Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 26.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 16:42



Си въобразяват че могат да заблудят някой с глупостите които пишат срещу Царя ? Отвратен съм от седесарската им мизерия !



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...нови [re: az]  
АвторKalva4 (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 17:28



Какво ти завладяване, то си е направо организиран потоп!!!
Както организирано окрадоха държавата, така и платено!!! затлачват дира със зловоние.
Само и само ако могат да секнат и последните канали за свободна и нецензурирана от тях размяна на мнения. Особено пък откакто Царя и в програмата си официално декларира "нулева толерантност към корупцията"!!!
Че нали командирчето и командирченцата му от това живеят?!



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...нови [re: Kalva4]  
Авторплoвдивчaнka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 20:53



Не мога да разбера как може да има още вярващи в ОДС хора? Не виждат ли какво става около тях? Как разграбиха държавата? На мен ми се повръща от морала на управляващите седесари, по-точно от липсата на морал. Не ме интересуват кандидатите на Симеон, дори и магаре да вкара в листите, само и само да не спечелят пак тия боклуци.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...нови [re: плoвдивчaнka]  
Автор Power (САМ СЪМ СИ ЦАР)
Публикувано20.05.01 21:00



ЗЛОБАТА НЕ Е ДОБЪР СЪВЕТНИК!
ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ :
Как разграбиха държавата?
И ЗАЩО ВИ СЕ ПОВРЪЩА?

ВЕРВАЙТЕ МИ!


Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: Power]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано20.05.01 22:02



Ми смърдите ... от това й се повръща на жената!



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: PROTEUS]  
АвторMihail (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 22:58



Що за спор. Това са си чиста проба ругатни. Какъв е смисълът от това.

Аз "не виждам какво става в България". По-скоро виждам, че София става все по-хубава и по-хубава с всеки изминал ден. Виждам, че в МЕТРО е пълно с хора които пазаруват. Освен това банковата ни система не е пред пълен колапс (както през 1996-та). Няма кредитни милионери пад път и над път. Чуждите инвестиции за 2000 са рекордно високи и са повече отколкото за целия период 1993-1996 г.

В СДС има много неприятни типчета и май няма кой да ги разкара, но просто аз предпочитам нещата да продъжат както досега отколкото да дойдат царедворците.

Освен това, какво се оплаквате, че навсякъде има само седесари, когато вестниците ни заливат всеки ден с реклами за С2 и неговия "страхотен екип".
Може би хората, които не са съгласни с таблоидите искат да немерят някакъв начин да си кажат мнението.

Защо не кажете и вие нешо смислено. Много ще се радвам. Псувните изобщо не са ми интересни. Нито заклинанията и лозунгите.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: Mihail]  
Авторzapa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 09:38



misho, a za tebe kriterii za standarta v edna strana da ne bi da sa pazaruvashtite v METRO :) ne stavai smeshen...ogledai se i vij che SDS napraviha taka che niama nikakuv biznes (turgoviata e v zastoi) a po nikakvu nachin ne se stimulirat proizvoditelite...taka ne moje da produlji dulgo nali se seshtash...osven tova polojenieto v sofia i provinciata niama nishto obshto...masa hora razchitat da se izdurjat na naturalno stopanstvo...gledat praseta, kokoshki i plod i zelenchuk za lichna upotreba...tova li e e evropa



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: Mihail]  
Авторниe (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 10:37



Михаил, след като дамата казва, че ще гласува за и магаре с кралски герб, ти защо се хабиш да и обясняваш. най-лошото е че в царската парламентарна трупа ще има по-лоши от магарета. за да не бъда голословна ще ги цитирам - 25 г. сервитьорка, нонка матова, 35-годишен студент, юлияна дончева и др.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: zapa]  
АвторEl (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 10:38



Европа не е еднаква навсякъде, тя е такава, каквато я създаде цялото общество - цялото означава управляващи и граждани. Няма Европа изградена само от управляващи или само от граждани поотделно. Ама у нас все още се смята , че управляващите (т.е. едно време "Тато") дава малко или много.И все искаме да избереме този, който ще ни даде повече, а ние ще си съществуваме по старуму, който каквото си знае от едно време и толкоз. Нема да стане, вервайте ми!!!!



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: Mihail]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано21.05.01 11:03



Аз също се чувствам много добре и живея добре - но виждам и други хора,особено в провинцията които по цял месец живеят с моите джобни пари...Виждам мизерията и бедността и макар че аз съм добре не мога повече да си затварям очите за безизходицата и нещастието на много хора.Ние всички носим вина и отговорнос за мизерията и бедността - срамота е в 2001 в Б-я да има такава мизерия и бедност и то при такъв потенциал на населението и при толкова образовани, работоспособни хора!!!За това трябва нов морал!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.