Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:23 28.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Bulgarija - dobar dom za svoite grajdaniнови  
Авторlider (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 13:47



" VREME E da postavim choveka i grajdanina na parvo mjasto.
Vreme e da jiveem tuk i sega. ..."
Tova e mnogo malka chast ot idejata na NDS II i v zashtita na tova e i programata im /za poveche podrobnosti ot programata moje da poglednete mediite/. Tova e koeto iskam za sebe si i za decata si. Pisna mi da mi obeshtavat vsichko "hubavo" v dalechno badeshte / ja sam jiva,ja ne/ , iskam go tuk i sega. Ili po-tochno kazano iskam lichnost kojato da se angajira da go izpalni. Vjarvam che tazi lichnost e Simeon II. Stiga zaplahi za monarhija,za Darjavna sigurnost i dr. takiva. Kakto i da me plashite gospoda sedesari ne moga da vi vjarvam. Vie otdavna izlagahte moeto doverie. Za tolkova godini ne napravihte nishto za redovite grajdani, koito vse pak sa vashite izbirateli. Sprete da lajete i da pljuete /NDS II/, a ako imate dostoinstvo izlezte otkrovenno i si priznaite greshkite,inache savsem za nishto ne stavate. Sprete da obijdate i napadate Simeon II - ta toi dosega nikogo ot vas ne e zasegnal, e moje bi samo s tova,che se vkljuchi v politikata. Ami borete se dostoino. Kato ste tolkova sigurni v sebe si - borete se s chest. Za men po vsichki pokazateli gubite.



Тема Re: Bulgarija - dobar dom za svoite grajdaniнови [re: lider]  
АвторPantarey (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 15:43



Ще плюя всеки, който безогледно лъже. Всеки който обещава това което ти се иска да чуеш, без да виждаш реалната действителност. Никой, ама никой не може да ти даде ," тук и сега", който ти го обещава е лъжец. Толкова ли е сложно да разбереш, че не е по силите на един човек, пък бил той и С2, да направи нещо по-различно. От обикновенна глина освен прости грънци, друго не става. Още по-страшното, е че интересите в името на който е всичко това, най малко са в наша полза. Щастлив човек си, защото знаеш малко.



Тема Re: Bulgarija - dobar dom za svoite grajdaniнови [re: lider]  
Авторdrug (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 15:54



S bodra stapka kam kochinata ! Tuk i sega!



Тема Re: Bulgarija - dobar dom za svoite grajdaniнови [re: drug]  
Автор lntellnside (мъж)
Публикувано31.05.01 17:27



Абе лидер що чакаш некой да дойде и да те оправи бе пич. Ама и Симеон да дойде пак ще ходите гладни(жалко за децата ви). Седи и чакай. То ще падне от горе. Да ви пикая и на гражданите. Докато не се хванете да копате (то с това мислене друго явно не можете) все ще сте гладни. Айде надявайте се на чудото. Иде.



Тема Re: Bulgarija - dobar dom za svoite grajdaniнови [re: lntellnside]  
Авторlider /jena/ (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 18:19



Ako se nadjavah neshto da mi padne otgore sigurno shtjah da sam zaginala do sega. No mi omrazna da mi obeshtavat vazmojanost da rabotja. Ne tarsja lesnoto,no ne sam saglasna i da chistja bokluka,samo za da si izkarvam prehranata. Iskam da ravbotja spokoino i da zapazja dostoinstvoto si. Za vsichki demokratichni godini se borja s tazi nasha deistvitelnost i ne sam sprjala da rabotja,no do nikade ne sam go dokarala. Osven da me zasipvat s danaci,izlishna dokumentacija i neprekasnat strah dali navsjakade sam si platila i dali shte me ostavjat da rabotja drugo njama. Nai-loshoto e che horata okolo men sa na sashtija hal, i naroda kato go gledam vse poveche oskotjava i osveripjava. E, tozi jivot ne mi haresva. Horata za koito glasuvame,trjabva da izpalnjavat nashata volja, ako ne mogat - da si hodjat.
Kolkoto do kopaeneto - ne moje vsichki da otidem da kopaem. Ako ti iskash - idi,nikoi ne te spira.



Тема Re: Bulgarija - dobar dom za svoite grajdaniнови [re: lntellnside]  
АвторMimo (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 20:54



ИДЕ..ИДЕ...На 17 .06.съвсем ..ще дойде....



Тема какво ви е мнението за кирилицата?нови [re: lider]  
АвторTapиkaт нa дpeбнo (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 21:29



АНАЛИЗ

" VREME E da postavim choveka i grajdanina na parvo mjasto.
Vreme e da jiveem tuk i sega. ..."
- да, така е .. не съм чул някой да казва обратно...

