Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 30.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не забелязвате ли какво става?нови [re: PROTEUS]  
Авторtracer (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 10:29



100% съм убеден, че многото плюещи тук са 2-3 души. Жалко, че не се публикува IP-то. Сигурен съм, че всичките са от администрацията на МС.



Тема Забелязвaм и още как! Ама..нови [re: Enormous]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано30.05.01 12:06



...други неща:

Първо клубът се казва "Царят И Изборите". Нормално е да се очаква да се говори за царя и изборите. Или не е?

Второ. Айде от мен да мине ще ти кажа нещо добро за друг. Още не ми е омръзнало да го повтарям. Костов за 4 години направи средната работна заплата от 10$ на 100$. Просто факт.

Трето. Да, прилича ми да иска да ме обере. Все пак не аз съм продал ордените на предците си. За мен това е ТОЛКОВА КРАЙНА мярка, че показва пълно незачитане на много свети неща.

Четвътро. Не е важно на какво ми прилича царя. В крайна сметка и Остап Бендер (надявам се знаеш кой е) не е обрисуван като треперещ за пари комарджия. Ало, наивитета! Ти как смяташ, че мошениците просперират? Щото на челото им пише "МОЩЕНИК-ПИРАМИДЬОР" ли?

Пето. Царят има някакво образование, но то НЕ Е ДОСТАТЪЧНО за да поеме отговорност за 8 млн човека! Хора с 'колеж' и 'курсове в къщи' с милиони!

Шесто. Аз те съжалявам...



Тема Re: Не забелязвате ли какво става?нови [re: Enormous]  
Авторlopi (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 14:27



suglasna sam s tvoito mneni e po tozi vupros i spored men tzariat 6te napravi mnogo za Bulgaria.



Тема Re: Забелязвaм и още как! Ама..нови [re: Яceн *;o)]  
АвторMira (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 14:40



Mislia che za sajalenie si samo ti i tezi, koito misliat kato tebe. Kakvo po-specialno e obrazovanieto na Kostov ili na P. Stoianov. Ili mojebi te sa se nauchili na politika za tezi chetiri godini? Cariat e roden za da bude nachelo na bulgarskia narod i prez celia si jivot e jivial s tazi misal.Toi niama da doide na vlast za da si napulni gushkata i da naredi rodninite si.



Тема Re: Забелязвaм и още как! Ама..нови [re: Mira]  
АвторPantarey (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 14:57



Май историята нещо Ви куца. Родът царски е повикат от вън и вместо С2 сега можеше да бъде и някой друг. Колкото до образованието, не знам да е учил нещо повече от 2 години, тоест от тук от там по малко. На политика човек се учи като мине първо през опозиция, попадне ли деректно - губи, пример СДС 93 г. Иначе аз ако знаете цял живот с какви мисли съм живял....



Тема Re: zashto li si gubia vremeto s tebe ama...нови [re: moni]  
АвторMonka (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 14:58



A tvoito obrazovanie kakvo e, che pishesh s tolkova pravopisni greshki.



Тема Re: Забелязвaм и още как! Ама..нови [re: Mira]  
АвторMisho (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 15:20



Skupa Mira,

Izvinjavai za otkrovenostta, no tvoeto mnenie e meko kazano naivno. Dori i Simeon da beshe ot potomstvena Bulgarska dinastija (koeto suvsem ne e taka), e malko stranno v nashe vreme da se vjarva, che prestolonaslednicite vinagi sa ot boga nadareni s kachestva na durjavnici. Ako beshe taka, njamashe tolkova bratja i bratovchedi da se iztrepjat edin drug s ednichkata misul za trona. Ako izkash primeri - pogledni istorijata. Ako nashata ti e malko (ili puk ne vjarvash na interpretaciite) - vij zapadno evropejskata.

Ne moga da precenja dali Simeon bi bil dobur durjavnik ili ne, prosto zashtoto do tozi moment toi e pokazal samo, che moje mnogo dobre da si krie kartite i da otlaga do poslednija moment. A tova spored men dalech ne izcherpva kachestvata na edin dobur politik. Imenno za tova ne sum sklonna da se doverja na chovek, koito nikoga ne otgovarja direktno na direkten vupros.

A shto se otnasja do obrazovanieto - da smjatam che Bulgarskoto visshe obrazovanie struva poveche ot edin kolej (bil toi v Madrid ili drugade). I mislja, che vseki uvajavasht sebe si Bulgarin bi sledvalo da e na tova mnenie.




Тема Скaпа Мира,нови [re: Mira]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано30.05.01 15:26



Значи Костов има две висши - икономика и математика. Отгоре на всичко е и доцент.

Да не говорим, че българското висше е не само по-добро
от кое да е западно средно, но и от много западни висши!
И с АБСОЛЮТНА сигурност е 100 пъти по-свестно
от запасна школа за офицери в САЩ, особено ако не си я завършил...

A царя к'во е? Просто цар. Той и това иска да си напише в CV-то :
"Професия : цар".



Тема Re: Забелязвaм и още как! Ама..нови [re: Mira]  
Авторcapби мe (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 16:03



Кажи му за образованиета на Добрин Митев, дето беше областен на Варна, че после се оцапа на кметските. Пък други има, жална ти е майка. А благосъстоянието се подобри, много, особено по селата. Аз мога да стана там занаятчия, да им точа мотиките дет копаят по цял ден за да се прехранват.



Тема Re: Скaпа Мира,нови [re: Яceн *;o)]  
Автор--- (Нерегистриран)
Публикувано30.05.01 16:43



Хи-хи-хи. Всеки от вас знае, че има стотици български висшисти, дори и с по две български дипломи, пък безработни и некадърни да си изкарат хляба. И единствените им стремежи са да се вредят някъде там в политиката :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.