Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 25.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Kak uspiavash ?нови [re: Joro]  
Автор scapegoat ()
Публикувано06.06.01 23:45



>>Ne znam kakvo e pravil [Koshlukov] predi da vleze v dvijenieto no ne sum siguren da e bil v ODS ili SDS

Момченце, не знам на колко си годинки. Добре e все пак да знаеш, че за да разсъждава човек, му е необходима преди всичко ПАМЕТ. Кошлуков беше един от (очевидно подставените) основатели на СДС, техен представител на "кръглата маса" (сигурно и това не ти говори нищо). Преди да ни поучаваш с анализите си, добре е или да научиш основни неща от близката история, или поне да се научиш да прикриваш невежеството си. Но доколкото съдя по това:
>>siakash niakoi go interesuva kakvo e pravil niakoi predi 30 godini
миналото не те интересува особено.
НАЛИ Е СМАЧКАЛ НЕЧИЯ СЪДБА С ДОНОСИТЕ СИ БЕ, ИДИОТ!!!



Тема Re: Kak uspiavash ?нови [re: scapegoat]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 00:12



Scapegoat,

Ne razbiram zashto e taia zloba i obidi..
Kazah che ne sum siguren dali Koshlukov e bil v SDS predi da podkrepi Dvijenieto na Simeon i tova beshe v otgovor na obvinenie che Koshlukov e bezprincipen i podkrepia silnite na denia.
Sled kato imash informacia za politicheskiat jivot na Koshlukov spodelia ia.. obektivno..
Shto se otnasia do dosietata.
Mislia che tova e mnogo sporen vupros i nai dobroto koeto moje da se napravi e da spre da se plashat politicite s tiah.
Mina mnogo vreme ot togava, da pochnem da gledame napred, da sudim politicite po delata im dnes, ne da se rovim v minaloto, i da pravim zakluchenia na bazata na dalechnoto minalo koeto lesno moje da bude izopacheno..
Sudbite na tezi za koito toi e donasial, kato gledam izobshto ne sa smachkani.
Procheti http://monitor.bg/news.html?date=20010607&topic=home_bg&story=00203.htm
i shte vidish che Dono do sega se e polzval s uvajenieto na "obektite si na donesenia"
Drug e vuprosa che tochno sega sled tova 30 godishno razkritie nenujno se nasuskvat hora edin sreshtu drug..
No ne e li tova koeto ODS ima v predvid.. ?
Oshte neshto..
Ti kak taka reshi che Donio Donev e tolkova nedostoen ?
Kak razbra kak tochno e bil verbuvan?
Kakva e shtetata ot negovoto donosnichestvo?
Kakva e polzata ot negovoto tvorchestvo?
Zashto e "sudeistval" samo dve godini, 72-74.


Nikoi ne e idealen na toia sviat, Donio moje da ne podhodiasht za politik,
gadnoto e che tezi dosieta visiat kato damoklev mech tolkova godini veche.

Pomnia subitiata ot 89.
Koshlukov beshe ot krasnorechivite.
Zamina da uchi v USA sled tova - ne mi haresa tova - no nima moga da go sudia za tova kakvo iska da pravi s jivota si...
Sega e pak v politicheskiat jivot..
Ne razbiram ot kude taia vrajda kum nego..



Тема Joro!нови [re: Joro]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано07.06.01 09:38



Днес е началото на юни. Това интервю е от преди 9 месеца точно. А Кошлуков е с заря поне от 3. Значи за 6 месеца той може да си промени мнението от:
"фирурант, беззъба пионка и наивен смешник"на:
"спасителят на отечеството, мистър безпогрешие"
Извини ме, но ако за 6 месеца този човек търпи такава коренна промяна то какво ще е след 1 година??? Може би от демократ ще стане:
"Горе ръцете, долу гащите и всички часовници и портфейли в тази торба!"

А за Доньо Донев - четох и видях една страхотна глупост!

"
В хода на разговора той казва, примерно, на директора на анимационната студия Доньо Донев: това, което ми разказваш за този кинофестивал, ме интересува, но може да не запомня всичко, затова те моля да ми го драснеш да един лист. Донев го “драсва”. Ченгето после си го оформя - пише отгоре на листа “Сведение”, в дясната горна част записва датата и часа, приел еди кой си, следват номерът на отдела, на отделението и на управлението.
"
Абе, кой 'драсва' нещо на лист и оставя 1/3 листа празен, че да може да се побере 'оформлението'! Боже какви наивитети!

