Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 17.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Обичам царя!!!  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано04.06.01 11:21



И неговите малки царчета! И техните малки царченца!
И колко са прилежни били баш до самия край, че и отвъд него...
Те ги най-любимите ми:

"
Агентите на основните партии
1 юни 2001

.....


Коалиция НДСВ

1. Венцислав Борисов Давидков
16.01.1944 г., с.Селище, Благоевградско
II главно управление на ДС, от 1966 до 1978 г.
нещатен
Пламен
Собственоръчно написани донесения
Сведения за чужди и български граждани

2. Доньо Петров Донев
27.06.1929 г., гр.Берковица
VI управление на ДС, от 1972 до 1974 г.
нещатен
Тошев
Собственоръчно написани донесения
Сведения за настроенията и поведението на българи по линия "Художествено-творческа интелигенция"

3. Никола Цанков Русев
04.04.1966 г., гр. Велико Търново
III управление на ДС, от 1984 до 1987 г., VI управление на ДС, от 1987 до 1990 г.
нещатен
Емил
Собственоръчно написани донесения
Сведения за настроението и поведението на българи

4. Павлина Стефанова Тодорова - Сапунарова
21.04.1947 г., гр. Добрич
VI отдел на ДС-Софийско градско управление, от 1981 до 1987 г.
нещатен
Кармен
Собственоръчна декларация, собственоръчно написани донесения
По линия интелигенция - адвокатура, събирала сведения за настроенията и поведението на български граждани

5. Тома Любенов Попов
14.01.1941 г., гр. Велинград
I главно управление на ДС, от 22.10.1969 до 01.08.1973 г.
нещатен
собственоръчно написани донесения
По линия "научно-техническо разузнаване"

6. Радион Василев Попов
22.02.1950 г., с.Скобелево, окр Старозагорски
Разузнавателно управление на ГЩ от 1970 до 1992 г.
щатен
Кадрово дело

7. Атанас Тодоров Атанасов
24.10.1959 г., гр.Варна
Разузнавателно управление на ГЩ, от 1987 до 25.02.1991 г.
нещатен
Собственоръчно написана декларация
Изоставен поради резервирано отношение към поставените задачи

8. Красимир Минков Маринов
09.10.1954 г., гр. Толбухин
Разузнавателно управление на ГЩ от 1984 до 1989 г.
нещатен
Собственоръчно написана декларация, собственоръчно написани донесения
Информация от значение на РУ на ГЩ
"



Споменах ли, че направо обожавам царствения произход на неговия "нов морал в политиката"?

Редактирано от Яceн *;o) на 04.06.01 11:24.



Тема Re: Обичам царя!!!нови [re: Яceн *;o)]  
Авторheadhunter (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 11:50



Да-а-а... щом дори Доньо Донев е бил такъв, значи всички са скапаняци, така ли?

Егати тесногръдието. На никой май не му идва наум, че повечето хора не са се вербували по собствена воля... И че повечето от тези хора са писали каквото и да е, само за да мине номера.

Според мен за да можем да кажем наистина, че някой е бил мръсник, трябва да се публикуват доносите му.

Това, разбира се никога няма да стане. По-важното в България е вентилаторът да бръмчи, а ние да хвърляме лайна по него и да гледаме сеир.

Аз пък бях комсомолски секретар точно преди да дойде 1989. Събирах членски внос от 15ст, при положение, че трябваше да събирам по 10. Със събраните пари си правехме купони.
И сега... от мен не може да стане политик. Защото съм бил комсомолски секретар. А съучениците ми от класа ТРЯБВАШЕ да изберат някого и избраха мен, защото бях възможно най-несериозния по отношение на комсомола и подобните му там глупости. На никой не му се занимаваше с дивотии.
Имам кофти досие значи! С членския внос целия клас пиеше бира... Но аз имам кофти досие, защото съм бил в комсомола, че и секретар на всичкото отгоре.

Хахахаха...


