Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 16.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Забелязвaм и още как! Ама..нови [re: Яceн *;o)]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 16:50



Хи-хи-хи.

"...Второ. Айде от мен да мине ще ти кажа нещо добро за друг. Още не ми е омръзнало да го повтарям. Костов за 4 години направи средната работна заплата от 10$ на 100$. Просто факт..."

Не Костов, а МВФ. Костов&сие е само добър изпълнител. Дори заработи покарай това и за семейството си. Дъщеричката му Мина взима дипломка вместо за 5 г. за 4 г. Само техните чада са умници, а вие да не сте му роднина :))

"...Трето. Да, прилича ми да иска да ме обере. Все пак не аз съм продал ордените на предците си. За мен това е ТОЛКОВА КРАЙНА мярка, че показва пълно незачитане на много свети неща..."

Ордените са му наследство, а България не е наследство на Костов&сие, но си я продаваха, колкото можаха - приватизираните "Балкан", ОББ, БулБанк, Боровец .... (дълъг списък)



Тема Re: Забелязвaм и още как! Ама..нови [re: Misho]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 16:57



Хи-хи-хи.

"...za tova ne sum sklonna da se doverja na chovek, koito nikoga ne otgovarja direktno na direkten vupros..." - Ами да, предпочиташ да те гледат в очите и да те лъжат.

"...A shto se otnasja do obrazovanieto - da smjatam che Bulgarskoto visshe obrazovanie struva poveche ot edin kolej..." - Като гледаш как се реализират българи с толкова "висше" образование, направо да се чудиш защо България е на такъв хал, а не диктува на онези по-нисшите от нас там някъде, малко по-назапад. Хи-хи-хи :))))



Тема Скaпи ---,нови [re: ---]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано30.05.01 17:20



То едва ли всичко само си стана - МВФ просто се показа и всичко се оправи.
Ми що ме толкова лесно, защо друг не го направи? Що не дойде царя тогава
да ни оправи? Аде кажи, недей да ми скромничиш!
Пък и фактът си е факт. За 4 години - от 10$ на 100$. Сори, че не ти изнася на тезата.

А защо мислиш, че няма да погледне и на България като наследство?
Нали все пак короната се предва по наследство...



Тема Re: Скaпи ---,нови [re: Яceн *;o)]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 17:47



Не дойде, защото е почтен. Но ти не разбираш същността на тази дума, камо ли да я изповядаш.

Няма да погледне като на наследство, защото си има всичко. Колко му трябва на един човек?



Тема Re: Скaпа Мира,нови [re: Яceн *;o)]  
АвторMira (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 18:58



Moje Kostov da ima i pet visshi obrazovania, no tova ne go pravi avtomatichno dobar politik.



Тема Re: Забелязвaм и още как! Ама..нови [re: Misho]  
АвторMira (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 20:41



Ne smiatam, che prestolonaslednicite sa ot boga nadareni s kachestva na durjavnici, a che ot rajdaneto im gi vuzpitavat za takiva. Ne smiatam sushto, che bulgarin e samo tozi, koito e roden v Bulgaria, a nai-veche tozi, koito milee za neia.
Kolkoto do tova , che Simeon II ne kazva nishto, mislia che tova e kachestvo i na segashnite politici.
A shto se otnasia za obrazovanieto, zashto decata na sinite a predi tova i na chervenite uchat vse v chujbina.



Тема Що не хванете да се регистрирате, убедени царедворнови [re: lopi]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано30.05.01 22:03



-ци
Стига сте писали от едни и същи IP с различни имена
И се стягайте:
ПОДКРЕПАТА ЗА СИМЕОН ПАДНА С 10%
Дано да му е останал някой друг орден за продажба.

Питайте и ще ви бъде казано

Редактирано от Kostadyn на 30.05.01 22:04.



Тема Re: Не забелязвате ли какво става?нови [re: Enormous]  
Автор dzver (чатър)
Публикувано31.05.01 00:00



toja e otkachen

moshenicite vinagi sa simpatichni :)
nikoga niama da glasuvam za niakogo
zaradi izluchvaneto mu na ne-komardjia

А пекарят се подсмива,
лакомец глава затрива.



Тема Ама верно бе!нови [re: ---]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано31.05.01 01:25



Колко му трябва на човек - една държава с 8 милиона говеда отпред...



Тема Re: Не забелязвате ли какво става?нови [re: Enormous]  
АвторTony (Нерегистриран)
Публикувано31.05.01 03:14



Za S2 njma da komentiram. Ti obache ni zadavash mnogo naivni vuprosi i zatova si mislja che si Enormous naivnik.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.