Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 26.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 16:42



Си въобразяват че могат да заблудят някой с глупостите които пишат срещу Царя ? Отвратен съм от седесарската им мизерия !



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...нови [re: az]  
АвторKalva4 (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 17:28



Какво ти завладяване, то си е направо организиран потоп!!!
Както организирано окрадоха държавата, така и платено!!! затлачват дира със зловоние.
Само и само ако могат да секнат и последните канали за свободна и нецензурирана от тях размяна на мнения. Особено пък откакто Царя и в програмата си официално декларира "нулева толерантност към корупцията"!!!
Че нали командирчето и командирченцата му от това живеят?!



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...нови [re: Kalva4]  
Авторплoвдивчaнka (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 20:53



Не мога да разбера как може да има още вярващи в ОДС хора? Не виждат ли какво става около тях? Как разграбиха държавата? На мен ми се повръща от морала на управляващите седесари, по-точно от липсата на морал. Не ме интересуват кандидатите на Симеон, дори и магаре да вкара в листите, само и само да не спечелят пак тия боклуци.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...нови [re: плoвдивчaнka]  
Автор Power (САМ СЪМ СИ ЦАР)
Публикувано20.05.01 21:00



ЗЛОБАТА НЕ Е ДОБЪР СЪВЕТНИК!
ОБЯСНЕТЕ МОЛЯ :
Как разграбиха държавата?
И ЗАЩО ВИ СЕ ПОВРЪЩА?

ВЕРВАЙТЕ МИ!


Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: Power]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано20.05.01 22:02



Ми смърдите ... от това й се повръща на жената!



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: PROTEUS]  
АвторMihail (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 22:58



Що за спор. Това са си чиста проба ругатни. Какъв е смисълът от това.

Аз "не виждам какво става в България". По-скоро виждам, че София става все по-хубава и по-хубава с всеки изминал ден. Виждам, че в МЕТРО е пълно с хора които пазаруват. Освен това банковата ни система не е пред пълен колапс (както през 1996-та). Няма кредитни милионери пад път и над път. Чуждите инвестиции за 2000 са рекордно високи и са повече отколкото за целия период 1993-1996 г.

В СДС има много неприятни типчета и май няма кой да ги разкара, но просто аз предпочитам нещата да продъжат както досега отколкото да дойдат царедворците.

Освен това, какво се оплаквате, че навсякъде има само седесари, когато вестниците ни заливат всеки ден с реклами за С2 и неговия "страхотен екип".
Може би хората, които не са съгласни с таблоидите искат да немерят някакъв начин да си кажат мнението.

Защо не кажете и вие нешо смислено. Много ще се радвам. Псувните изобщо не са ми интересни. Нито заклинанията и лозунгите.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: Mihail]  
Авторzapa (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 09:38



misho, a za tebe kriterii za standarta v edna strana da ne bi da sa pazaruvashtite v METRO :) ne stavai smeshen...ogledai se i vij che SDS napraviha taka che niama nikakuv biznes (turgoviata e v zastoi) a po nikakvu nachin ne se stimulirat proizvoditelite...taka ne moje da produlji dulgo nali se seshtash...osven tova polojenieto v sofia i provinciata niama nishto obshto...masa hora razchitat da se izdurjat na naturalno stopanstvo...gledat praseta, kokoshki i plod i zelenchuk za lichna upotreba...tova li e e evropa



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: Mihail]  
Авторниe (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 10:37



Михаил, след като дамата казва, че ще гласува за и магаре с кралски герб, ти защо се хабиш да и обясняваш. най-лошото е че в царската парламентарна трупа ще има по-лоши от магарета. за да не бъда голословна ще ги цитирам - 25 г. сервитьорка, нонка матова, 35-годишен студент, юлияна дончева и др.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: zapa]  
АвторEl (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 10:38



Европа не е еднаква навсякъде, тя е такава, каквато я създаде цялото общество - цялото означава управляващи и граждани. Няма Европа изградена само от управляващи или само от граждани поотделно. Ама у нас все още се смята , че управляващите (т.е. едно време "Тато") дава малко или много.И все искаме да избереме този, който ще ни даде повече, а ние ще си съществуваме по старуму, който каквото си знае от едно време и толкоз. Нема да стане, вервайте ми!!!!



