Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:11 18.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема СДС-пропагандата обижда българите!нови  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано14.05.01 11:57



Българският народ бил най-тъпия щото искал монархия.
Българският народ бил най-тъпия щото не искал да слуша какво казали американците.
Българският народ бил най-тъпия щото не искал да гласува послушно и единодушно за корумпираните и криминализирани СДС-ари.
Българският народ бил най-тъпия щото не ще да чуе за кого го карат да гласува чужденците...
Скъпи СДС-ари уважавайте българския народ - ТОЙ Е суверен а не вашата
политическа централа и лидерите ви,които за да убедят хората да гласуват за тях опряха до откровенни външни внушения и намеса във вътрешните работи на уж суверенна Б-я.
Питам ви:
- ако СДС не спечели изборите - България ще престане ли да бъде муждународно призната държава?
- ако СДС не спечели изборите - България няма ли да бъде приета в НАТО?
- ако СДС не спечели изборите - България няма ли да бъде интегрирана в ЕС?
- ако СДС не спечели изборите - няма ли други гаранции освен СДС-управление за съществуването на БЪЛГАРСКАТА ДЪРЖАВА?
Фетишизирането на една политическа"коалиция"и идентификацията й с единствена и безалтернативна държавно-национална Партия - това демокрация ли е?Така ли си представят българската демокрация СДС-арите?



Тема Re: СДС-пропагандата обижда българите!нови [re: PROTEUS]  
АвторReptile (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 12:08



Опааааааааааа PROTEUS - Ти си тука ама като те затапиха по всички теми
и ти както винаги реши да измештиш спора в друга посока.
Като доблестен царедворец не трябва да отстъпваш, а да браниш каузта по всички фронтове.
Ти като стане малко напечено и изчезваш като "старите пари" за да се пявиш
отново поставяйки нова тема. Правилно за Царчо трябва да се спечели време
докато си измъдрува програмата..
Ех, един път Царчо да зарадва царедворците с програма да видите тогава как ще препълнят форума с мнения .........Ехххх!
Не отговарям на въпросите ти веч защото ти не си отговорил на нито един мой въпрос по същество и не искам да участвам в монолозите на един ЛУД!
Това мнение е насочено лично към теб и цели да те накара да се осъзнаеш поне малко и да започнеш да пишеш смислени неща във форума или да престанеш да тормозиш всички с малоумната си стратегия, постоянно да поставяш нови теми бягайки от отговори на поставените ти въпроси.



Тема Re: СДС-пропагандата обижда българите! [re: Reptile]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано14.05.01 12:47



Ще ти се да съм избягал - ама не съм!
Освен това не се чувствам затапен и не мисля че присъствието ми тук в клуба
трябва да бъде сведено до отговори на СДС-арски тъпи въпроси.По тая логика, ти да не би да отговаряш на моите въпроси?Или СДС-арите си въобразяват че само те могат да задават въпроси?Клуба е свободен форум! Жалко нали, че СДС-арите с тъпата си пропаганда не успяха да си извоюват и в клуба както в държавата - РЪКОВОДНАТА РОЛЯ!



Тема Конкретен въпрос към PROTEUSнови [re: PROTEUS]  
Автор Яceн *;o) (минаващ)
Публикувано14.05.01 12:52



Има ли в правителството на Костов, български гражданин с турски етнически произход?



П.П. За останалите.
Този конкретен въпрос е във връзка със статията във Washington Post (http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/articles/A6861-2001May9.html), където се изказва сериозно опасение, че царят може да съсипе постиженията на Костовото правителство.
Даже се говори, че Симеон може да доведе до "катастрофални резултати" и "причиняване на съществена вреда" на България.
PROTEUS, разбира се се хвана за сламката. В статията пише, че имало представители на турското малцинство в правителството, което според PROTEUS не било вярно. А то разбира се Е вярно! Виж темата "The Once and Future King?".



Тема Re: Конкретен въпрос към PROTEUSнови [re: Яceн *;o)]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано14.05.01 12:59



Имаш конкретен отговор в темата която си отворил - чети и пиши всички имена!Чакам те там!!!



Тема Re: Конкретен въпрос към Ясеннови [re: Яceн *;o)]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано14.05.01 15:16



Имаш ли конкретен отговор по темата в която отговаряш?



Тема Re: Конкретен въпрос към Ясеннови [re: PROTEUS]  
АвторReptile (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 15:30



Аз не си спомням съществен въпрос на който да не съм ти отговорил.
ПО тази тема не мисля да пиша тъй като ти не си отговорил на нито един мой съществен въпрос.
А това че си затапен е ясно и на врбчетата дето не могат да четат.



Тема Re: Конкретен въпрос към Ясеннови [re: Reptile]  
Автор PROTEUS (скучаещ)
Публикувано14.05.01 16:32



Ти какво очакваш всички теми дето ги отварям да ги адресирам конкретно,
до теб и твоя ник ли?Вие СДС-арите в клуба си използвате никовете колективно и си отстоявате колективното партийното мнение.Освен това ставате смешни с констатациите:В темата съм ама няма да отговарям на въпроси щото ти не си ми отговорил ...ми като няма да отговаряш на въпроси
що щеш в темата - не пиши.Макар че аз с нетърпение очаквам да ме затапиш и във всички останали теми които съм отворил.Дерзай, приятелю и успех!




Тема Ето:нови [re: PROTEUS]  
Автор Яceн *;o) (минаващ)
Публикувано14.05.01 16:47



На всичките ти въпроси има един отговор.
Всичко неизбежно ще стане(ЕС, НАТО) и ще се развива(М/унар. признание, БГ да съществува). България е изкарала и доста по-тежки моменти.

Но ако царя дойде на власт, работите ще се отложат докато не се проведат предсрочни парламентарни избори. Това ще е най-вероятно 2003.
Лошото е, че не само че ще се забавят промените, ами че след това ще трябва да се поправят "катастрофалните резултати"(*) и "вредите"(*) от управлението на Симеоновата партия. Лошо няма - "Повторението е майка на знанието"(**).
Но за съжаление е и "баща на затъпяването"(**).
--------------------
(*) - цитат от Washington Post.


(**) - цитат от народа.

==========================================================
Четива за мислещи :



Тема Re: СДС-пропагандата обижда българите!нови [re: PROTEUS]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 18:12



syvsem nakratko shtoto ti ne zasluzavash po veche vreme za takyv nedostoen ZATAPEN totalno oponent ha ha ha

da vlizaneto v NATO s Simeon NIAMA DA SSE SYSTOI skoro nai malkotoo shte byde otlozeno i ti garantiram che uredenoto ot SDS vlizane DOGODINA shte go gledash prez kriv makaron .......e tova shte e "polzata" os Simeoncho........ha sega idi i viz stotizite vyprosi na koito TIII zatapeniat PROTEUSCHO ne si otgovoril babinoto ha ha ha




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.