Tova e mnogo malka chast ot idejata na NDS II i v zashtita na tova e i programata im /za poveche podrobnosti ot programata moje da poglednete mediite/
- а няма ли да ме препратите към декларацията на симеон, щото явно не съм се запознал добре с нея и не ми е ясно.... мерси, декларации не ям!

Tova e koeto iskam za sebe si i za decata si. Pisna mi da mi obeshtavat vsichko "hubavo" v dalechno badeshte / ja sam jiva,ja ne/
- дааа, никой не иска просто обещания... междувпрочем, как бихте нарекли изявленията за 800 дни и т.н. - може би като завещание, нещо, което е гарантирано от европейската банка за развитие... що е то.... ето и отговора - това е още едно обещание, и то от човек дето не е в час... тепърва ще влиза...

... iskam go tuk i sega. Ili po-tochno kazano iskam lichnost kojato da se angajira da go izpalni.
- тук и сега може да намерите личност, дето го изправи... но не и да го изпълни...

Vjarvam che tazi lichnost e Simeon II. Stiga zaplahi za monarhija,za Darjavna sigurnost i dr. takiva. Kakto i da me plashite gospoda sedesari ne moga da vi vjarvam.
- страха ме е НЕ от монархията, като порядък, а от сбирщината, която се е изсилила да ме оправя... при това веднага...

Vie otdavna izlagahte moeto doverie. Za tolkova godini ne napravihte nishto za redovite grajdani, koito vse pak sa vashite izbirateli.
- да, г-жа... тук е голамата ви заблуда... ако ние, не си пометем и измием прилежащите ни парчета земя, ако ние с вас не застанем очи в очи срещу некомпетния и подкупен чиновник срещу нас и не го изоблечим.... и т.н.... ако вие и аз не сме граждани с гражданска позиция... уверявам ви! - никой не може да ни оправи... НИКОЙ

Sprete da lajete i da pljuete /NDS II/, a ako imate dostoinstvo izlezte otkrovenno i si priznaite greshkite,inache savsem za nishto ne stavate.
- защо да спрем... нима не е верно, че царя е гола вода... ми той една регистрация не можа да си направи... една проста регистраци... а ща оправя цяла държава,... колко препятствия са стоели пред симеон, които той е прескочил, и от там да си направя извод, че човека става... а?... и за това ли не ставан за нищо..., ми като гледам и вие сте анонимна в клуба...

Sprete da obijdate i napadate Simeon II - ta toi dosega nikogo ot vas ne e zasegnal, e moje bi samo s tova,che se vkljuchi v politikata. Ami borete se dostoino. Kato ste tolkova sigurni v sebe si - borete se s chest. Za men po vsichki pokazateli gubite.
- тук в нашия квартал си имаме един малко луд добряк, не са го вкарали в лудницата щото на никой нищо лошо не е направил... това ли е показател за можене - на никой нищо лошо да не си направил...?

Името ми е Сава..., г-жо ЛИДЕР...



Тема Re: какво ви е мнението за кирилицата?нови [re: Tapиkaт нa дpeбнo]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 23:42



Sava, tarikatut na drebno, mnogo mi haresa analiza ti..
Stavash za analizator.. shte te potursia na 17 da analizirash rezultatite..



Тема Re: какво ви е мнението за кирилицата?нови [re: Joro]  
АвторMun4O (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 23:54



Аз пък ще те потърся след 800 дни. Да поговорим какъв е резултата от цялата царедворска авантюра



Тема Re: какво ви е мнението за кирилицата?нови [re: Tapиkaт нa дpeбнo]  
Авторlider (Нерегистриран)
Публикувано01.06.01 11:02



Tarikat , njamam vazmojnost da ti pisha na kirilica, no tova e nashata pismenost i samo neja priemam.
Njama smisal dati otgovarjam nashiroko,zashtoto vav vsichkite mi opiti da razgovarjam s varlite SDS-ari dosega sam se obedila v nejelanieto im da priemat realnostta /moje bi tja e razlichna za tjah /.
Otnosno sbirshtinata - ti javno si izbral tazi,kojato e v momentga.
A kolkoto do nekompetentnija i podkupen chinovnik - sreshtu kolko se prebori ti ili ne ti se e nalagalo?
Za ludite - " ne e lud tozi koito jade banicata,a to koito mu ja dava ". E az ne sam saglasna da dam banicata si na SDS.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.