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: Mihail]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано21.05.01 11:03



Аз също се чувствам много добре и живея добре - но виждам и други хора,особено в провинцията които по цял месец живеят с моите джобни пари...Виждам мизерията и бедността и макар че аз съм добре не мога повече да си затварям очите за безизходицата и нещастието на много хора.Ние всички носим вина и отговорнос за мизерията и бедността - срамота е в 2001 в Б-я да има такава мизерия и бедност и то при такъв потенциал на населението и при толкова образовани, работоспособни хора!!!За това трябва нов морал!




Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: zapa]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано21.05.01 11:05



Това е било в Европа преди столетия - ма ние не можем да се мерим и с Б-я
в първата половина на миналия век!
Всъщност нашата демокрация и пазарно стопанство могат да се сравняват с
Титова Югославия през 60-70-те години на миналия век.

Редактирано от PROTEUS на 21.05.01 11:09.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: zapa]  
АвторMihail (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 11:07



Zapa, прав си, че в провинцията е много по-зле. И разбирам, че това няма лесно да се промени. Но нали дискусията ни е за царя. Защо мислиш, че НДС2 ще направи нещо повече за бизнеса от СДС. Няма никаква гаранция.

Освен това, как точно до се стимулират производителите? Може би трябва да има дотации или какво? И кой ще дава парите за тези дотации? От заплатите на учителите ли ще ги вземем или от пенсиите на пенсионерите? Изобщо, аз мисля, че е лесно да се говари за подпомагане на производителите, но на практика е не може да се направи кой знае какво.

И какво означава това, че "няма никакъв бизнес"? Аз имам български обувки, български ризи, българско сако и българско кожено яке. Пия български натурални сокове, мляко, вино и т.н. Ям български плодове и зеленчуци, шоколади и бонбони и какво ли още не. Много от тези неща вече се опаковат по западен тертип, а само преди няколко години не беше така.

До колкото знам, в България се правят и много от web-страниците на някои богати западни фирми.

Не казвам, че рогът на изобилието е дошъл в България, но чак пък да няма никакъв бизнес...

Има много какво да се желае още, само че не вярвам С2 и хората му да могат да направят нещо по въпроса.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: PROTEUS]  
АвторMihail (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 11:15



Нов морал. Добре звучи, но май зад тази фраза се крие "нов популизъм".



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: Mihail]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано21.05.01 11:23



Да ама ...знаеш ли колко е спаднал оборота на дребните бг фирми през последните две години и колко от тях оцеляват...знаеш ли че има шанс само дребния бизнес подпрян с мръсни пари...знаеш ли дребния и средния бизнес с каква корупция си има работа...Сигурен съм че и в Османската
империя по тия земи не е имало такава корупция!



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: Mihail]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано21.05.01 11:25



СДС-популизма харесва ли ти и вярваш ли му?



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: PROTEUS]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано21.05.01 13:54



Ne, tryabva nov PO-DOBYR moral. Vashiyat e prosto poizlyskan STAR.



Тема Re: за ниенови [re: ниe]  
АвторMihail (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 14:03



Губя си времето, но май всички си го губим. Българите лесно се лъжат и може накрая всички да сърбаме попарата, както стана след идването на Беров на власт.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: PROTEUS]  
АвторMihail (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 14:21



В политиката винаги има известна доза популизъм. Независимо в коя държава. Например политиката на Джордж W. Буш за намаляване на данъците, макар да е основана на експертни оценки и разчети, звучи малко популистки, защото е насочена към масовия избирател, който не разсъждава кой знае колко задълбочено. Така че, да в политиката не може без популизъм. Но от друга страна Костов през 1997-ма беше казал, че ни чакат трудни години, много пот и работа. Ясно е, че няма как да станем богата държава без много работа. И това не беше популизъм. Нали?

