Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 21.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Udivena sam  
Авторlopi (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 10:23



Ceta i se cudia ot kade balgarina namira takova ogromno jelanie da rugae i opliuva.
Ne se seshtam za nito edin dostoen bulgarin kogoto da ne sme porugali,ili pone zabravili.
Az razbiram/do izvestna stepen/partiynite prepirni i obidi-iavno edinstvenia nacin da
se dokaje kolko edna partia e ,,mojeshta,, e da se okaliat drugite takiva.Moje bi tova
e tehnikata za vzimane na vlast.
Kogo /ili koia partia/ opliu Zar Simeon?



Тема Re: Udivena samнови [re: lopi]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 10:29



Car Simeon nikoga i njama da opljue nikogo,zashtoto ne tova e celta mu. Toi e toleranten i inteligenten chovek. Celta ne sa pljunkite, a dobrijat dialog



Тема mome....нови [re: lopi]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 10:31



1) Simeon NE E bylgarin nito toi nito predzite mu sa bili nito naslednitie nito zena mu sa.......da si bylgarin znachi mnogo po veche ot tova da imash BG pasport
2) kogo e obidil li.......men i milioni drugi koito smiata za stado s idiostkite si izkazvania 'vEErvaite mi" "ne e e aktualno " i t.n. ot tova po obidni frazi zdrave mu kazi toi ne ni ima za hora , nie kakvo da mu se nadupime da mine po nas i koronata da mu dademe li?
nadupi se ti ei na sviknala si yavno......

ha misli sega kakvo ti napisah dano ti vleze neshto v ovchata glava



Тема Re: mome....нови [re: moni]  
Авторlider (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 10:35



Moni ti vodach na stado li si , che samo za ovce govorish? AZ-at ti e mnogo silno izrazen. Bog e kazal - trjabva smirenie.



Тема Re: mome....нови [re: moni]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 10:37



Mno go ot taka narechenite " bulgari " sa po-malko bulgari ot Car Simeon



Тема Re: mome....нови [re: mira]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 10:45



i na tebe da kaza Simeon Borisov e GRAZDANIN na republika shtoto SDS blagovoli da mu dade pasport a zar ne e bil i nadiavam se NIAMA DA BYDE opravi si kategoriite az zar niamam i ne mislia i dezata mi da imat!!!!!!!!



Тема Re: mome....нови [re: moni]  
Авторlopi (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 10:59



Radvam se,ce bulgarite,koito poznavam niamat tvoeto vuspitanie i ezikova kultura.
Ako na takiva hora triabva da razcita Bulgaria--Bog da ia pazi,gorko i.
Ne vijdam smisal da govoria s teb za Zar Simeon,ili za drug dostoen bulgarin,bez zna
cenie koi.



Тема Re: mome....нови [re: moni]  
Авторdvor (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 11:07



Abe,moni,ti si goliam kompleksar,be.Bukan si ot kompleksi vsiakakvi.Edin normalen,
sredno inteligenten covek ne bi se durjal taka samo zashtoto niakoi ima razlicno ot negovoto mnenie.



Тема Re: Udivena samнови [re: lopi]  
АвторPantarey (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 11:43



Защото българина има прекалено много свободно време. Защото е свикнал да гледа в паничката на другите. Защото е завислив. Защото лесно се поддава на манипулации и след това му остава само да псува. Защото все още не е разбрал, че безплатен обяд няма.



Тема Re: mome....нови [re: moni]  
Авторmira (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 12:14



Moni, Moni che koi sa SDS za da zavisi ot tjah - ima zakoni za tazi rabota. Tova e prichinata narodat da ne vjarva na SDS, zashtoto te ne sa Gospod. Te sa izpalniteli na voljata na naroda i zatova sega se strahuvat ot Simeon II, zashtoto shte im bade otneto pravoto te da reshavat ednostranno . Tehni izbirateli sme vse pak nie - tozi narod . Ne izpalniha tova sa koeto sa bili izbrani - taka che da si hodjat.



Тема Re: Udivena samнови [re: lopi]  
Авторiva (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 12:37



Кой каза:"Царят не е умен като баща си и е хитър като дядо си"
Това му е коза, да е по различен от българските политици, което е пък доказателство че не е българин.
Това не означава, че не го мисли!!!!!
Твърдо държи линията - колкото по малко говори, толкова по-малко да греши.
Пък ако се вържим, вържим....
Ама защо да не можем да издържаме един монарх.!?
Ние българите можем всичко.



