - Тук май постигнахме съгласие.
3. Ха ха. пиле шарено. Нямало да гласува! Му кво правиш в тоя форум тогава? Като няма да гласуваш, кво те интересува кой ще те управлява бе? Седнал тука да плюе и да си изказва мнението. Кой да ти избере правителство различно от царското? Аз ли? Е няма да стане :-)).
4. Налагало ми се е и на мен да пиша на "Bylgarski", за което съжалявам. Съжалявам и такива като теб.



Тема Re: Защо ще гласувам за царя.нови [re: Jedai]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано14.06.01 14:07



3. Zashtoto mrazya lekoverni glupaci. A mrazya i da mrazya. Znachi reshenieto e da se opitam da poobyasnya tuy-onuy na glupacite.
Syshto taka (KAKTO VECHE NEVEDNYJ SYM PISAL!!!) az ne glasuvam "protiv". Dosega ne mi se priiskvalo da glasuvam "za", i sega nyama da byde.
4. Ne syjalyavay za men, men latinicata ne me drazni, nauchih ya oshte v I klas.

Редактирано от Potencialen emigrant на 14.06.01 14:09.



Тема Re: Защо няма да гласувам за СДСнови [re: someone]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано14.06.01 14:15



zashtoto mi pisna ot preboidisani komunisti



Тема Никакъв джедай не си ти!нови [re: Jedai]  
Автор Kpиc (Арбитър)
Публикувано14.06.01 15:02



Ако беше джедай, поне името щеше да си напишеш вярно! Освен ако не си неграмотен джедай, но не ми се вярва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.