Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 02.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Как да се гласува за тези?  
АвторAнти-цap (Нерегистриран)
Публикувано25.05.01 22:30



Големи надежди таях, когато се разбра, че Симеон ще участва в изборите! Вероятно надежди каквито имат всички хора в България. И какво стана в крайна сметка? Ами следното...

Живка Гичева - разследвана и изгонена от БНТ за икономически престъпления! Доказани при това.

Диляна Грозданова - източила от Кремиковци между 150 и 300 хиляди долара малко преди приватизацията на предприятието под формата на реклама. Да не говорим за връзката чрез Любо Пъпката със Софиянски, респективно с ВИС 2 и СИК.

Мирослав Севлиевски - деен участник в скандални приватизационни сделки около Слънчев бряг.

Венцислав Димитров - виден поддръжник на Мултигруп.

Стоян Ганев - освен всичките му издънки по време на министерстването му, деен поддръжник на забранената секта на Муун.

Пернишката листа на движението - участват доказани престъпници.

Трябва ли още? Ако трябва - ще има. Спор няма - има и някой достойни личности, но те се губят сред подобни "чисти" хора.
И всъщност - е ли необходимо, да свалим едните престъпници, за да се качат на техните места други такива?
Не - благодаря. Аз лично не желая такова движение. И не съм сигурен, че и цар вече искам да имам.
От мен - един глас по-малко за Симеон. И един повече....ще реша за кого.



Тема Re: Как да се гласува за тези?нови [re: Aнти-цap]  
Авторmiks (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 18:31



I kak mojem da budem sigurni, che tova e taka? Kude e garantciata, che tova ne e prosto porednoto opetniavane?



Тема Re: Как да се гласува за тези?нови [re: miks]  
АвторAнти-цap (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 19:04



Ми чети бре - чети! То сичко си го има написано и доказано.
Ама странно, защо тия дето се пишат големи фенове на Симеон и на монархията си траят? Няма ли поне един, който да каже, че нещо не е така! Или им изнася празнодумството - характерна черта от създаването на движението, та до днес! Защо никой не опровергава всичко данни изнесени за много от хората? Защо царедворците си мълчат? Колко много въпроси, но уви......май трябва да се задоволиме с една фраза - вервайте ми....Е не вярвам.
Къде са експертите бре?! Къде са тия, които ще извадят България? 2-3 имена и толкоз! Обаче за сметка на това - Гошо Тъпото се радва на голяма клонация - Коста Цонев, Явор Милушев /последният освен че е женен за Цветана Манева с друго май не е известен, ма готов бил и за икономика да отговаря в бъдещ парламент/, Милена Милотинова...айде няма да продължавам.
И пак стигаме да адски неприятната формула, увеи успешно използвана от СДС и БСП приз последните години - яхва се вълната на надеждите, на очакванията на хората. Но я яхват измекяри. Тъжно.....тъжно за България!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.