Сега валутния резерв на страната е над 3 млрд. $. Ако си спомняш, през януари 1997 беше 400 милиона долара. Разликата е меко казано впечатляваща. Още по-впечатляващо е, че царедворците си точат зъбките да излапат тези парички, а ти и други наивници като тебе сте готови да им помогнете. В СДС вероятно има много корумпирани, но СДС не води политика, която да постави страната на колене. НДС2, обаче, като говори за помощи за производителите, има предвид да подарява държавни пари на свои хора. Както ставаше на времето с Жан Виденов и кредитните милионери.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...нови [re: az]  
АвторKalva4 (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 19:49



Най - накрая един нормален спор.
И то без партийни глупости.
Дай-боже повече такива и по-често!
Ако ще е спор - конструктивен да е !!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: PROTEUS]  
Авторплoвдивчaнka (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 18:37



Благодаря за подкрепата :))) Наистина не ми се иска да разказвам на глухи и слепи защо не мога да ги понасям управляващите в момента



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: ниe]  
Авторплoвдивчaнka (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 18:49



А защо не споменавате за младите хора с кариера на Запад, които се върнаха да работят за царската коалиция? Или и те според вас не разбират нищо?
И какво обидно има в имената и професиите, които сте изредили? Баща ми ме е учил, че срамно е да се краде и лъже, точно това, което правят тези, които защитавате.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: Mihail]  
Авторплoвдивчaнka (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 19:05



Мишо, вярно че ни обещаха трудни години и ние ръкопляскахме, но никой тогава не каза, че ще си разпределят предприятията и още какво ли не и разграбването ще бъде пълно. Никой тогава не ни каза, че една определена група хора ще забогатеят срамно много за сметка на нашето доверие. Защото където и да се огледаш виждаш подставените лица на този или онзи, а те със самодоволни физиономии убеждават хората колко сме добре, тези хора, които се чудят три седмици от месеца какво да сложат на масата.
За сведение аз не се оплаквам от финансовото си положение, но човек трябва да има морал, трябва да погледне и извън собствения си джоб.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ.нови [re: плoвдивчaнka]  
АвторDortor (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 20:27



Ne moga da priema argumenti ot tipa na shte glasuvam za NDS2 zashtoto sqm protiv ODS. Kraino vreme e da se glasuva za ideia, za klausa a ne da se glasuva za niakogo zashtoto sme sreshtu drug. T.e. perefrazirano moje i magare da vkarame v parlamenta, ama vajnoto e da ne e ot listata na SDS. A s goveda tam e pqno ot vsichki tzvetove. Ama tova e drug vqpros.
Niama da kria, che na poslednite izbori galsuvah za SDS i na tezi pak shte glasuvam (moje bi za posleden pqt) za tiah. Ne che tolkova sqm dovolen ot tiah i sqm sqglasen s goliama chast ot konstatatziite napraveni ot Plovdinvchanka. Ima i koruptzia, i zloupotreba s vlast, bratovchedski istorii i t.n. Ima gi tezi yavlenia obache vqv vsichki dqrjavi no v mnogo po-malki razmeri, razbira se. SDS napravi mnogo greshki, nai-veche s loshia si kadrovi podbor, s hora koito se otdadoha na pechalbarstvo i dalaveri s vlast. No malkoto neshta, koito SDS napravi biaha v pravilnata posoka. Haide da ne gi izbryavam, vsichki gi znaete.
Ne moga da si predstavia kak vie potentzialnite glasopodavateli na NDS2 priemate horata v listite. Ta goliama chast ot tiah sa renegati ot tova sqshtoto SDS, koeto sega tolkova vsichki mrazite. Toest te sa sqshtite tezi, koito v SDS se zanimavaha s lichno oblagodetelsvane i prochie. Ta kolko se izpisa v presata za V. Dimitrov kato deputat ot SDS kakva kqshta bil postroil, za S. Ganevite dalaveri v OON i t.n. Sega zabravihme za tova. I iskate da me ubedite, che s tezi hora, niakolko tv-vodeshti (hubavi verno), artisti, juristi (deto ne uspiaha da mu registrirat dvijenieto na C2) i niakolko ikonomisti Simeon shte napravi chudo za 800 dni. Ne mi se viarva. Da vi kaja chestno i Gospod da sleze v BG ne viarvam za 800 dni da ni opravi. Ta triabva spored men sami da se spasiavame e poveche trud, moral i sled dosta vreme moje i da usetim podobrenie. No do togava shte jiveen trudno, shte plashtame vqnshen dqld i shte gledame prodajni polititzi da ni obeshtavat chudesa predi izbori. Zashtoto koi ni dokara do tova deredge vsichki nie znaem.
Ta hora, predi da glasuvate dobre si pomislete. Za nikogo ne vi agitiram. Glasuvaite po sqvest a ne zashtoto vi e yad na niakogo ili neshto.



