Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 12.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Би Би Си Андрю Уокърнови  
Автор Power (САМ СЪМ СИ ЦАР)
Публикувано20.05.01 20:39



Оценката на Андрю Уокър за обещаните от Симеон Втори 800 дни, след които хората да почувстват подобрение в жизнения си Стандарт, е следната: Да, възможно е за няколко години да се постигне истинска промяна. Две години обаче не са достатъчни за пълна трансформация. Това е абсурдно обещание. Абсурдното щеше да бъде, ако някой обещае България да е богата и просперираща след две години. Няколко бивши комунистически страни - Полша, Унгария, Чешката република и Словения, успяха да преминат сравнително бързо към пазарна икономика. Но не бива да забравяме, че тези страни имат традиции в това отношение, които датират отпреди Втората световна война. България не е имала и в миналото установена бизнессреда.

www.mediapool.bg

ВЕРВАЙТЕ МИ!


Тема te vervat za 800 te dniнови [re: Power]  
АвторThe Pilot (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 20:45



Vervat te,vervat! Kakvoto i da im kazesh vse e tova,kato ovche stado sledvat nai tapata ovza i i vervat!



Тема Re: te vervat za 800 te dniнови [re: The Pilot]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано20.05.01 21:54



Тъп си ти - не знаеш ли че всяко стадо - и вашето вкл. се води от КОЧ!
Ха- ха Симеон поне не прилича на коч!!!



Тема Re: te vervat za 800 te dni [re: PROTEUS]  
Автор Power (САМ СЪМ СИ ЦАР)
Публикувано20.05.01 22:32



ДА АМА АКО ЛИПСВА КОЧ СТАДОТО СЕ ВОДИ НАИСТИНА ОТ НАЙ-ВИРОГЛАВАТА ОВЦА!
В СЛУЧАЯ ТОВА Е ОНОВА БИВШЕ ВАКЛО АГЪНЦЕ И НАСТОЯЩА ОВЦА - СТОЯН ГАНЕВ!

ВЕРВАЙТЕ МИ!


Тема Re: te vervat za 800 te dniнови [re: PROTEUS]  
АвторMiahail (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 22:38



Да, Симеон не прилича на коч, на за съжаление не е особено интелигентен. Само си дава вид на разбиращ, но всъщност от това което говори си личи, че е много зле. Един истински лидер трябва да мисли ясно и да е решителен, особено в нашия случай. Симеон не е нито решителен, нито пък показва какъвто и да било признак на ясно мислене и разбиране на нещата. Нито може да мисли конкретно, нито абстрактно. Абсурдно е да го подкрепяте.



Тема Re: te vervat za 800 te dniнови [re: Power]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано20.05.01 22:57



Е ако Стоенчо е овца - Бъки какво е?



Тема Re: te vervat za 800 te dniнови [re: Miahail]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано20.05.01 23:00



Ха-ха като четох за ясното мислене ... се сетих че сте забравили да пишете за царя че се дрогира, какви наркотици употребява и че се е върнал в Б-я за да вземе наркоканалчетата от СДС-арите/и другите каналчета също/




Тема za Proteusнови [re: PROTEUS]  
АвторThe Pilot (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 23:18



Viz kakvo ,iavno si mnogo iznerven veche stom si takav dokachliv. Samo ne razbiram kak i ti kato vsichki ne iskash da razberesh che i tozi ste ni izlaze! I teb i men. Za Simo govoria.Prav si za SDS,che kradoha i t.n. no dai sega da dadem i na tozi a? Ti pone se zamisli ,iavno drugite ne mogat,te samo pliuvat po adres na SDS.
Ti zasto tocno mu vervash?
A po vaprosa za ovcete po-gore sa ti otgovorili, no az ste ti kaza az kakvo sam chuval ot diado si. Kogato stadoto e vodeno ot ovca i ima navodnenie ili drugo bedstvie tia postapva po nai-tapia i nelogichen nachin. Diado mi e bil ovchar,sled tova tzarski oficer, imal e fabrika i ne si e prodaval ordenite. I ne govoreshe s liubov za Boris! A ,i e lezal v Belene 3 god.
Taka che se zamisli! zasto i tozi da se opita da ni obere?!



Тема Re: te vervat za 800 te dniнови [re: PROTEUS]  
АвторAnonimen (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 23:24



Typ si ti proteus struvamise, sled kato ne znaesh che v stadoto Kocha e samo proforma za pred ovcite. I go vodjat Ovcharja i kucheto mu. Ha sega mi kazi koi sa na vashijat koch ovcharja i kucheto che te zasega stojat v sjanka.



Тема В ТИПИЧЕН ТВОЙ СТИЛнови [re: PROTEUS]  
Автор Power (САМ СЪМ СИ ЦАР)
Публикувано20.05.01 23:33



НА ВЪПРОСА С ВЪПРОС!

ВЕРВАЙТЕ МИ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.