Плюс това забелязваш ли - хората НЕ СА ИЗНЕНАДАНИ!!! Порщават му, ако е истина, но не са изненадани! Същото съм чувал и от други - 'непочтен човек'...

"
- Наистина не съм изненадан. Подчертавам, че много го уважавам за творчеството му. Но навремето имах известни съмнения, заради някои негови личностни качества. Освен това не одобрявах някои от неговите постъпки.
.....
- Изобщо не съм подозирала чак до такава степен. Знаех, че е неискрен, но…
.....
- Вие лично разпознахте ли се като герой на донесенията?
.....
- Естествено, там се посочват мои филми и филми на мои колеги. Освен това се споменават мои изказвания, които съм правил неофициално. Нямам съмнение, че може да става въпрос за друг. Всички потърпевши са хора, които са работели в моя колектив.
"



Тема Re: Joro!нови [re: Яceн *;o)]  
АвторMoss (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 11:33



Кошлуков всъщност е консерватор. Той си мени мнението веднъж на няколко месеца пък симеон2 на две седмици. :-)



Тема Donosnicite sa kato mrasnite pari !!!!!нови [re: Joro]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано07.06.01 12:57



Donosnicite sa kato mrasnite pari !!!!!
Wse minaloto im prechi. Daite da go zabrawim i da prodaljim napred...... kam swetloto badeshte.
Da, ama NE.
Donio kato si znae kirliwite rizi kyde hodi da se wre w politikata, shto prosto ne si trae.
Donosnicite sa kato mrasnite pari !!!!!
I ednite i drugite ne iskat da si traiat. Nujdaiat se ot oste nowi i nowi wazmojnosti.
Ne badete naiwni da si mislite che walka kato si sloji owcha kozina stawa obca.

Za boga bratia. PROGLEDNETE!!!!



Тема Re: Кошлуков за Симеон от 04.09.2000 г.нови [re: Poбecпиep]  
Автор dzver (чатър)
Публикувано08.06.01 00:39



az ubedih 1 (edin) chovek i schitam, che i tova e neshto :)

obache ako ida u nashe selo i zema da im obiasniavam za tva, che caria e negramotnik sigurno niama da se vurna.

mediite praviat politicite, a bulgarskite medii sa sobstvenost na bulgarski i chujdestranni chengeta. koeto pravi i tezi, i sledvashtite, i po-sledvashtite, i po-po-sledvashtite izbori obrecheni na bezputica.

razbira se, s vremeto neshtata shte se zavurtat, shte ima vse po-malko chengeta i vse poveche biznesmeni, kontaktuvashti s rusia... posle shte stanat biznesmeni, kontaktuvashti ne-samo-s-rusia... taka si mislia :) i tova shte se sluchva, dokato malko po malko durjavata si smeni cveta.

kak ia vijtate taja rabota - sin parlament, cherveni vuzove, armia, policia, durjavna administracia, medii, chasten kapital... umen ministur predsedatel i prost narod... ne stava :( upravlenieto izprevari v razvitieto si naroda. bulgaria maj ne zaslujava ivan kostov...

А пекарят се подсмива,
лакомец глава затрива.



Тема Синайската пустинянови [re: dzver]  
АвторToтaлeн Haблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано08.06.01 01:10



Дзвер, нямаш представа колко си прав. За съжаление.

През 1990 година чух за пръв път библейската история за Мойсей, който води 40 години евреите през пустинята, за да измрат всички от старото поколение и само тези, които са родени като свободни хора, да влязат в обетованата земя.

Глупости, виках аз, ние сме интелигентен народ, ние сме европейци, след 5-6 години ще стане като на Запад...

Свещенна простота !

Наистина всички българи са червени, отвътре, дълбоко, неизлечимо. Мултаци, мутри, ченгета, Жоржганчевисти, Беровисти, Жельовисти, царедворци - все маски на робския манталитет.

Остават ни още 29 години в Синайската пустиня.

Никой, роден в робство, няма да влезе в Обетованата земя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.