Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 20.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво пък?нови [re: kakata]  
Авторpich (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 17:29



Neshto mu e kasa pametta na JORko
Ami Asen Agov (generator na edni ot nai neumestnite izkazvania)
Ami Sheva na budjet komisia (zabravi mu imeto ama i toi e bil maneken)
Ami poziorkata - Hubavoto Nade (deto govori naizust)

Ne che haresval listite na simeon , no pone ne sa samo ot gadni politici
Ako 10% ot tiah mi haresat to zadalzitelno glasuvam
A SDS i BSP poneze im oriazaha % to shte vkarat samo nai golemite nachalnici -(razbirai idioti i kradci)



Тема Re: Клуб "Студенти със самочувствие"нови [re: Joro]  
АвторKalva4 (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 17:48



Всичко подкрепям, само дето не разбрах точно с какво ти пречи програмата на Царя. Та нали това е целта и смисълът й бе човек. Не виждаш ли какви професионалисти е докарал да си развалят тука рахатлъка и да си рискуват кариерите?!
Или смяташ, че успяването е =държавна служба с възможност за "приемане знаци /парични/ на внимание от "признателни"бизнесмени"???
При този критерий за успех, действително с Царя начело, нямаш никакви шансове да "успееш".



Тема Re: Клуб "Студенти със самочувствие"нови [re: Kalva4]  
АвторДъpтak (Нерегистриран)
Публикувано20.05.01 20:06



И аз, Жоре, като бях по-млад и по-глупав си ги мислех тези работи. Ама не е точно така. Не всичко зависи от теб. вЯрвай ми ! Не мисля, че ще се оправиш толкова лесно колкото ти се иска - ЖИВОТА Е ТЕЖКО И СЛОЖНО НЕЩО.
Малко по-малко приказки и повечко работа трябва. Другото е късмет и талант.
Живи и здрави да сте !



Тема Re: Za programata i horata na S2нови [re: Kalva4]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 12:14



Da de, ama de ja taz programa?:))))
Problema mi e 4e ne mi se bluska pak iz maglata.
Pisnalo mi e ot mesii - i SDS i BSP, ta sega i tezi kompetentnici - ne 4e njama svestni lude tam , ama i mnogo durta mursha ot politi4eski ekshumacii se namukna sas S2. Ot tjah me e strah, ne ot manekenkite - te shte razberat po lesno kakvo (ne) trjabva da pravjat, otkolkoto stari 4anti kato Venci Konja, Koshlukov i pr., deto za 11 g, nikoj ne razbra kakvi sa vsashtnost i za kvo se borjat:))))))))))



Тема Re: Клуб "Студенти със самочувствие"нови [re: Дъpтak]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 12:20



Abe s pove4e bluskane i s mnogo pove4e mislene ,se uspjava povjarvaj mi.
problema mi e 4e ne mi se shte da se okaje 4e sam si potroshil wremeto i usiliata navjatara i ot utre da zapo4vam nanovo (zashtoto az pak ste zapo4na de, ) samo zashtoto baba mi i dedovcite ot mahalata ne harsevat starite partii i micuni - ne zashtoto ne stavat a zastoto im bili malki pensiite a pri Baj Tosho sireneto bilo 2, 50, puk pri carja edno vreme sme bili dobre, a pak sina mu imal vrazki i stjal da ni oravi ot w4era za dneska...
Aman ot nostalgii i sopoli na hora deto osven da si priburswat nosa ne se opitvat da poglednat otatak nosnata si karpi4ka...



Тема Бабо,нови [re: бaбa ти]  
Авторниe (Нерегистриран)
Публикувано21.05.01 13:07



това за езика, дето си го написила, е добре, но не разбрах на Жоро ли пишеш или на Симеон Сакс.....еди какъв си. Щото неговият български, си е направо за оплакване.
Проблемът не е само в българския език на бившия монарх. Оканото му слово издава липса на мисъл, визия и лидерски качества.



Тема Re: Клуб "Студенти със самочувствие"нови [re: Joro]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 13:54



M, daaaaaaa
Prav si.
Dano uspeesh...
i dano simne opravdae strahovete ni...



Тема Re: Клуб "Студенти със самочувствие"нови [re: Joro]  
АвторDoktor (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 16:38



Pozdravlenia! Dano poveche mladi hora misliat kato teb. Zashtoto bez tabiva kato vas Bulgaria shte se prevqrne v bananova monarhia (ili republika vse taia nali e bananova). Ta chestno kazano sqm silno obezpokoen ot vqzmojnostta dvijenieto C2 da specheli izborite. Tova razbira se shte bqde plod na tqpotata na po-goliamata chast na BG naselenieto, koeto e sviknalo da viarva na sqmnitelni mesii i da bqde osvobojdavano. No vse oshte hrania izvestna nadejda, che do izborite shte lqsnat istinskite namerenia na C2 i tozi narod moje i da se usvesti i da glasuva za bqdeshteto na Bulgaria, a ne za tozi koito mu obeshtava po-dobqr jivot sled 800 dni.



Тема Re: Клуб "Студенти със самочувствие"нови [re: Doktor]  
Авторcдc-kилъp (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 22:31



докторееееееееей, немам думида ти обясним коооооолко си глупав

доко, доко, доко .....
бах та ф тъпия доктор



Тема za SDS-killerнови [re: cдc-kилъp]  
АвторDoktor (Нерегистриран)
Публикувано22.05.01 23:33



Viarno e che rechnika ti ne sqdqrja mnogo dumichki! A i tezi koito znaesh mai ne gi izpolvash sqvsem pavilo! Zatova i niama s kakvo da otgovorish. No veroiatno pak SDS e vinovno, che ne si uspial da se obrazovash. Kakvo da se pravi, karma. Jalko, che i takiva kato teb imat pravo da glasuvat. Spored men tribava da se vqvede obrazovatelen tzenz i samo koito go pokrie ima pravo da glasuva. Znam che ne e demokratichno, no pqk taka takiva kato teb niama da pqlnite parlamenta s formatzii kato NDS2, BBB, i tem podobni nedurazumenia.
Bqdi shtastliv!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.