Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 28.04.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ето Симеон пристига за да излапа 9 млрд леванови  
Авторkoнcepвaтop (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 13:35



Цитирам днешния 24 часа, който трудно може да бъде обвинен в симпатии към СДС или омраза към Симеон:
Икономическата програма, с която Симеон ІІ ще стабилизира държавата за 800 дни, е готова от вторник сутринта. ...
Основен елемент в нея са парите от фискалния и валутния резерв. Около 9 млрд. лв. можели да се използуват за съживяване на икономиката.
Натрупаните пари да бъдат инвестирани в четири големи инфраструктурни проекта, замисляли макроикономистите около царя. ...
2,7 млрд. лв. има във фискалния и 7,2 млрд. лв. във валутния резерв, обяви преди ден управителят на БНБ Светослав Гаврийски.
"Не можем да си изядем резерва, защото се сриваме до кризата от 1996 г.", предупреди финансовият министър Муравей Радев.
Край на цитата.
Няма нужда от коментар.
За 800 дни някои хора искат да изядат всички пари, които сме платили като данъци и осигуровки за последните 4 години.
Що се отнася до големите инфраструктурни проекти, по-възрастните измежду нас си спомнят бездънните ями на т.н. национални обекти по времето на Живков. Още не можем да се оправим от тези чудовища.
Господа, ще ви помоля да мислите, преди да гласувате. Тези пари са наши. Не можем да ги дадем на бившите генерали и служители на КДС от "Защита", които са писали програмата на Симеон.
Изобщо не споменавам за изгубването на възможността за членство в ЕС и НАТО и за настъпващия край на реформите и на валутния борд. Всички тези последици от програмата може би не ви интересуват. Може би сте против НАТО и европейската интеграция, може би очаквате да ловите отново риба в мътна вода.
Но гореописаният пладнешки грабеж на българския народ не трябва да бъде допуснат.



Тема Re: Ето Симеон пристига за да излапа 9 млрд леванови [re: koнcepвaтop]  
АвторAlfa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 13:52



A zasto dopusna SDS da grabiat 4 godini i ne kaza nito duma? Zasto zastitavash horata koito sa te grabili do sega?



Тема Re: Ето Симеон пристига за да излапа 9 млрд леванови [re: Alfa]  
АвторЯяpocт (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 13:58



Какво ти ограбиха? Ако не е тайна.



Тема Re: Ето Симеон пристига за да излапа 9 млрд леванови [re: Alfa]  
Автор dzver (чатър)
Публикувано17.05.01 14:57



Алфа, моля те, не повтаряй същите глупости. Това е форум за Симеон,
не за СДС. Да ти припомня ли, че хората с най-лош имидж от СДС подкрепят
царя? Става въпрос за Бисеров, Цонев... Дори за най-спряганото около "краденето" на СДС име на Славчо Христов (дано не бъркам). Добави си
Асен Мичковски, Максим Димов, Стоян Ганев... ако щеш и Илия Павлов :) и,
разбира се, Майкъл Чорни... ще получиш невероятен МИКС ОТ ОЧАКВАНИЯ.

Прегледай

:)))


А пекарят се подсмива,
лакомец глава затрива.



Тема Re: Ето Симеон пристига за да излапа 9 млрд леванови [re: Яяpocт]  
Авторnavy7O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 15:44



G-n Jjarost- nai-skapoto mi- mechtite mi!



Тема Re: Ето Симеон пристига за да излапа 9 млрд леванови [re: Alfa]  
Авторkoнcepвaтop (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 15:45



Извинявайте, обаче тези дискусии се водят на ужасяващо дебилско ниво. Аз цитирам, че паричните резерви на България, които бяха нула през Жан Виденовото управление, са достигнали 9 млрд. лева, а някакъв олигофрен ме пита защо съм допуснал да ме грабят през тези 4 години.
Извинявай, уважаеми царедворецо, но как са се натрупали тези пари ?
Не може само да се повтарят едни и същи щампи.
Повтарям - мислете, господа. Мозъкът ви е даден, за да мислите.



Тема Re: Ето Симеон пристига за да излапа 9 млрд лева [re: navy7O]  
АвторЯяpocт (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 15:55



Да разбирам ли, че са реализирали твойте мечти за себе си?



Тема Дано да започнем да мислимнови [re: koнcepвaтop]  
Автор Pitanka_ (непознат)
Публикувано17.05.01 16:12



Надявам се много хора действително да помислят за какво става въпрос. Еуфорията от новата фигура, на която се надявахме, аз също, трябва да отстъпи място на трезвия ум и действителността. Не можем да докосваме държавния резерв, не можем на гола вяра и то на добре познати ни фигури от не най-добрите времена за България след 10-ти ноември '89 година да поверим съдбата си и то не само нашата собствена, а и тази на децата и внуците ни.
Първата тема, която отворих в този форум беше "Кажете ми 3 смислени причини за да Не гласувам за Симеон"... вече имам много повече и не искам да откривам пак огъня да не говорим за топлата вода...



Тема Re: Ето Симеон пристига за да излапа 9 млрд леванови [re: Яяpocт]  
Авторnavy7O (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 16:13



Ne. Az raborih v BG na dve mesta, koito mi bjaha mechta. Prez 1996 god komunistite me prinudiha da napusna parvoto chrez ikonomicheska kriza, no az zapochnah na drugoto. I 3 godini po-kasno neshtata se povtoriha.
A i sashto ograbiha mechtata mi, che s tjah (SDS) naistina shte mojem da se opravim- izlagaha me!



Тема Re: Ето Симеон пристига за да излапа 9 млрд леванови [re: Alfa]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 18:00



kato sa glabili ti li natrupa nad 3 miliarda dolara valuten rezerv be Penchooooooooooo ili SDS go zadeli za da ni e stabilna dyrzavata i valutata?

i da ima kakvo da lapa Simeon i kak da 'ni opravi' za 800 dni ha ha sega vidiahme taka kritata mu PROGRAMA systoiashta se ot dve chasti:

1) byrkane s dve shepi v valutniat reserv do negovoto izlapvane
2) [pechatane na pari


e tova ako ne e 'talantliva ikonomicheska programa" ha ha aha niama dumiiiiiiiiiiiii totalen ikonomicheski NEKADYRNIK!!!!!!!1 i tia okolo nego.......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.