Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:27 27.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Предложение към феновете на Симеоннови [re: PROTEUS]  
Авторsudia (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 01:59



PROTEUS samo dva vuprosa - 1.mojesh li da chetesh ?
2. mojesh li da razbirash kakvo chetesh

pitaneto mi beshe slednoto - napravil li e neshto dobro simeon za Bulgaria?

pochvam da si mislia che tozi vupros e mnogo slojen za da go asimilirash?
ili moje bi niama smisul za teb zashtoto simeon e napravil neshto dobro za teb, bi li poiasnil v koi raion si predlojen za kandidat depotat?



Тема Re: pobarka viнови [re: Cattlekiller]  
Авторsudia (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 02:28



ima edna malka no sushtestvena razlika
kogato tato si otide s nego zaminaha 11 000 000 000 DOLARA
i oshte kup neshta koito oshte plashtame - vkluchitelno nauchavaneto na naroda che EDINSTVENIA nachin da budesh dobre e da kradesh a ne da rabotish. korupciata beshe v puti po-goliama - neznam dali pomnish kak se kupuvashe televizor i hladilnik?

dokato kato svirshi mandata na sds kakvo imame - pokana za nato, pokana za ES, bez vizi, koito e iniciativen se opravia i jive e dobre, dulga e svalen s 3 000 000 000 dolara.
idvat chujdestranni investitori.

mislia che ima razlika.



Тема Re: pobarka viнови [re: az]  
Авторsudia (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 02:32



10x az za zabelejkata, samo iskam da dopulnia, za tova che ne bil prodajnik.

tova che toi e prodal ordenite na diado si az schitam za shamar za vseki bulgarin - zashtoto zad tezi ordeni sa kruvta i kostite na nashite roditeli zagivali po poletata za maika Bulgaria, tezi ordeni sa mnogo poveche na Bulgaria otkolkoto na s2.

shtom kato toi moje da napravi tova bez nikakvi ugrizenia na suvesta koi znae oshte kakvo moje da ni nadrobi



Тема Re: pobarka viнови [re: kefesht se]  
Авторsudia (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 02:36



prednoto goliamo poburkvane na goliama chast ot trezvomisleshtoto naselenie na Bulgaria neznam dali ti e izvestno beshe po vremeto na lagerite, kudeto masova otrepki bez obrazovanie i kultura se gavreha sus obrazovanite hora

kakvo da ti kaja - kompleksarska rabota



Тема Re: Предложение към феновете на Симеоннови [re: фeн]  
Авторsudia (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 02:44



moje bi ne e zle da prochetesh za piramidite ot nachaloto na veka a sushto taka za korupciata po carsko vreme, imashe edin geroi golemanov po negovo vreme:)

mislia che vseki koito si misli che pri s2 niama da ima korupcia strada ot boleznen naivitet, tova e nevuzmojno po podrazbirane i v nai-golemite demokracii.

az shte glasuvam na sigurno - tova koeto e predvidimo i go poznavam. mislia che tochno segashnia moment e nai-nepodhodiash za eksperimenti.



Тема Re: pobarka viнови [re: sudia]  
АвторCattlekiller (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 09:16



Първо не съм казал, нищо хубаво за бай Тошо. Не знам дали си ми прочел внимателно написаното. Стига с тези лъжи за поканите. Те ни канят, ние не влизаме, изглежда. Всъщност в НАТО може и да влезем, но че можем да влезем в ЕС през следващите 10 години е една голяма лъжа. Има икономически критерии, които няма как да покрием. Освен това отклоняваш темата. Аз те питах какво беше направил Костов до 1997, а не след това. Защото питаш за царя без той да е участвал в политиката досега. По тази логика нови лица в политиката, никога няма да могат да влязат. За да направиш нещо за страната си, трябва да ти бъде даден шанс да го направиш.



Тема Re: Предложение към феновете на Симеоннови [re: фeн]  
Автор888 (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 09:29



...... и аз не съм вършил тези неща ....що не гласуваш за мен а за Симеон?



Тема Re: pobarka viнови [re: Cattlekiller]  
Авторsudia (Нерегистриран)
Публикувано17.05.01 23:30



mislia che momenta e vuzmojno nai-nepodhodiashtia za eksperimenti.
taka che nebih mu dal shans, ako beshe dosul po lukanovo vreme moje bi shtiah da mu dam, no sega veche e kusno, da si stoi v ispania!



Тема Ne e imal vazmoznost...нови [re: sudia]  
АвторAlfa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 00:32



....sled 4 godini ste bade dosta aktualen tozi vapros.
A kakvo napravi Kostov za Balgaria kato go izbraha predi 4 godini?
To chovek za tova v idealnia sluchai se kandidatira za da se opita da napravi nesto..za BG ili za sebe si...zavsi ot mnogo nesta. Az se nadiavam che Simeon ste napravi i dvete no nai veche za BG.
S dve dumi absolutno glupav vapros.



Тема :)))))))))нови [re: sudia]  
АвторAlfa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.01 00:39



A Kostov i sie?:))) Za ugrezinia na svaesta li govorehme?:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.