Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:41 27.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Верващ ,нови  
Автор Kиpo ()
Публикувано25.05.01 19:16



Edno wypros4e samo .
Bi li se zaklel w neshto tam-kakwoto i da e swjato za teb ,ako ima takowa, 4e nikoj ne ti plashta za tezi kilometrowi propagandni postingi ?I zashto ne se registrirash,za da se widi dali si edin i sysht...zashtoto dori i s powe4e registracii ,e nuzhno wreme za da se lognesh wyw wsjaka edna ot tjah...a wremeto e pari,nali ?

Benefacta male locata malefacta arbitror


Тема Re: Верващ ,нови [re: Kиpo]  
АвторBepвaщ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 14:23



Бъди спокоен, не е необходимо някой да ми плаща за да върша нещо, което смятам че е правилно. А иначе отделям от съня си за да го правя. Той е не по-малко ценен за мен.
Бъди здрав!



Тема Re: Верващ , [re: Kиpo]  
АвторMotherless_Child (Нерегистриран)
Публикувано26.05.01 15:01







Тема Re: Верващ ,нови [re: Kиpo]  
Автор kakata (рецидивист)
Публикувано26.05.01 17:21



Абе това е клуба на нерегистрираните никове, всеки пише скрит зад удобна анонимност, все едно че след изборите ще ги откарват с камионетка.



Тема Ахъм!нови [re: kakata]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано27.05.01 03:22



Ама не са се усетили, че им се записва IP адреса на всяко мнение!

Хем така и така след изборите "ще строим нов живот, с пръв учител Димитров", та тъкмо и ще спретнем няколко полеви превъзпитателни обекта!



Тема Re: Ахъм!нови [re: Яceн *;o)]  
АвторBepвaщ (Нерегистриран)
Публикувано27.05.01 06:09



Много ме уплаши, ченге!
Не съм се и съмнявал в способностите и в интимните ви желания.
Ех какая "жизнь" была само!!! Е-е-е-е-х мечти!



Тема Kocha ide.....нови [re: Bepвaщ]  
Авторmoni (Нерегистриран)
Публикувано27.05.01 06:38



...samo toi shte te oplashi tebe.....nadupi se oshte po na chalym skoro shte te ogree , toi kara vsichkite zarski ovze ot stadoto podred tvoiat nablizava!!!



Тема Re: Аз без бой не се давамнови [re: Яceн *;o)]  
Автор kakata (рецидивист)
Публикувано27.05.01 09:58



Да дойдат да ме хванат на барикадата.



Тема Ехей, Верващ!нови [re: Bepвaщ]  
Автор Яceн *;o) (член)
Публикувано27.05.01 10:07



За тебе специално едно место до кюмбето, бре!

Макар, че ако говорим сериозно, ми се струва, че за теб има доста по-сериозен проблем от това какво ще стане след изборите - вярваш в лъжепророци... Виждам, че си сериозен мъж и ми е мъчно, че в духовен път си тръгнал по съмнителни пътеки. Сам знеш, че духът може да преодолее всичко, дори заплата от 10$...
Хвърли едно погледче в "Из тайните наставления на дядото на Симеон II към" - да не се повтaрям...



Тема Jasen e prawнови [re: kakata]  
Автор Kиpo ()
Публикувано27.05.01 10:51



mom4eto e umno,no otplesnato.Mnogo tyzhno...Wsjaka epoha si ima idealisti,po hitlerowo wreme toj shteshe da e komunist,a posle drugarite mu shtjaha da go razstreljat.Ne moga da shwana samo edno -kozelyt-bekas Simo w roljata na ideal....za njakogo.

Benefacta male locata malefacta arbitror



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.