Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 22.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кобургготски SUXнови  
АвторMARlNKlSS (Нерегистриран)
Публикувано24.05.01 02:32



Бих искал да кажа на всички заблудени граждани, които си въобразяват, че
г-н SUXkобургготски и неговия екип могат да измъкнат България от дълбоките лайна, в които е затънала....

Уважаеми господа,

МАТЕРИАЛЪТ Е КОФТИ. Всички ние сме едни скапани, тъмни балкански субекти.
И Господ да слезне от небето и него ще оберем и излъжем. Никой не може да ни помогне, кофти народ сме...



Тема Re: Кобургготски SUXнови [re: MARlNKlSS]  
АвторThe Pilot (Нерегистриран)
Публикувано24.05.01 07:18



Mai naistina e taka,to se vidia...



Тема Re: Секс-кобург-готскинови [re: MARlNKlSS]  
АвторPantarey (Нерегистриран)
Публикувано24.05.01 13:12



Означава 800 дни секс с презерватив доставящ удоволствие. Както виждате няма страшно, ще ни пазят



Тема Re: Секс-Кобур-ГОТскинови [re: Pantarey]  
АвторЯяpocт (Нерегистриран)
Публикувано24.05.01 16:24



Да, ама кой на кого ще плаща?



Тема Re: Кобургготски SUXнови [re: MARlNKlSS]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано24.05.01 22:45



А ... аз не съм тъмен балкански субект и не крада ... не съди за българите по БСП-арите и СДС-арите и всички останали милиционечета!



Тема Re: Кобургготски SUX [re: PROTEUS]  
АвторЯяpocт (Нерегистриран)
Публикувано24.05.01 23:36



Не бой се! Има кой да върши наз работа вмисто теб. Той Стоян Бай Ганев за какво е?



Тема Re: Кобургготски SUXнови [re: Яяpocт]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано25.05.01 01:33



Ми работи за да вкара Симеон повече хора в парламента та да вършат работа на СДС-арите,щото те сами не могат да си вкарат достатъчно!СДС-арите плюят Симеон за да не се сетят хората че работи за тях и да обере протестния вот...и всъщност резултата на СДС и НДС2 ще е общ щото ще се коалират!




Тема Не е така!нови [re: MARlNKlSS]  
Автор Power (САМ СЪМ СИ ЦАР)
Публикувано25.05.01 02:06



Хич не съм съгласен, че съм кофти народ!
Какво ни е кофтито, дай аргументи. Аз сматам, че ние българите сме талантлив народ. Истина е, че през социализма се поразвалихме (станахме мързеливи и завистливи) но следващото поколение ще се излекува от тези неприсъщи пороци!

ВЕРВАЙТЕ МИ!


Тема Re: И аз не съм съгласна.Нещо от Дънов...нови [re: Power]  
Автор LoraBG (непозната)
Публикувано25.05.01 03:39



Защо изпадаш в такъв нихилизъм?
Това което искам да ти цитирам е нещо от Дънов :

"Латинската раса е дала формите, а славянската раса ще даде съдържанието. БЪЛГАРИТЕ са заели най-трудната част в общочовешкия организъм, затова тук страданията и противодействията са най-големи.
БЪЛГАРИТЕ направиха нещо за света чрез богомилите. Това, което изнесоха българите, е принципът на свободата. Изгонените от България богомили занесоха своите идеи и културата си на Запад. Народите, които разбраха и приложиха на практика идеите им за социална реформа, процъфтяват. ДНЕШНАТА СЛАВА ВАМ Я ДЪЛЖАТ.
БЪЛГАРИНЪТ е най-твърдият елемент,който съществува.Най-доброто семе,което най-добре расте.
Който иска да се справи с мъчнотиите, да придобие твърдост, става българин.
Българите духовно трябва да се повдигнат.
БЪЛГАРИЯ Е ДУХОВНИЯТ КРЕДИТОР НА ЕВРОПА"

Това е заложено във нас и само от нас зависи да се чувстваме равни на другите европейски народи. Да се преборим с негативните отпечатаци, които е оставило върху нас историческото ни развитие.
Подчертавам равни, за да не ме обвини пак някой в национализъм. На такива бих им отговорила пак с думите на Дънов по отношение на Германия :"Не "Германия над всички", ами Германия да помага на всички."



Тема Re: Лора - национализъм, национално самочувствиенови [re: LoraBG]  
Автор Mihail :) ()
Публикувано26.05.01 19:47



Виж какво, Лора, ние нямаме истинска интелигенция, която да генерира идеи и шедьоври на изкуството, с които да ни забележат на Запад и на Изток. Ето това е трагедията. И понеже в последно време нищо стойностно не сме направили не ни остава друго освен да се тупаме в гърдите и да викаме "Булгар! Булгар!". Или да се прокрадват идеи, че трябва да дойде на власт някой, който да се опълчи на Запада и да им покаже на тях! Ако имахме висока култура и творчески дух, нашата национална идентичност и достоинство нямаше да са под заплаха, дори и да заимстваме някои идеи от Запада.
Национализмът при нас е заместител на истинските ценности, понеже ги нямаме. Слава богу при нас няма ксенофобия и национална омраза, а само лека злобичка и подозрителност. Иначе щеше да стане страшно.

И за това не са виновни политиците. Те са само отражение на обществото ни. И на културната импотентност на нацията ни. Много се надявам в най-скоро време да бъда опроверган и българите да се събудят за нещо позитивно.

Никога не е късно да удивим света! Дано това не е само блян.

Редактирано от Mihail :) на 26.05.01 19:56.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.