Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 03.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Царят и изборите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Дни наред се сипят мнения,нови  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.05.01 12:23



но така и не стана ясно, какво всъщност ще направи претендента за несъществуващия български престол.
Какво реално очаквате да се случи в политиката, в икономиката и в обществото като цяло?



Тема Re: Дни наред се сипят мнения,нови [re: kakata]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано09.05.01 12:24



Кой е претендент за несъществуващия бг престол?





Тема Re:Ако ти кажа -Далай Лама,нови [re: PROTEUS]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано09.05.01 12:34



ще звучи твърде преувеличено, нали?



Тема Re:Ако ти кажа -Далай Лама,нови [re: kakata]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано09.05.01 12:44



Преди всичко ми звучи тъпо - щото тогава Дони или други подобни халтураджии ще влезат в политиката а какво ни обещава Дони за оправянето на Б-я, какво му е програмата, какво му е образованието и в крайна сметка
няма ли да иска да наследи Далай лама на престола!Освен това забравих че Далай лама не е българин и не е правослевен и никога не е работил за КГБ
та май трудно ще му се отвори парашута, пък и у нас много ще крадат политиците и за него нищо няма да остане, а пък все с него ще си измиват
ръцете - та затова май Далай лама не е претендент за бг престола.
А ти знаеш ли някой друг да е претендент за бг престола?





Тема Re:Ако ти кажа -Далай Лама,нови [re: PROTEUS]  
АвторReptile (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 12:50



Винаги когато във форумите се появаят неудобни въпроси и PROTEUS изчезва
като българско злато при царуването на Фердинант(Пряк родственик на Симеончо).
Интересно ми е само, ако те попитам как се казваш, пак ли ще започнеш да
увърташ и да не отговаряш на поставените въпроси в темата?
Разбирам очакването на царедворците от "светлата личност" на Царчо да блесне лъч на конкретнос поне по основните въпроси за самоопределението на политическата му формация.
Имам пред вид да разберем към монархия ли се стремим или към републикански принципи на управление и т.н, не продължавам списъка с въпроси защото отговорите ще бъдат пак на въпроси, които царедвоците сами си задават и сами си отговарят.
Имах един такъв тъп асистент в университета, който си намисляше предварително въпросите и ако не получеше предварително намислените от него отговори те къса и така докато един ден не разбрахме, че човека си бил освидетелстван като луд и вече му влизахме в положението.
Тези неща ги разказвам на PROTEUS, та ако имаш психични проблеми, слабоумие,липса на възможност адекватен анализ на зададен въпрос и последващ страх от грешен или тъп отговор - кажи си ще ти влезем в положението или пък не ни занимавай с предварително наизустени отговори на незададени въпроси.



Тема Re: Дни наред се сипят мнения,нови [re: kakata]  
Авторr3 (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 12:59



Реално очаквам (ако С2 спечели) да се върнем на квадратче START и да започнем пак от 0.
Може би съм песимист. Дано!!!

Омръзна ми вече!



Тема Re:Ако ти кажа -Далай Лама,нови [re: Reptile]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано09.05.01 13:07



А бе ти си такъв мързел - насветкал си един постинг /на който съм ти отговорил конкретно в друга темата/ама пак го пускаш и колко пъти ще го повтаряш тоя номер? Ми като те мързи да мислиш и да пишеш що не правиш нещо друго?





Тема Re: Дни наред се сипят мнения,нови [re: r3]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано09.05.01 13:11



Ми то винаги опираме в 0-та когато пак иде време да искаме от западняците
големи пари и винаги вадиме новия прогресивен играч - иначе как ще ни ги дават?





Тема Re: Дни наред се сипят мнения,нови [re: PROTEUS]  
АвторReptile (Нерегистриран)
Публикувано09.05.01 13:17



Ама този прогресивен играч трябва да определи правилата на играта а не да увърта като девственица .......... иде реч за Царчо..........



Тема Re: ТА КОЙ Е ПРЕТЕНДЕНТА ЗА ПРЕСТОЛА?нови [re: kakata]  
Автор PROTEUS (ентусиаст)
Публикувано09.05.01 13:19



Не разбрах...Пишете всички които обичате републиката и монархията
или обратното!Кажете също защо СДС-арите плашат народа с монархия - само
за да има кой да защитава републиката ли?Да не се тревожат толкова СДС-арите!НИКОЙ НЕ ЗАСТРАШАВА РЕПУБЛИКАТА - А САМО КОРУМПИРАНИЯ И КРИМИНАЛИЗИРАН СДС-РЕЖИМ !!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.