Тема Re: За пловдивчанканови [re: Dortor]  
АвторMihail (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 21:12



Пловдивчанка, прочети какво казва Dortor. Напълно съм съгласен с него. Ти искаш да гласуваш за НДС2 само защото адски мразиш СДС. Мисли по-трезво. В края на краищата, аз не казвам, че трябва да гласуваш за СДС.

Наистина не разбирам защо мислиш, че Стоян Ганев е образец за морален политик, а С2 за енергичен и пален с практични и реалистични идеи, които ще направят чудо. Аз също като Dortor мисля, че НДС2 е пълно с неуспели политици, които са били изгонени от БСП или СДС защото са били толкова отвратителни, че дори сесесарите и бесепарите не са могли да ги понасят.

Омразата е лош съветник. Нали разбираш, аз мисля, че НДС2 е дори по-лошо от СДС. Смятам, че е много вероятно да унищожат икономическата стабилност, която имаме. Тогава бедните хора ще станат още по-бедни. А и няма да има какъвто и да било шанс да привлечем чужди инвестиции.



Тема Re: За пловдивчанканови [re: Mihail]  
Авторплoвдивчaнka (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 21:42



1. Не си спомням някъде да съм писала за кого ще гласувам
2.Не тая омраза, а погнуса и отвращение, а те не са лоши съветници
3. Стоян Ганев и други хора от листите не са по-различни от сега управляващите, просто те израстнаха при тях и явно са били добри ученици.
Чувствата ми към тях са същите
4.Ако за успешна политика се смята празния джоб и глада, криминалните и икономически престъпления - да те са успешни.
Много по-умни хора от мен са казали "Сития на гладния не вярва", а това се отнася в пълна степен за управляващите. Аз не мога да си обясня как е възможно СДС привържениците да не виждат какво става наоколо?Не вярвам всички да бъркат из каците с меда.
Единствено успешна е външната политика и то заслугата не е тяхна.....просто страната ни беше на подходящото място в подходящия момент, а овациите ги събраха те. Разпитай по света за тях и ще чуеш много интересни изказвания



Тема Re: за Михаилнови [re: Mihail]  
Авторплoвдивчaнka (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 21:46



Re: пловдивчанка от пловдивчанка е за теб



Тема Re: За Mihailнови [re: Mihail]  
АвторDoktor (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 21:58



Mnogo pravlino kazvash, che NDS2 e po-losho i ot SDS. Vsqshtnost v izvesten smisql bih kazal, che NDS2 e dori po-losho i ot BSP. Zashtoto poslednoto e izvesten politicheski oponent, ot kogoto znaem kakvo mojem da ochakvame. BSP ima svoiata iasna ideologia i stoi na otkriti pozitzii v liavoto prostranstvo.
Dokato za NDS2 nie osven populistki lozungi, neiasni obeshtania i stranni listi ne sme videli nishto konkretno. Taka che kak shte se dqrjat deputatite na NDS2 v bqdesht parlament za men e zagadka. No nai-veroiano grupata im shte se razpadne na niakolko, vsiaka ot koito shte gravitira okolo niakoia ot drugite parlamentarni sili. Shte ima i mnogo nezavisimi (v smisql che ot tiah nishto niama da zavisi no shte si poluchavat zaplatite) deputati ot dvijenieto. S drugi dumi poveche ili po-malko kato BBB v minalia parlament (bez prostotiite na Ganchev i Cie razbira se). Ne znam kak C2 si predstavia, che shte kontrolira tazi raznorodna grupa ot hora, koito shte vliazat ot negovo ime v parlamenta. No nai-veroiatno tova e tzelta mu da generira nestabilnost, nerabotesh parlament, slab kabinet tip "ala Berov" i nai-nakrai moje ozverelia i prost narod i da go kachi na prestola sled referendum. Tova razbira se e malko v oblastta na nauchnata fantastika. No pri vsichki polojenia pri pobeda na NSD2 na izborite nishto dobre ne ni chaka. Az lichno sled Berovia kabinet na nadpartiini ekspertni pravitelsva ne viarvam.