Тема Re: za balgarina moniнови [re: moni]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 14:10



moni nali veche razbrahme che vlizash s razlichni priakori i che jiveesh dalech ot milata ti rodina za da ni go natiakvash s komentarite si vseki pat, lichi ti che ot lichen opit izkazvash mnenie za balgarskoto grajdanstvo i za tova koi e balgarin i koi ne , no dryje badi sigyren che vsichki mojem kato teb da jiveem v usa i da komentirame nepodlejashti na komentar partiiki



Тема Re: naistina mojem vsichko ivaнови [re: iva]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 14:33



mnogo si prava iva che balgarite mojem vsichko, prez poslednite godini go dokazahme , mojem da izdarjame i na glad, i na styd, i na boi, i na hiliadi drygi neshta............ dokato" tsiganite" kato ypravliavashtite ni si postroiha palati, kupiha lyksozni koli , prepalniha bankovite si smetki , i vsichko tyi nali se seshtash che samo ot komandirovchitsite im, a tova che za jalti stotinki razprodadoha rodinata ni ne podleji na komentar, a za tova che vseki den ni informirat nas grajdanite na REPUBLIKA BALGARIA po edinstvenata NATSIONALNATA tv s rechi na tyrski ezik prosto e varha na vsichko , ta zatova mila mi iva badi sigyrna che naistina mojem vsichko i shte go dokajem na izborite.......



Тема Re: Udivena samнови [re: lopi]  
Авторaz pak ne sam! (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 19:04



Ako priemech,che balgarskia narod e partia, shte si obiasnish wednaga kogo oplju S2 i s kogo prodaljawa da se podigrawa



Тема Re: Udivena samнови [re: az pak ne sam!]  
Авторlopi (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 20:29



Stranno mnenie.I ,bih kazala, netocno.
Partia /nai-prosticko kazano/e grupa hora,obedineni ot edna ideia.E,kak mojesh da
kajesh,ce bulgarskia narod e partia.Po-rassedinen,za sajalenie,narod ot nas....

Ako biahme partia /kakto smiatash ti/ dosega cudesa mojehme da napravim.

Izlishno e da te pdseshtam,ce Zar Simeon nikogo ne e pliul i s nikogo ne se e podig-
ral.

Moje bi,tova e edna ot pricinite,koito izkarvat ot ravnovesie opredeleni hora.



Тема Re: mome....нови [re: moni]  
АвторTinko (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 20:57



1) Simeon NE E bylgarin nito toi nito predzite mu sa bili nito naslednitie nito zena mu sa.......da si bylgarin znachi mnogo po veche ot tova da imash BG pasport

Simeon NE E bylgarin? Ami ti s kakvo mojesh da dokajesh, che si po-bylgarin?
I za tova znachi ne obijda nikogo.
Znachi po tvojata 'bylgarska" logika izliza, che:
i) Za edin bylgarin e napylno estestveno da rugae kato iztyrvan po forumite i e kategorichno netipichno da se dyrji vyzpitano
ii) Za edin bylgarin e absoljutno estestveno da otarashi dyrjavata - nikoj ne podlaga na symnenie bylgarshtinata na tija deto ni dokaraha do toja hal, (Todor Jivkov e bylgarin, Lukanov - estestveno, Kostov - ima si has, Jean Videnov - bez symnenie, Nora Ananieva - toje i t.n.) No ako si chesten i vyzpitan e absurdno da si bylgarin.
Aferim be!
E ne se li useshtate kolko ste neshtastni?

2) kogo e obidil li.......men i milioni drugi koito smiata za stado s idiostkite si izkazvania 'vEErvaite mi" "ne e e aktualno " i t.n. ot tova po obidni frazi zdrave mu kazi toi ne ni ima za hora , nie kakvo da mu se nadupime da mine po nas i koronata da mu dademe li?
nadupi se ti ei na sviknala si yavno......

Simeon II opredeleno ne te schita za stado, ako i da se dyrjite kato hvanati ot gorite.


Tinko



Тема Re: Udivena samнови [re: lopi]  
Авторaz pak ne sam! (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 21:23



"Partia /nai-prosticko kazano/e grupa hora,obedineni ot edna ideia" Estestweno.
Ideata e ideata (ideologiata) na Andreshko( da ne se mine i da udari kjorawoto) i na Wute (ako moje legnal da kopa).
Towa e partia wkljuchwashta w redizite si 80% ot toja narod. A ako si dadesh truda da prochetesh dneshnoto mu "Interwiju" sled obiada s poslanizite (publikuwano w Mediapool i daje tuk w kluba) shte razberesh,che te pljue i to nai wulgarno!Da ne goworime i za towa,che ednowremeno otkroweno ti se podigrawa! Pone az go chuwstwam taka. A ako s tebe e razlichno,tolkowa po-zle za samata tebe!



