Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 15.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема kolebanieнови  
Авторdodo (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 08:47



sledia tozi forum ot niakolko dni,zashtoto 6te glasuvam za purvi put i vse o6te ne sam reshil za kogo da glasuvam.roditelite mi spriaha da govoriat za politika v ku6ti,a razlika ot 97'godina kogato sporeha neprekusnato.niamam predstava nito ot politika nito ot ikonomika i za tova se 4udia za kogo da glasuvam.kato sledia pisanoto vuv foruma vijdam horata po dva na4ina.ednite sa inteligentni,vuzpitani i spokoini i te obiknoveno zashtitavat NDS II.drugite sa nevuzpitani i izpadat v prostashki izblitzi ot nai-drebnoto polojitelno mnenie za Tzaria.veznite mai se naklaniat v polza na NDS II.



Тема Re: kolebanieнови [re: dodo]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 09:14



Kolko jalko, cheti vestnitsi slushai radio i si pravi izvodi ot postapkite na tsaria.
Iizviniavam se no za poreden pat ste napomnia, che toi prodade ordenite na diado si, i bih ti zadala vaprosa, koga ti ste prodadesh nesto tsenno ostanalo ot baba ti ili diado ti, i sam sigurena v otgovora-kogato zakasash mnogo za pari. Ako naistina toi mileesh za nas stese da doide v trudnite godini 96-97 za da zastane nachelo na svoi narod,da ama ne predpochete Madrid. Vapreki greshkite koito napravi ODS az mislia che te otnovo triabva da poluchat nasheto doverie.



Тема Re: kolebanieнови [re: dodo]  
АвторPantarey (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 11:29



Момче младо, ако смяташ да се махаш от България гласувай за царя, ако смяташ да оставаш тук си избери някой друг.



Тема Re: kolebanieнови [re: dodo]  
Авторscapegoat (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 12:00



Кажи сега ти ли си глупака, или нас на глупаци се опитваш да ни правиш?
Във вчерашната си тема ("Да помислим") правиш анализи и изводи за това какво са допринесли различните политически сили през последните десет години. Няколко часа по-късно смирено признаваш, че нищо не разбираш от политика, а чакаш мама и татко, евентуално кака и батко да ти формират мнението. Да не говорим, че всички отговори във вчерашната тема са издържани в подозрително еднаква стилистика...
Плитко, подценяваш противника...



Тема Re:AZ-чо/moni/mimi и &нови [re: MlMl]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано31.05.01 12:04



Този ник ти е най-готин - MIMI



Тема Re: kolebanieнови [re: Pantarey]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано31.05.01 12:07



Да бе светни го да гласува за СДС - щото СДС е България и без СДС няма България!



Тема Re:AZ-чо/moni/mimi и &нови [re: PROTEUS]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 12:11



sladurche predi vreme te popitah za koi ste glasuvash , zasto ne mi otgovori?
ne sam se iaviavala vav foroma nito s az nito s moni a samo s MIMI

CHAO



Тема Re: kolebanieнови [re: PROTEUS]  
АвторPantarey (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 12:53



Това лафа "Гузен, не гонен бяга" така ти пасва, че нямя на къде повече.Къде видя СДС. Имаш страхова невроза.



Тема Re: kolebanieнови [re: scapegoat]  
Авторdodo--- (Нерегистриран)
Публикувано01.06.01 10:41



Dnes razbrah kakvo imash predvid.E,goliamo cudo - priakorite suvpadnali.
Mnogo ,,misli,, adasha , ama moje i da e prav.Ti kak mislish



Тема Ами вземи прочети ...нови [re: dodo]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано01.06.01 11:10



"drugite sa nevuzpitani i izpadat v prostashki izblitzi ot nai-drebnoto polojitelno mnenie za Tzaria."

Ами вземи прочети моите мнения.
(

- относно 800-те "фантастични" дни...)
Смея да твърдя, че не съм се пенил с вулгаризми и че доста голяма част от фактите са от марката на желязната логика.

И още нещо, в крайна сметка е важно твоят глас да е в ПОЛЗА на България и ми се струва погрешно да го дадеш на някой, само защото някой от поддръжниците на противника му бил невъзпитан.
Това важи и за ДВАТА лагера...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.