Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 09.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аз ще гласувам за Симеон Вторинови  
АвторBorkata (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 08:59



Аз съм студент и ще гласувам са Н.В. Симеон Втори защо:
Защото СДС разсипа университетите ни, съсипа ни от експерименти в образуванието което спокойно може да ни прикачи етикета "Изгубеното поколение". Писна ми, това е немога да гледам как всичките предприятия където бих могъл да работя след като завърша да изчезват едно по едно и единствена алтернатива да ми остава да замина на някъде. Писна ми да гледам новобогаташчетата в скъпи коли с празни глави да ми се смеят докато аз се опитвам да направя с знания нещо за тази държава. Писна ми да гледам охранени политици от СДС да ми обясняват колко съм добре а аз да ходя на 24 години 2 лева в джоба . Писна ми затова ще заложа на Симеон Втори и нека Бог да е с него и с нашата държава.



Тема Re: Аз ще гласувам за Симеон Вторинови [re: Borkata]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 10:01



a ne ti li pisna da chakash da nauchish nesto za tsarskoto dvijenie , i otsreshta da ti pluiat v surata kato ti kazvat <vervaite mi> ili <kato mu doide vremeto>
ne razbrah zasto ste glasuvash za tiah, moje bi zastoto nisto ne kazvat i ti hei taka reshi da im POVERVASH



Тема Re: Аз ще гласувам за Симеон Вторинови [re: Borkata]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано22.05.01 10:06



Много млади хора ще гласуват за царя!Друго си е - присъствието на царя дава психологически комфорт!

Тема Re: Аз ще гласувам за Симеон Вторинови [re: MlMl]  
Авторborkata (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 10:17



Не си права Мими защото по добре в България нищо да не се казва а да се действа инак ще те засипят с кал и ще те заразят с нечистоплътността и нашите политици от СДС и БСП и нащите прекрасни вестници.



Тема Re: Аз ще гласувам за Симеон Втори [re: borkata]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 10:25



TAM E RABOTATA CHE KOGATO ISKASH DA NAPRAVISH NESTO TO E DOBRE DA GO SPODELISH ZA DA VIDISH REAKTSIITE, TA AKO SLUCHAINO NESTO SI SGRESHIL DA IMASH VREME DA GO KORIGIRASH, A AKO MALCHISH TO ZNACHI NIAMASH IDEI ILI TE SA NEOSASTESTVIMI I TE E STRAH DA NE STANESH OIAZVIM SPODELIAKI GI.
SEGA E PREDIZBOREN MOMENT I LOGICHNO TI DA INFORMIRASH BADESHTITE SI GLASOPODAVATELI ZA NAMERENIATA SI A NE DA MALCHISH IZPRASTAIKI GI S OTGOVORITE SI V BADESHTETO.
A AKO SIMEON E BIL TOLKOVA GOLIAM RADETE NA NASTO DOBRO , TOI STESHE DA SE PRIBERE V BALGARIA V NAI TRUDNITE ZA NAS MIGOVE (1996-1997) I DA ZASTANE NA CHELO NA NEDOVOLSTVOTO NI. ZA JALOST SE OKAZVA CHE TSARIA E EDIN TARGASH



Тема Re: Аз ще гласувам за Симеон Вторинови [re: borkata]  
АвторMisho (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 14:05



Izvinjavai, Borka, no chovek glasuva za njakogo, zashtoto e suglasen s negovata programa i metodite za izpulnenie. Druga prichina da se galsuva bi mogla da bude bezrezervnoto doverie. Da priemem, che ti vjarvash bezrezervno. No shte produljush li da vjarvash, ako zabelejish, che dumi i deistvija se razminavat - sigurno ne, zashtoto mislja, che si razumen chovek. A sega si zadaj slednija vapros: ZASHTO, VUPREKI CHE SIMEON VTORI SE OBJAVI ZA NOV MORAL I PULNA PROZRACHNOST, NDSII I NEGOVITE CELI, PROGRAMA, ETC., SA OBVITI V TAKAVA ZAGADUCHNA MUGLA? I kogato si otgovarjash, budi chesten pred sebe si - sigurno shte ti svetne signalnata lampichka. Ne te agitiram da glasuvash za kogoto i da bilo. Agitiram te da mislish.




Тема Re: Аз ще гласувам за Симеон Вторинови [re: Misho]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 17:13



И като се замисли човек колко програми гръмко се прокламираха, а после се проваляха или не се изпълняваха. Обяснението в забавянето (спокойно, ще я прочетем всички, които се интерсуваме) е в българската поговорка "три пъти мисли, един път режи".



Тема Re: Аз ще гласувам за Симеон Вторинови [re: Borkata]  
Авторвecи (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 17:32



За да не ходиш с два лева в джоба се хвани някъде да работиш.
Предприятията са си разсипани от твоите приятели комунистите много отдавна, които създадоха и новобогаташчетата



Тема Re: Аз ще гласувам за Симеон Вторинови [re: Borkata]  
АвторDoktor (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 17:35



Prav si da nedovolstvash! No ya mi kaji chestno ti naistina li viarvash na shturotiite na C2, che shte ni opravi za 800 dni? Ta toi si goni negovite interesi, makar che ne iska da priznae. I vsichki tezi istorii s horata v negovite listi, koito sa ni do bolka poznati ot nedalechnoto minalo! Kak da viarvam na hora kato V. Dimitrov, S. Ganev, E. Koshlukov i tem podobni. Ta tezi renegati az gi znam dobre na kakvo sa sposobni. I tzelia tozi tzirk s registratziata v poslednia moment - smiatash li che tova e normalno za edin chovek sqs seriozni namerenia v politikata kakqvto pretendira da e C2? Ta toi pri vsichkoto mi uvajenie kqm nego kato lichnost e prosto edin poreden populist. Ta toi e edin Jorj Ganchev, samo che mnogo po-inteligenten i obigran. Ne izkljuchvam, che C2 ima jelanie da pomogne na Bulgaria i bulgarite, no osnovnoto mu namerenie e po-razlichno.
Az sqm po-star ot teb i mnogo sa me lqgali, taka che veche na nikogo ne viarvam. Nai-malko na takiva deto praviat vschko bezkorisno i v imeto na naroda. Kolkoto do SDS sqm sqglasen, che te se oliaha ama za zqjalenie drugite sa po-loshi i ot tiah. Taka che pri tova polojenie smiatam doktrinata za nai-malkoto zlo (tova ochevido e SDS) e edinstveno poleznata za Bulgaria v momenta. A che shte ima koruptzia, zloupotreba s vlast i tqpotii tova za sqjalenie e taka. Kqde po sveta gi niama (e u nas malko v poveche!). No prichinite za tova sa glavno ikonomucheski i moralni. Taka che, glasuvai po sqvset zashtoto tvoeto bqdeshte zavisi ot tova.
Uspeh!



Тема Re: Аз ще гласувам за Симеон Вторинови [re: вecи]  
Авторбopkaтa (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 17:41



Много ми е смешни когато нйякой започне да ми дава съвети как да живея скъпа Веси.Ти ако след като си се бъхтила 4 или 5 години по някоя специалност за да имаш 2 лева работиш като компанионка например и това ти харесва , добре , но аз искам да си работя по професията а когато няма възможност тогава ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.