Тема za Tinko....нови [re: Tinko]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 21:24



"Simeon NE E bylgarin? Ami ti s kakvo mojesh da dokajesh, che si po-bylgarin? "

1) az sym roden , roditelite mi i tehnite praroditeli i vsichki ot roda ni v BG - Simeonovite ne sa
2) az ne sym se kril 60 godini v Madrid
3)az govoria po pravilen BG ezik ot nego
4)az poznavam BG po dobre ot nego
5)az uvazavam naroda si po veche ot nego (kogato naroda pita neshto ne kazvam vEErvaite mi vseki pyt kato ne znam otgovora)
6)az niamam deza koito da en znaiat BG ezik nito zena koiato e na syshtoto nivo

......da prodylzavam li zashto imaneto nas BG pasport syvsem ne znachi che si bylgarin........mislia che shvana ideata



Тема Re: za Tinko....нови [re: moni]  
АвторMira (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 10:57



Haide da poglednem neshtata i ot drugata strana.
1) Simeon II e roden v Bulgaria. Maika mu i bashta mu ne sa, no koi chovek moje da izbere roditelite si?
2) Ti ne si se kril 60 godini v Madrid prosto zashtoto si po-mlad (predpolagam), a Simeon II ne se e kril v Madrid. Toi e bil izgonen ot neia.
Imam edin vupros kum teb. Kude jiveesh v momenta?
3)Ti govorish pravilen bulgarski (priemam go za viarno vupreki che ne sum chula kak govorish), a Cariat govori mnogo dobre za chovek jivial tolkova dulgo v chujbina.
4) Ne sum ubedena che poznavash po-dobre ili po-zle BG. Vseki chovek si ima sobstven kriterii.
5) Kak moje da kajesh che uvajavash poveche naroda si zashtoto ne kazvash:"Vervaite mi ...". Ta pital li te e neshto tvoiat narod?
6) Za tova za sujalenie niamam kakvo da kaja, no sum sigurna che ima niakakvo obiasnenie. Moje bi prosto e bil razocharovan ot Bulgaria i ne e smiatal, che po vremeto na komunisticheskia rejim v Bulgaria ne e nujno decata mu da znaiat ezika. Neznam.



Тема Re:monika - както те кръстиха в клуб Политиканови [re: moni]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано31.05.01 11:33



А настоящите колко много са българи!!!



Тема Re:monika - както те кръстиха в клуб Политиканови [re: moni]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано31.05.01 11:38



СДС не са благоволили нищо - ние българите благоволихме да търпим СДС-корупцията и СДС-криминализацията и СДС-чернилките които ни управляват!
По-полека с менторския СДС-арски тон щото българите ще благоволят да ви
изгонят с бой и после - криминалниците по затворите където им е мястото!!!




Тема Re: za balgarina moniнови [re: ivan]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано31.05.01 11:45



Живее си у нас и е дежурното СДС-агитаторче с куп анонимни никове!Шубе го е ако СДС-арите изпуснат властта - щото знае какво ще му се случи - за това го друса агресивна простотия...идете в клуб политика и вижте тия дни там го побъркаха...



Тема Re:monika - както те кръстиха в клуб Политиканови [re: moni]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано31.05.01 11:53



ха-ха ...2) az ne sym se kril 60 godini v Madrid
3)az govoria po pravilen BG ezik ot nego
4)az poznavam BG po dobre ot nego
ха-ха ти си пълно ку-ку бе сладур - какъв български знаеш - я си виж речника и правописа, даже една кирилица не можеш да си пуснеш...ха-ха
Има нужда и от екзотични твари като теб - да ни разсмиват с простотията си!
Давай с новите глупости...докажи ни колко си по-готин от Симеон...



Тема Re: Udivena samнови [re: az pak ne sam!]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано31.05.01 11:57



Чувставата ти са разбираеми щото си комплексар!
P.S.monika що смени ника...? ха-ха



Тема Re: naistina mojem vsichko до Иваннови [re: ivan]  
Авторiva (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 12:02



Ами те вече си построиха, сега вече ще започнат да мислят и за народа!
Сега дворци ли ще строим?! Пък и сегашните на царя искат много пари за поддръжка.
Затова можем да им дадем БТК и цялата енергосистема, за да имат източници,
нали затова и молят икономистите му.



Тема Re: naistina mojem vsichko до ivaнови [re: iva]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 13:26



v tova e problema iva, che si postroiha.......no s chii pari???????????no ako ti i takiva kato teb se primiriavate s bezchinstvata im i ostanat beznakazani za seten pat shte se ybedia che razlika mejdy sedesarskata i komynisticheskata diktatyra niama, kolko za dvortsite ne se pritesniavai te pone sa si postroeni ,otnosno btk mai na vas predi izborite shte vi e po nyjna za statisticheski vi (plateni) proychvania



Тема Re: Udivena samнови [re: PROTEUS]  
Авторaz pak ne sam (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 15:29



Kompleksar si ti. Imash neshto podobno na sindroma na Freud. Kam zarcho. Oshte goliama doza mazuhizam.Sled kato spokoino blijesh i galtash pljunkite na "N V" .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.