Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 01.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема До императора  
АвторФapaoнa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 09:06



Ако имаш някакво предложение кажи!
Само критика може да прави всеки. Измисли нещо градивно .. и според това което прочетох идеите ти избиват към анархизъм: "не вярвайте на никого ако повярвате това ще е грешка". А какво да правим - да наблюдаваме и да чакаме визи ли? Това го правихме до сега и ми се струва че е време да направим каквото и да е усилие да променим посоката.

И моля за малко уважение към останалите! Ако толкова много държиш да ти прочетат глупостите хората има и други начини ... освен новите теми...



Тема Re: До императоранови [re: Фapaoнa]  
Авторимпepaтop (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 09:20



Ти чу ли се? Анархизъм е да дойде царя. Това още не си ли го разбрал? Не виждаш ли че съм съвсем конкретен. Визирах източния блок. За по-конкретно, ако още не си разбрал Полша, Чехия, Унгария и т.н.

Повтарям едно и също нещо вече 2 пъти. Дано още някой не ме накара пак да го повтарям...За топлата вода и т.н.

Този експеримент дето ще го правим не знам на някоя планета да са го правили....



Тема Re: До императоранови [re: импepaтop]  
АвторФapaoнa (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 09:29



Абе каква е алтернативата?????
Това имах в предвид ... пък като си толкова наясно с нещата защо не направиш една партийка и да просветлиш простия народ кое е ценно и кое не е.... Ето ката мислят и всички които ни управляваха ... че народа е прос! А народа трябва да се уважава - и това не зависи от народа, а от морала на политиците! Всички ще ти кажат че досага никоя партия на власт не е уважавала народа - и затова хората искат нещо ново! Дори и да има риск. Алтернативата е да оставиме мошенниците които ни се подиграваха до сега и да ги потупаме по рамото!

И ако не дай со боже спечелят ... ще си кажат ... леле колко е прос народа ...



Тема Re: До императоранови [re: Фapaoнa]  
Авторимпepaтop (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 09:40



Ха ха. О, боже разсмиваш ме. За каква алтернатива питаш? Алтернатива на какво? На Бедноста? На корупцията? На безпътието?
Няма такива алтернативи. Вие досега не сте ли го разбрали? Никъде не са измислили алтернатива на престъпността например. Вие това ли очаквате да стори царя? Това пак някаква приказка ли е що ли?
Алтернативата на тези "лоши" неща е те да станат по-малки лоши неща. А това става с гражданско общество и със съзнанието на гражданите че живеят в един общ дом. Да не мислиш че на Запад няма лошотия. Ами има. Ама е намалена до ниво на поносимост. Опа сгреших. Няма поносимост. Обратно. Ключовата дума е непоносимост към всички лоши неща. И борба. Да не мислите че хората на Запад са някакви богоизбрани същества, че живеят по-добре от нас? Ха ха
Всичко е борба и труд. Другото е една опасна илюзия. От онези същите илюзии за сполуката и спирането на разрухата и т.н.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.