Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема EDIN VAPROS  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 17:05



Ако е истина , че Симеон е зависим от хазарта то това към което се стреми са парите. Човек продал историята на рода си/ордени , медали/означава отново само едно , че има нужда от пари. Може би точно България е неговия доходоносен бизнес , продавайки ни за пет сребърника. След като потъпкваш семейното си достойнство, защо пък да не продадеш някакви си които са готови да повярват на мълчанието и нисто не означаващите думи ВЕРВАЙТЕ МИ.

На всички който ще ме оплюят искам да задам следният въпрос

При какви обстоятелства ще продадете семейните си ценности /пръстени от баба ви а може би от пра баба ви, часовник, нож или медал за храброст от дядо ви и др./



Тема Re: EDIN VAPROSнови [re: MlMl]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 17:59



MIMI kakto vizdash zaredvorzite se oslushvat te ne obichat takiva kofti vyprosi za simeoncho te iskat da si govoriat za Muravei i vsichko drugo v toia forum no ne za simeoncho shtoto dobre syznavat che toi syvsem ne e taka bezgreshen kakto propagandata imkmgo risuva i nai dobroto koeto sa nauchili ot nego e kato ne im haresa vyprosa DA MYLCHAT!!! i dobre go praviat



Тема Re: EDIN VAPROSнови [re: MlMl]  
Авторcall-151a (Нерегистриран)
Публикувано11.05.01 18:24



az neznam kakav e Kuborgotski!
obace, ne mi haresva otnosenieto mu kam men! ne govori mnogo, no s tova koeto kazva mi se podigrava!
iavno povedenieto mu ne e nasoceno kam men srednointeligentnia (misla ce sam takav) a, kam otcaiani nemislesti hora kakvito kakto se okazva ima v izobilie!
voobste, ne misla ce ima mkakvo da se obsajda Kuborgotski, a tezi koito bihga go podkrepili! zastoto politicite ni sa takiva, kakvito si gi napravim nie izbiratelite im!
inace, az oste nemoga da poviarvam ce 30% ot balgarskia narod e IZKOFIAL dotolkova!..........



Тема Re: EDIN VAPROSнови [re: MlMl]  
АвторNeverMind (Нерегистриран)
Публикувано12.05.01 00:10



Е все пак, човека е продал нещо негово.
Докато СДС (БСП) продаде неща, които бяха
на народа и си прибра парите като, че ли
тези заводи и банки бяха техни. :-)))

Има разлика нали?
Някой да продава негови лични неща.
И някой да продава твои неща и да си прибира
парите за него си. :-))


За нов морал в политиката. :-)



Тема Re: EDIN VAPROSнови [re: MlMl]  
Авторisi (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 09:38



kogato chovek zakasa finansovo, ama mnogo zakasa e sklonen da se razdeli dori i s nai skapoto ostanalo ot dedite my.



Тема Re: EDIN VAPROSнови [re: MlMl]  
Авторrealist (Нерегистриран)
Публикувано14.05.01 10:32



Мимир
много уместен въпрос, акцентиращ върху това-до колко можем да се доверим на ВЕРВАЙТЕ МИ на екс-царя!
има и друго нещо-точно за 2 седмици царят си промени мнението за две други важни неща!
1. преди 2 седмици в едно интервю в Екип 4 каза, че не е против Нато, но Нато не било приоритет за сега, защото било много скъпо удоволствие!А в Париж Симеон казва съвсем дрего-най-важното за Бг е влизането в Нато!!!
2.първо нямаше да участва в коалициа под никаква форма, а какво излезе в действителност!
3. уж въпросът република или монархия не стой на дневен ред?!...ама кой знае!



Тема Re: EDIN VAPROSнови [re: MlMl]  
Автор222 (Нерегистриран)
Публикувано15.05.01 09:30







Тема Re: EDIN VAPROSнови [re: MlMl]  
АвторПPOCTAK (Нерегистриран)
Публикувано15.05.01 12:54




БЛИЗКО ДО АКЪЛА...ОСОБЕНО ЗА НАЧЕТЕНА КУРВА...МА ДА ТИ ОТГОВОРА И АЗ
НУЖДАТА...БЕ...СЪЩАТА ТАЯ НУЖДА КОЯТО БИ ТЕ НАКАРАЛА ДА СИ ПРОДАВАШ ФРИГИДНИЯ СУХ ЦЪРВУЛ...ХАХАХА АКО НЕ ГО И ПРАВИШ ВЕЧЕ...ХОХОХО




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.