Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 29.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БРАВО!??! за листата в Търново  
Авторниe (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 09:58



в-к Дневник - "На второ и трето място в търновската листа на Симеон са поставени 25-годишната Сийка Димовска, която е завършила икономика във Великотърновския университет и работи като сервитьорка в заведение в града и 35-годишният син на местния прокурор Никола Русев, който е студент по икономика в Свищов"

БРАВО!???! Неееемам думи, Немам нерви, Веееервайте ми!

Преложение: Да се направи партия на българските сервитьорки, та на слеващите избори следващия безотговорник да има с кого да се коалира.



Тема Re: БРАВО!??! за листата в Търновонови [re: ниe]  
Автор Potencialen emigrant (trup)
Публикувано19.05.01 10:03



I na 35-godishnite "studenti" :-)))



Тема Re: БРАВО!??! за листата в Търновонови [re: ниe]  
Авторghost (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 10:05



тя и сега листата им е пълна с сервитьорки по дух и обноски.
те са супер - и курви си имат и дебили . сега е време някой да си признае че е педал `и всичко ше е ок



Тема Re: Недей тъй де,нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано19.05.01 10:15



тъкмо в икономическия екип ще има и представител на студенството и на трудовия народ.
BTW - шофьор на такси няма ли бе?



Тема Re: БРАВО!??! за листата в Търновонови [re: ghost]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано19.05.01 10:57



Не ви ли научиха че вече не се вика педал а бисексуал, или транссексуал...




Тема Re: БРАВО!??! за листата в Търновонови [re: PROTEUS]  
Авторниe (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 11:07



Кой да ни научи? ние от 1 месец само питаме, а Той тоговоря "Ще ви кажа като му дойде времето, веееееервайте ми".
като му дойде времето, научихме кандидатите му и се потресохме. кога ще му дойде времето за програмата ти ми кажи! не, че програма за изхарчване на вече събрани 9 млрд. се пише трудно, но ... не му е дошло времето какво да се прави.
и още нещо - вместо да бръщулевиш във форума седни и си помисли защо този целия сбирщайн (т.е. кандидатите) са се усремили така към власта! като си отговориш ми пиши.



Тема Re: БРАВО!??! за листата в Търновонови [re: ниe]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано19.05.01 11:16



Кой да ви научи - ми ваште в СДС-малко ли са такива?!
На другия ти въпрос - всеки, ако не е криминално проявен има право да се стреми към властта, ако му харесва. Въпроса е защо обаче толкова криминализирани СДС-ари се стремят към властта?И ти ако искаш ми отговори!



Тема Re: БРАВО!??! за листата в Търновонови [re: PROTEUS]  
Авторниe (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 11:42



Не ставаше дума за СДС. те да допуснем са корумирани и криминално проявени. да ги оставим настрана за момент.

Аз те питам за новият морал в политиката. След като сервитьорки, шоугърли, карикатуристи, шампионки по стрелба, студенти на 41 г. и т.н., без да каква програма ще изпълняват са се юрнали към детутатските банки, се питам защо? да, те имат право! но защо след като не са прочели и 1 закон в живота си искат да пишат такива? Защо го искат?? къде е моралът тука?? това те питам не бягай от въпроса!



Тема Re: БРАВО!??! за листата в Търновонови [re: ниe]  
АвторMisho (Нерегистриран)
Публикувано19.05.01 11:51



Podurjam vuprosa. Ima neshto stranno (da ne kaja nemoralno i bezprincipno) v tova da se suglasish da si kandidat deputat, bez da si vidjal programata. Ili moje bi sa ja videli, za razlika ot vsichki ostanali? Ot kudeto i da go poglednesh - ne e dobre.

I mnogo te molja ne namesvai SDS. Za da ne se povtarjam, vij moita belejka po temata Zashto ne haresvam Kostov.



Тема Re: БРАВО!??! за листата в Търновонови [re: ниe]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано19.05.01 12:10



Що обиждаш професиите на хората - то не може всички да са икономисти и то
слаби! Доньо ли го наричаш неморален карикатурист?Или искаш всички в новия парламент да са морални като Татяна Дончева или Екатерина Михайлова...има и други почти непорочни!!!Учудва ме желанието да не говорим за морала на настоящите, а на бъдещите управници.Нали точно настоящите искат най-много да са и бъдещи!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.