Поздрав



Тема Re: Обичам царя!!!нови [re: headhunter]  
Авторвинarи cин (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 11:56



много си пров че не ставаш за политик - щом си се продал за 5 ст на човек.
мен дори за отговорник по ТНТМ не можаха да ме "вербуват"



Тема А сега малко по-сериозно...нови [re: headhunter]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано04.06.01 12:02



Сега - едно е да си в ЗАДЪЛЖИТЕЛНА организация, като пионер и комсомолец.
Съвсем друго е да си писал доноси в ДС.
Много добре знам как ставаха тия работи. Мой много близък роднина са се опитвали да го вербуват. При това с изнудване.
"Ако не подпишеш няма да те пуснем на работа еди-къде-си"
При което отговорът е бил:
"Ами готово! Аз и без това насила ще ходя. А че България ще загуби проект за Н-стотин хиляди долара - не е мой проблем". В резултат на което вербовката се е провалила мизерно...

Да речем, че еди-кой-си е нямалко как да контра-изнуди ДС. Добре - подписал. Лошо няма - аз го оправдавам. Ама след това И ДА ПРОИЗВЕЖДА доноси ("собственоръчно написани донесения") - сори ама хич не на мене тия. Много лесно е да кажеш : "Не чух, не видях, не се срещам с лощи елементи. Всичките са хубави хора!"

За Д.Донев. Аз не знам какъв е като човек. Знам, че е много добър аниматор. С интересни идеи и порчее. Но "добър творец" не означава непременно, че е и "добър човек". Говоря съвсем принципно - пак казвам Д.Д. не го познавам...



Тема А в СДС нито един!!!нови [re: Яceн *;o)]  
Автор Cимeoн ll™ (Царъ)
Публикувано04.06.01 12:41



Страшна работа. Чисти кат‘ сълза!!!

Как да не гласуваш за такива!

Вервайте ми!


Тема Re: Обичам царя!!!нови [re: Яceн *;o)]  
АвторUSA (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 15:09



Kato go obichash sto ne zemete da se opunete vzaimno,toi na tebe ti na nego...
hahah!!!



Тема Re: А в СДС нито един!!!нови [re: Cимeoн ll™]  
Автор Pantarey ()
Публикувано04.06.01 15:20



Елементaрнo Уoтсън, сaмo СДС пoискa предвaрителнa спрaвкa зa кaндидaт депутaтите си. Зaтoвa и не сa си слoжили неблaгoнaдежни.



Тема Re: Обичам царя!!!нови [re: USA]  
АвторlVAN (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 16:16



na kogo e nyjno pak SDS da iznese na pokaz donosnichetata si, te vinagi sa nepokatnati kat devstvenita, ta nali sme svideteli kak postoianno vlizat i izlizat ot neia razni bivshi partiini sekretarcheta i sashto razni donosi ot bivshata ni sigyrnost.....ehhhhhhh gorkichkata ni sds partiika ,razcheknata e kato darta kyrva , samo che deto kyrvite nikoga ne si priznavat grehovete!!!! ako e viarno che vsichki izbroeni sa bili donostnitsi , triabvashe da se poblikyvat dosietata im za da moje da se dokajat tvardeniata za tova, az lichno do tozi moment nikade ne sam vidial na nikogo dosieto, samo da ne se okaje nakraia che mai sds pyskat kompromati , kato se ima v predvid i za listovkite vi v koito se tvardi che " Simeon e pristrasten kam hazarta, jena my kam kokaina,a dashteria mu kam bezrazbornite seksyalni kontakti" nishto chydno i tva da se okaje che e porednata vi alash-verij nadejditsa za da spechelite NEKOI dlasets!!!!!!!!!!



Тема Re: Обичам царя!!!нови [re: headhunter]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано04.06.01 20:04



na tebe spezialno koi kakvoto da ti kaze ti vse si znaesh tvoeto shtom e Simeon i neshto svyrzano s nego to shte da e nai dobroto......ne sym te vidial kakvito i fakti da ti se predstaviat da si kazal vednyz "eh da be i toi mai e neshto gnil s listite si naperimer"

prodylzavai da si bleesh kolko velik e zaria ti......veche te znaeme otdavna



Тема Ех, убиват ви тия досиета, аманови [re: lVAN]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано04.06.01 20:30



Симеон сам си е виновен. Като приюти разни тарикати, забравени политици и всякакви други отрепки.

Питайте и ще ви бъде казано



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.