Тема Re: За пловдивчанканови [re: плoвдивчaнka]  
АвторMihail (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 22:12



Виж какво си писала по-рано:

>Не ме интересуват кандидатите на Симеон, дори и магаре да вкара в >листите, само и само да не спечелят пак тия боклуци.

Може и неправилно да към го изтълкувал.


Какъв е изводът от цялата работа, ако не, че сме калпав народ, щом не могат отникъде да се появят свестни хора в политиката.
С2 твърди, че ги е намерил и че те сега са в листите му. Но как може те да са толкова кадърни и морални и досега да не са се организирали сами ако имат визия за бъдещето и сходни политически идеали? За мене отговорът е, че са събрани от кол и въже.

Моралната поквара може би е проникнала навсякъде. Тезата, че бедният народ се състои от агънца, а лошите са само шепа гадни политици е несъстоятелна. Злоба, завист, шмекерии и простотия има сред всички слоеве на нацията ни.
"Всеки народ си заслужава правителството и участта си".

Кога ще успеем да заслужим нещо повече от това което имаме.



Можеш да ми казваш Мишо, но във форума има и друг Мишо, затова се подписвам Mihail.



Тема Re: За пловдивчанканови [re: плoвдивчaнka]  
АвторDoktor (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 22:58



Za greshkite na SDS sqm sqglasen. No ne vijdam s kakvo listite na NDS2 sa po-dobri pri nalichieto v tiah na lichnosti kato S. Ganev, V. Dimitrov, E. Koshlukov, S. Pasi i prochie. Za vsichkite tezi gospoda imam silno otritzatelno mnenie. Kakto sama ti pishesh te sa dobri uchenitzi na sega upravliavshtite. Daje smiatam che imat potentzial i da gi nadminat, koeto ne e lesno. Smiatash li, che s tezi hora i pleiada TV vodeshti, artisti i lideri na nikomu neizvestni doskoro dvijenia C2 shte promeni stila na upravlenie i shte vqvede moral v politikata? Neshto ne mi se viarva. A i tzialata tazi istoria s registratziata v poslednia moment, listi v poslednia moment, programi v poslednia moment ne ti li se struva malko stranna. Ta tova sa normalni, a ne predsrochni izbori. Zashto se seti C2 v poslednia moment da se registrira. Zatova az veche niamam doverie na nishto koeto C2 kazva (a konkreteno toi govori mnogo malko). Opredeleno ima neshto gnilo v tova dvjenie i skoro shte se razbere. No tozi nov eksperiment moje na nas bulgarite skqpo da ni struva, kato ni vqrne na nai-otzad na opashkata zaedno s Albania i Rumenia, kqdeto biahme.



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...нови [re: az]  
Автор Бълrapин oт БГ (непознат)
Публикувано23.05.01 10:10



Да, но каквото и да правят няма да спечелят защото на хората им е писнало да ги лъжат и грабят



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...нови [re: az]  
Автор The Rock (Скалата)
Публикувано28.05.01 20:19



СДС = Корупция

Скалата...


Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...нови [re: плoвдивчaнka]  
АвторMBA (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 03:02



Lele kolko si glupava samo. Kolko mnogo te suzaliavam. Naistina. Ti daze ne se opitvash da budesh caredvorka. Ti si si chista komunistka. Sorry ... no kato imash niakoi argument i dokazatelstvo za neshto ... pak shte govorim. BUlgaria sega ima shans..za razlika ot predi 4 godini. Mislia che neshtata shte si doidat na miastoto po burzo ako ne doide simeoncho.
Lichno mnenie



Тема Re: АБЕ ТУК СДС ЛИ Е ЗАВЛАДЯЛО ВСИЧКО, ТИЯ ПОМЯРИ...нови [re: The Rock]  
АвторGorish (Нерегистриран)
Публикувано29.05.01 03:10



SDS = 1/2 Korupcia x BSP
= 1/4 Korupcia x NDS II

Ne smiatam da ti go dokazvam matematicheski !

Taka che da mulchish !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.