Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 15.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ох, ох, ох ...нови [re: kina]  
Автор CKИTниk (запознат)
Публикувано01.06.01 13:03



Вие май страдате от мания за преследване и затруднено вникване в по-сложни изрази от "Долу" и "Да живее". Къде съм нападнал "чуждите" и къде съм измил "нашите" СДС-ри?
Позволете ми да имам правото да се съмнявам във всякакви обобщения от рода - всички (независимо от това дали са СДС-ари, БСП-ри, БББлокове или други ТКЗС-та) са маскари, а той е единствения носител на световния морал.



Тема Re: Ох, ...нови [re: bulgarin]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано01.06.01 13:46



drygo neshto si e chovek kato govori ot opit , nali biahme svideteli kak s grabvaneto na vlasta SDSsrite se izpokaraha , ta sega i saveti zapochnaha da razdavat da ne bi da ostanat po -doly ot tiah drygite



Тема Re: Ох, ...нови [re: bulgarin]  
АвторMira (Нерегистриран)
Публикувано01.06.01 14:04



Samo ne mi kazvai, che sedesarite ne sa se karali pomejdu si. Struva mi se che sudish za budeshteto po tova koeto SDS pravi poslednite 4 godini. Kakvo shte kajesh za kraga Olimp naprimer?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.